ABY TEDY BYLO OPRAVDU JASNO

Za prvé: Izrael je nesporným okupantem Palestinského území, celého, jakési pokoutní rozhodnutí OSN ve službách kolonialistických mocností na věci nic nemění.

Za druhé: V Izraeli vládne po celou dobu převážně sionistická část Židovstva, která je ekvivalentem všech extrémních, tedy válečnických nacionalistů, která se dopouští zločinů proti právu Palestinců na život.

Za třetí: Odpor proti okupaci a proti okupačnímu útlaku vůbec je posvátný, a dokonce podle mezinárodního práva povinností, takže žádná organizace, která proti okupantům bojuje nemůže být ze samotného mezinárodního práva vydávána za teroristickou. Naopak každý militantně nacionalistický stát, a takovým Izrael opravdu je, teroristickým státem bez pochybností je.

Za čtvrté. Každý kdo, kritizuje sionistické vládce Izraele není antisemitou ale jen a jenom anti sionistou, čti, odpůrcem militantního nacionalismu.

Za páté: Označování podporovatelů oprávněného osvobozovacího boje Palestinců za popírače holocaustu je drze propagandistickým, a dokonce protiprávním podvodem na vědomí veškeré světové veřejnosti.

Za šesté – a nejpodstatnější: Chování sionistického Izraele po celou dobu jeho existence je ve skutečnosti jednáním totálně negujícím památku obětí holocaustu, a tedy jevem daleko horším, než pouhé jeho popírání.

O OPRAVDOVÉ LEVICI

Politik, hnutí, či politická strana jsou v mém chápání politického světa levicí, marxistické, socialistické, či dokonce komunistické tehdy a jen tehdy, když coby minimum mají v programu a také realizují politiku, která nedovolí existenci soukromého vlastnictví surovinových a energetických zdrojů, včetně vody. Dále pak síťových rozvodů všeho druhu od ropovodů, plynovodů a vodovodů přes elektrické, komunikační a dopravní sítě až po sítě zdravotních a vzdělávacích zařízení. Za nejdůležitější vůbec pak považuji absolutní zrušení soukromého bankovnictví, pojišťovnictví a všech ústavů a institucí provozujících manipulaci s penězi. Naprosto jednoznačně pak musí zajistit přesně definovanou samostatnost centrální banky. Uvedené politické síly musí zajišťovat všem občanům stejnou zdravotní, bezpečnostní péči a pomoc v nedostatku či nemohoucnosti. Každý, kdo získá bezplatné vzdělání vyšší, tedy přesahující věk 21. let, ten musí být povinen pracovat deset let mimo soukromý sektor a nesmí si založit soukromou praxi. Pokud chce odejít do služeb v cizím státě, pak musí zemi, kde vystudoval, vrátit adekvátní náklady na své studium. Pokud liberální vládci mají tu drzost, že určují minimální mzdu, pak by socialističtí měli naopak regulovat maximálně možnou výši soukromého majetku. Jakou metodou toho dosáhnou, to už je jejich záležitostí. Především asi daněním, ale rovněž omezením možností v dědění majetku.

Na druhé straně odmítám považovat za levicové různé současné byrokratické a korupci podporující poskytování dotací, a jiné jednorázové bonusy, které jsou prakticky úplatkem. Odmítám za levicové považovat všemožné aktivity od ochrany životního prostředí přes klimatická opatření, po současné výstřelky prosazované tak zvanými menšinami. Levici sluší mírný konzervatismus, ctění tradic a obrana všeho co funguje proti všemožným experimentům různých „sociálních inženýrů“ a jiných revolucionářských typů.

Sečteno a podtrženo jde o výčet, který jasně ukazuje, že v současné době nevidím u nás, o světě ani nemluvě, široko daleko žádnou opravdovou levici. Tečka.

LAVROV NA VÝROČNÍ KONFERENCI OBSE

Sice se na slavností schůzi dostával přes překážky, a navíc se tam setkal s odporem trpaslíků, kterým vévodil bakalář Lipavský, ale pak stačilo, aby řekl, že Rusko OBSE nepotřebuje a odejde  z ní, pokud uvidí, že instituce neplní své funkce. Celé zasedání pak odsouhlasilo všechno, s čím Rusko přišlo. Holt tisíce příživníků na byrokratických postech třicetileté instituce si nenechá kazit svou životní úroveň nějakým nediplomaticky se chovajícím blbem. Ve svém vystoupení Lavrov mimo jiné také řekl, cituji: „Pro nás neexistují nepřátelské státy, ale nepřátelské vlády“. Konec citace. Takže ani pro Fialovým morem postiženou republiku Českou není ještě vše ztraceno.

IZRAEL NEMÁ BUDOUCNOST

Už jsem to napsal několikrát a stále pevněji na svém stanovisku trvám. Jsem již léta přesvědčen, že v Západní Asii nebude klidu, dokud bude existovat Izrael. Kdysi jsem tím myslel, Sionisty ovládaný Izrael. Nyní říkám, že jakýkoliv Izrael. Pouvažuji současné chování sionistického Izraele za natolik zrůdné, že v regionu překryje vnímání jakýchkoliv rozdílů mezi jednotlivými židovskými ideovými či náboženskými skupinami. Dokud se současné teritorium okupované Izraelem nezměním na Palestinu, kde mohou zůstat žít jen ortodoxní Židé, tak nebude „míru pod olivami“.

O POLITICE ZÁPADU

Západ, především USA se neustále ohání tvrzením, že v mezinárodních vztazích prosazuje „pořádek založený na pravidlech“. Západ, a především EU zase tvrdí, že její zahraniční politika je „založena na hodnotách“. Nic proti tomu, jenže ani USA, ani EU jasně nedeklarovaly, ani pravidla, ani hodnoty. Což znamená, že je pro ně jediným a nejvyšším „pravidlem“ i „hodnotou“ nadvláda nad zbytkem světa sloužící jen jejich zájmům a především prospěchu.

O PŘÍMĚŘÍ V UKRAJINSKÉM KONFLIKTU

Západ, především USA stále více naléhá na Zelenskyho, aby začal jednat o nějaké formě zastavení bojů. Nejde o nic jiného než o další fázi získání času typu Minské dohody. Pro Rusko je ale možná jenom jedna cesta k míru, bezpodmínečná kapitulace Ukrajiny a fakticky i NATO, čti, z hlediska Ruska kolektivního Západu. Takže se bude bojovat dál. Rusko skutečně stojí osamoceno v boji za nový svět bez nadvlády nějakého hegemona. Sice má na své straně sympatizantů víc než jeho protivníci, ale jak už to bývá, pokud prohraje, bude to vypadat jinak.  Rusku jde teď skutečně o existenci a Západu bohužel o dosavadní bohatý život parazita na těle zbytku světa. Takže fakticky také o současnou podobu existence. Troufám si předpokládat, že ten boj bude trvat dlouho a konflikt ve formě speciální operace na Ukrajině začal jako rozcvička, aby se postupně rozrostl na tréninek. Do opravdové války se ale zatím nikomu nechce.

LÍP BYCH TO NENAPSAL

Což představuje důvod, proč si sem vyvěšuji celý text Zdeňka Bálka. Jsem totiž přesvědčen, že jen Rusko může lidstvo zachránit před depopulací chystanou Západem a kasárenským komunismem připravovaným v ČLR. Takže tady je Bálkův krátký, leč výživný text:

ČEMU ČELÍ SOUČASNÉ RUSKO?

I když si to jen málokdo uvědomuje, budoucnost našeho světa v tuto chvíli závisí jen a jen na tom, jestli to Rusové zvládnou nebo ne! Jestli zvládnou ten podstrčený konflikt na Ukrajině nebo se jeho následkem jako země rozpadnou! Tam se dnes odehrává základní pilíř přeměny našeho současného světa!  Pjakin nepřehání, protože od toho závisí a na to navazuje chování dalších a dalších, bývalých, koloniálních zemí amerického Deep State. Všichni to teď pozorně sledují!

Proti Rusům byl nasazen veškerý zbrojní a průmyslový, zdrojový potenciál 51 zemí toho nejvyspělejšího západu, byly nasazeny veškeré ekonomické a finanční blokace! Původní předpoklad byl, že žádná země takovýto gigantický tlak nemůže ustát. A ono to Rusko pořád stojí,

Putin nepadl, Rusko nepadlo pod tlakem masivních sociálních bouří, nebylo rozparcelováno na desítky proamerických, neživotaschopných gubernií! Rusko pořád stojí! Rusko nemá žádné poctivé a spolehlivé spojence,

Čína je jen taktik, který se do toho konfliktu na Ukrajině nikdy neponořil tak, aby poškodil své vlastní zájmy, Severní Korea sice mohla dodat své zásoby 155 mm munice, ale mohlo to nějak výrazně změnit průběh toho konfliktu?

Ne, nemohlo! Rusové dnes opět stojí sami! Nestojí jen proti té válečné a ekonomické mašinérii tzv. západu, ale stojí zároveň i proti té jeho ideologii, která má v plánu 80% světové populace vymazat s povrchu zemského a zbytek podřídit totálnímu, genetickému a digitálnímu otroctví.

To jsou procesy desítky let rozplánované a detailně připravené, před kterými není pro současné lidstvo úniku! Přestaňte plivat na Rusy, oni jsou dnes jedinou hrází, která může tento proces zastavit! Žádného jiného spojence dnes nikde jinde ve světě nenajdete!

zdeněk bálek 26.11.23 https://www.czechfreepress.info/zdenek-balek/cemu-celi-soucasne-rusko.html

TO BYL OPRAVDOVÝ VOJÁK

Dne 25. listopadu 1895 se narodil v Hroznatíně na Vysočině Ludvík v rodině Svobodů. Prošel peklem první světové války, a stal se profesionálním vojákem v nově zrozené republice. Před Hitlerovskou okupací utekl do Sovětského svazu, aby se do země vrátil jako velitel Prvního československého armádního sboru bojujícího ve formacích Rudé armády. Takže to byl voják se zkušenostmi z obou světových válek. Ne jako agent IG107, který se náhodou nachomýtl v jedné akci vojsk OSN, či koho.

V roce 1968 se stal prezidentem Československa. A v srpnu téhož roku se projevil jako vlastenec toho nejvyššího kalibru. Ať je navěky v našem národě pamatován.

Ve srovnání s ním je P.P.P.P. doslova mrvou, lidově hnojem, charakterem i vojáctvím.

 

PRAVDA SOUČASNÉ DĚJINNÉ ETAPY

Všude, kde vyhrává kapitál, prohrává minimálně rozum, slušné vztahy mezi lidmi, životné prostředí a především mír. To proto, že v této éře lidských dějin kapitál už bojuje za své holé přežití. Chová se při tom podle idiotské zásady starověkého Říma „si vis pacem para bellum“. Samozřejmě, že nikdo nepřizná, že chce válu, ale při tom se na ni připravuje. Tak zběsile, že nemá na penze pro přestárlé, zdravotnictví, školství pro všechny a výpomoc chudým. Při současné technologické vyspělosti bychom ale mohli mít nejen na komfortní zajištění vyjmenovaných společnostních potřeb, ale už bychom dneska mohli pracovat jen čtyři, možná tři dny v týdnu. Řečeno jinými slovy, kapitalistický systém nás všechny okrádá v zájmu jakési iluzorní představy o své sebezáchově.  Přesněji řečeno. Vrstvička super bohatců ve své nezvládnutelné, čti chorobně chamtivosti raději zničí všechny pozemšťany než by si její příslušníci, alespoň ti nejvlivnější, tedy banksteři, přiznali svou nemoc a podrobili se léčbě.