MACRON NARAZIL

Prý dokonce „rozzlobil“ Washington. Bodejť ne. USA absolutně nepotřebují přímý střet s Ruskem. Ne snad ze strachu z jaderné války, ale především z dalšího stupně ztráty své prestiže. USArmy totiž není „stavěné“ na válku se stejně silným protivníkem. Její metodou je zabít co nejvíc nevojáků, aby v napadené zemi vznikla nenávist k vládcům. Takže pouze pořádá „kobercové“ nálety na města aby zabila co nejvíc civilistů. Jenže proti Rusku by to nešlo s jeho protivzdušnou obranou. Navíc USA mají svou armádu rozházenou po celé planetě a sesbírat je pro jeden koncentrovaný úder bude velice obtížné. Mimo to, alespoň podle reálných znalostí, vojáci na těch základnách nemají ve většině přímé válečné zkušenosti, ti si spíš válejí zadky a honí děvky. Zbrojařské fabriky navíc najedou ve válečném režimu, ba dokonce mnohé na to ani nejsou vybaveny. Takže prý na výrobu ve válečném tempu budou připraveny tak až za pět a více let. Jenže válčí se teď a Rusové vyrábí na plné pecky. No a ve skladech už dávno skoro nic není. Takže „cézárek“ z Francie jenom dělá gesta a dokonce si myslí, že Rusové se už podělávají strachy. Hňup! Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

GAZA

Dění v Gaze v posledním půl roce, to není válka. Je to systematické vylidňování území. Genocida s holocaustem dohromady. A jelikož Palestinci jsou Semité, stejně jako Židé, tak jde o nejkrvavější antisemitismus prováděny Semity. Pokud to sionisté nepovažují za nic tak strašného, jelikož Palestinci nejsou podle jejich věrouky lidmi, tak je ten Židovský Bůh „stvořitel“, Jahve, či Jehova, nebo jak ho vlastně nazývají, to neodpornější hovado v našem vesmíru. Pokud by křesťané pochopili učení Ježíše z Nazaretu, tak od samého počátku by Boha Židů prohlásili za Satana. I muslimové dělají chybu, když praotce Židů a proroky „spasitele“ zahrnují do svého dogmatu. Křesťané i muslimové by v sobě měli zabít všechno, co je spojuje s židovskou tradicí a absolutně se oddělit od jejich Boha. Jen tak se zachrání před pádem, který Židy jednou s konečnou platností postihne. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

EXISTENČNÍ DILEMA EVROPANŮ

V jednom textu z posledního období jsem vyjádřil přesvědčení, že Západ je už nenávratně rozdělen na dvě části. Na Anglosasy a zbytek. Mezi prvé jsem kromě USA a Britů zařadil samozřejmě Austrálii s Novým Zélandem a Kanadu. Přidal jsem i Jižní Koreu a Japonsko s tím, že tyto země jsou fakticky Američany okupovány a mohou se v kritické situaci vymknout z její kontroly. Současné války na území bývalého SSSR využily Anglosasové a především jejich hegemon víc jak brilantně k dominanci nad svým „panstvím“. Anglosasové se v prvé řadě semkli, čehož důkazem je vojenský pakt AUKUS z roku 2021. Za druhé a mnohem podstatnější je, že Evropa se stala faktickou kolonií USA. Vývoj Západu tak dospěl do totální absurdity. Půl tisíciletí existující největší kolonizátor v dějinách se za jedno století sám stane kolonií. Kdo pochybuje o tom, že je EU kolonií USA, ať si vyhodnotí vliv sankcí vyhlášených na Rusko, zničení plynovodu po dně Baltu a Vojenské základny USA prakticky ve všech zemích EU a praktickou obrovskou vojenskou převahu USA nad EU. A to nepočítám ekonomickou, finanční a politickou nadvládu Deep State USA nad Západem. Evropa skutečně stojní před zásadním rozhodnutím. Buďto zůstane jako kanónenfutr Anglosasů v bojích s Východem a možná i s Jihem planety, nebo se emancipuje a vyhne se tak úpadku až možného zániku, který je pro Západ nevyhnutelný, i když možná ještě ne v této etapě globální války.  Bývalí souputníci SSSR by si měli připustit, že na Západ fakticky vůbec nepatří a on je také tak vnímá, takže jejich záchranou je přidat se k současné početní většině, která už začala být i většinou ekonomickou. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

VYPADÁ TO NA PŘÍPRAVU KONCE

Celou zimu Ruské velení neničilo energetickou soustavu Ukrajiny, jako tomu bylo loni. Holt jsou to přece jen gentlemani, kteří nebojují s civilisty, které by tím vystavili mrazivým dnům a nocím. Rusové se však o to víc zaměřovali po celou zimu na výrobní závody zbrojařů, sklady munice, opravárny zbraňových systémů a shromáždiště živé vojenské síly. Se začátkem jara se strategie Rusů zásadně změnila. Ničí energetický systém a tentokrát totálně. Nejen rozvodny a přenosovou soustavu, ale i zdroje. Ukrajina musela okamžitě přestat s vývozem elektřiny a naopak ji začít dovážet. A i tak jsou mnohde celé oblasti na velmi dlouhou dobu zbaveny elektrického příkonu. Druhým bodem strategie je ničení těch nejvyšších středisek řízení a velení. Konkrétně v Kyjevě a Oděse. Shrňme si to. Napřed ničení výrobní základny výzbroje. Pak zničení energetické soustavy a nakonec ochromení nejvyššího velení. Co tedy asi musí následovat? Podle mě konečná ofenziva. Kéž by už konečně, ať je pokoj. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

NĚKOMU SE ASI SVÍRÁ PRDELKA

Primárius české vlády zase trolil. Prý je ohrožena demokracie a bezpečnost v našem státě. První tvrzení je lež. Jako Doktor politologie přece ví, že u nás nikdy žádná demokracie nebyla. Druhý výrok je dezinformací. Není ohrožena bezpečnost státu, leč pouze této vlády, a jejích lokajů především mediálních. Zvláště nyní, kdy Putin vyhlásil beztrestnost příslušníků bezpečnostních služeb Ruska při vykonávání trestů za terorismus proti Rusku. Podle Fialy jsme už od roku 2022 ve válce s Ruskem a v rámci války je každý teror součástí boje, takže nebude souzen, ale bojem vyřešen. Apropos války. Jsem pro to, aby každý kdo trvá na podpoře Ukrajiny byl povinně zatčen, vybaven zbrojí a odvezen na Ukrajinu hned do první linie. A to bez rozdílu pohlaví, tedy hlavně ty uštěkané válečnice Němcová, Pekarová a válečná „prima dona“ Černochová. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

NEJDE JENOM O SPROSTOU VLASTIZRADU

Fiala několikrát řekl, že jsme ve válce s Ruskem. Pavel několikrát zopakoval, že bychom měli své vojáky poslat na Ukrajinu. Řehka mnohokrát opakoval, že se musíme připravit na velkou válku. Zajímalo by mě, zda ti lotrasové si uvědomují, že vlastně hovoří už o samotné existenci našeho národa a nejen státu?! Tento arci zločin musí být v očích našeho národa nepromlčitelný. Takže jmenovaní pánové by se ve vlastním zájmu měli včas zastřelit, abychom si s nimi nemuseli špinit ruce a nemuseli pověsit. Neznám větší zločin než zatažení národa do války. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

PONĚKUD NEBLAHÉ VYHLÍDKY

Až dneska se dovídám, že onoho 26.2.24 se v Paříži vytvořila „raketová koalice“, která se dohodla, že je schopna na Ukrajinu poslat až 5 tisíc raket s plochou dráhou letu s dostřelem kolem půl tisícovky kilometrů. Docela by mě zajímalo, jestli si ti oslové z Německa, Francie, Británie a Polska fakt myslí, že to jejich země přežijí. Putin přece neblafuje. A řekl to jasně. Odveta bude provedena všemi prostředky. A dostřel Ruských nosičů jaderných zbraní je až do USA, takže pro ně nějaká Paříž či Londýn, nadtož Berlín jsou za rohem. Takže šťastné pořízení holenkové. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

VZPOMÍNEJME

Opisuji z dnešních zpráv, cituji: „24. března 1999 začaly jednotky 14 zemí NATO bombardovat Jugoslávii bez souhlasu Rady bezpečnosti OSN. Kosovo, které bylo dříve součástí Jugoslávie, požadovalo nezávislost. Kosovští Albánci zaútočili na Srby; v reakci na to Bělehrad vyslal armádu a odmítl vpustit vojska NATO do regionu. Během tří měsíců bombardování vypálily síly NATO 3 000 řízených střel a svrhly 80 000 tun bomb, včetně kazetových bomb a bomb s ochuzeným uranem. Jen podle oficiálních údajů zahynulo během bombardování přibližně 1 700 lidí, včetně 400 dětí, a tisíce lidí po něm. V červnu se jugoslávská armáda vzdala a vojska NATO začala Kosovo kontrolovat. O devět let později vyhlásilo Kosovo nezávislost“. Konec citace. Takže je to už čtvrt století, co začala současná přeměna světa. Kdypak asi skončí? A bude ještě po ní něco následovat! Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

KE VČEREJŠÍMU TERORISTICKÉMU ÚTOKU V MOSKVĚ

Od první chvíle tvrdím, že jde o lajdáckost Rusů. Patřičné orgány měly k dispozici dostatek varování, aby se chovaly odpovědněji. Za druhé, Rusové by si měli konečně připustit, že jsou ve válce. A v takové situaci se nepořádají veleakce, a pokud ano, tak je tam a v širokém okolí po zuby ozbrojených vojáků skoro tolik, co samotných účastníků na akci. Za třetí. Nehodlám spekulovat, kdo vraždil, kdo zorganizoval, a kdo to všechno platil. A ani moc nepočítám, že se to někdy dovíme. Oficiálně se prosadí taková verze, která ruskému velení ve válce s NATO bude nejvíce vyhovovat. Pravda v této válečné situaci se nedostane na veřejnost, pokud nebude představovat rozhodující výhodu pro Rusko. Je samozřejmé, že jí po skončení Ukrajinské epizody probíhající globální války velení Ruska ale využije ke své další přípravě na rozhodující střet. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

K REALITĚ ZÁPADNÍCH HODNOT.

Americká vláda požadovala, aby Kyjev zastavil útoky na ruská ropná skladiště a rafinerie. Sdělovadla k tomu mimo jiné napsala, cituji: „Bílý dům je stále více frustrovaný drzými ukrajinskými nálety dronů, které zasáhly ropné rafinerie, terminály, sklady a skladovací zařízení v celém západním Rusku a ovlivnily kapacitu produkce ropy. Rusko zůstává jedním z nejvýznamnějších světových exportérů energie navzdory západním sankcím vůči jeho ropnému a plynárenskému sektoru…Ceny ropy letos vzrostly o 15 procent na 85 dolarů za barel, což zvýšilo cenu benzínu…to není dobé pro Bidenovu předvolební kampaň…“, konec citací. V mých očích je samotný apel absurdní. Přece ve válce USA proti Rusku musí být nejvyšším zájmem USA poškodit Rusko co nejvíc. Domyslím-li ale absurditu požadavku hlouběji, jde jen o další potvrzení zvrácenosti Západu. Na Ukrajině jsou už dva roky zabíjeny stovky mladých lidí denně. V Gaze dokonce už skoro dvě desítky tisíc dětí, a celému Západu to pod velením Deep State USA vůbec nevadí. Ovšem jakmile je ohrožena ceny ropy alias benzínu pro rozežrané Amíky, tak se ihned válčícímu diktuje co si smí dovolit. Prosazování zvrhlosti Západu i pomocí absurdity nabízí pohled na Západní hodnoty. Je jasně vidět, že pro Západ je jeho nenasytnost, chamtivost a osobní prospěch vždycky víc než existence kohokoliv jiného na celém světě. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.