NEBLAHÉ TUŠENÍ

Něco mi říká, že výstřely na Fica jsou prvními výstřely, jimiž začíná horká občanská válka ve středu Evropy. Hrozné totiž pro mne je, že na samotném Slovensku nedochází ke snahám uklidnit situaci. Ani parlamentní strany nejsou schopné si sednout ke kulatému stolu, jak si přejí oba prezidenti. V naší zemi rovněž nedochází k žádným projevům sebereflexe mezi politiky ani mezi novináři. Ba právě naopak. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

PRO MĚ NEJNOVĚJŠÍ DNEŠNÍ ZPRÁVA…

…cituji: „Ochranka která stála přímo naproti střelci ho nechala udělat asi 5 kroků se zbraní v ruce a přiblížit se do palebné pozice“, konec citace. Pokud je toto pravdou, a pokud je pravdou včerejší zpráva, že střelec dokonce zvolal „Robo, poď sem!“, pak mi už nikdo nikdy nevymluví, že šlo o zločinné spiknutí. Ochranka totiž byla složená ze členů, kteří ještě před několika měsíci „ochraňovali“ největší nepřátele Fica. Punktlich. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen. A nejen on.

NEVĚŘÍM V UPŘÍMNOST PROJEVŮ SOUSTRASTI

Na začátku dubna Robert Fico hovořil o voličích opoziční strany Progresivní Slovensko. O jejich neschopnosti přijmout „demokraticky“ porážku jejich kandidáta Ivana Korčoka v demokratických volbách. Doslova řekl, cituji: „Voliče vládní koalice označují za popletené, nebo za lůzu, které je třeba zakázat volit. Stydí se prý za své sousedy, kterým říkají „rurálně – rustikální“. Prostě všichni kromě nich jsou primitivní debilové. Po ulicích oplzle nadávají vládním politikům a já už jenom čekám, kdy se tato frustrace, intenzivně propagovaná Deníkem n, SME nebo Aktuality přetaví ve vraždu některého z vládních politiků.“ Zaprorokoval si Fico. Jako by si to sám přivolával. Myslím, že by si vláda Slovenska měla okamžitě nechat udělat vyčerpávající analýzu všech mainstreamových médií. Nechat právníky definovat chování naplňující skutkovou podstatu „šíření nenávisti“, a začít konat. Stíhat jedince za jejich veřejné vystupování v uvedeném smyslu až třeba i po zákaz publikování. Za úvahu by dokonce stálo předložit soudu návrh na zákaz činnosti některých politických subjektů, naplňujících zmíněnou skutkovou podstatu. Zakázat činnost politických, „neziskových“ a jim podobných subjektů, ale i celých médií. Naprosto bez výjimky pak velice tvrdě postihovat i jakékoliv náznaky schvalování, ba i omlouvání atentátu. V tom případě jsem osobně bez výjimky pro tresty odnímání svobody a v každém případě ztráty možnosti publikovat Jen tak na okraj, ona vzývaná umělá inteligence by měla pročesat celý mediální prosto a zjistit kdo kdy a kde řekl, či napsal slovo „Putler“ ať již v jakékoliv souvislosti. Všechny takové by měla policie podrobit vyšetřování, a zapsat do speciálního registru. Po válce se to může hodit.

Původně jsem chtěl dneska pasát o něčem jiném, o čemž napíšu jen něco málo. Atentát, ať už byl motivován jakkoliv, považuji za nebetyčný hnus. Ovšem za ještě větší nechutnost považuji vyjadřování politických soupeřů Fica a všech politiků světa, kteří trpí duševní chorobou zvanou „nenávist vůči Rusku a Putinovi. Těm všem totiž nevěřím ani slovo o soustrasti, zděšení, a odsuzování onoho zločinu. A neuvěřím jim, dokud ty své hnusnosti nepřestanou ze sebe vyšplíchávat, a především dokud konkrétními činy nedokáží, že své vystrašené kecy tentokrát myslí upřímně. Jsem si jist, že všichni uvedení jsou ze srdce rádi, že Fico je ze hry a jenom svou „lidskostí“ ohlupují veřejnost. Žádné usmíření bez konkrétních činů. To musí být základní orientace té části apolitického spektra, které volilo Fica a Pellegriniho. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

JE TOMU SKORO STO LET.

Útok na Fica je útokem na každého občana Západu, který nesouhlasí s politikou USA, EU a NATO vůči Rusku. Tečka. Ani nevím proč jsem si při psaní tohoto textu vzpomněl na datum 28.6.1914. Buď bude signálem který se pozvolna rozhoří do všeobecné občanské války na Západě, nebo mocnáři jmenovaných „spolků“ zahájí ukončení protiruské propagandy a nastolení rozumné debaty o budoucí bezpečnosti alespoň v Evropě. V žádném případě si nemyslím, že tímto atentátem se politici umoudří, a politické chování všech aktérů zbaví nenávisti. Ba spíše naopak. Přece jednou z tradic Evropy je krevní msta, že ano, pěkně prosím, jak říkával jeden z mých kantorů na střední škole. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen

ATENTÁT NA ROBERTA FICO

     Psáno po 19. hodině.

Náhody neexistují. Takže. Doufám, že náčelník ochrany ústavních činitelů již abdikoval a pokud ne tak je už postaven mimo službu. Členové ochranky, kteří byli v Handlové už jsou ve vyšetřovací vazbě. Všichni ostatní pak jsou povoláni na útvar a nesmí se vzdálit. Proč? Stačí jediný důvod. Přesně vyšetřit, jak jsou cvičeni. Pro takové vojáky je nemožné, aby před jejich očima někdo na chráněnou osobu vystřelil z pistole a nadtož ještě k tomu snad čtyři rány. Dále předpokládám, že už je skončena prohlídka bytu pana spisovatele a zabaveny všechny jeho komunikační prostředky a další předměty, které by mohly být užitečné při šetření. Dále věřím, že už policie zná osobu, která mu povolila držení zbraně a proč. Dokonce si myslím, že už by měli být předváděni k výslechu všichni, kdo se v poslední době s útočníkem setkali a kontaktováni všichni, kdo jsou často v jeho mobilu, počítači atd. Pokud byl Juraj členem nějakého spolku, tak už jistě jsou zjištěna jména všech jeho členů. A že už se vytváří mapa veškerého pohybu dotyčného „rebela“. V neposlední řadě že už jsou jmenováni oborníci, kteří v co nejkratší době musí přečíst jeho knihy a vyhledávat jeho další texty, a projevování. A to nemluvím o tom, že prezidentka Čaputová už je v nemocnici kde Fica léčí, že první místopředseda vlády svolal mimořádné zasedání, je ve stálém kontaktu s nemocnicí, a vláda už jmenovala krizový tým, který bude každou hodinu podávat pověřenému členu vlády zprávy nejen o stavu pacienta, ale především o krocích policie. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

HLOUPÍ A JEŠTĚ K TOMU NAVEDENÍ

V minulém týdnu jsem zaregistroval podivnou zprávu. Ocituji ji celou: „Ukrajina oficiálně informovala Radu Evropy o dílčím odstoupení z plnění některých částí Evropské úmluvy o ochraně lidských práv a svobod. Konkrétně by se mělo jednat o:
▪️nedotknutelnost obydlí;
▪️tajemství korespondence, telefonických rozhovorů a jiné korespondence;
▪️nezasahování do osobního a rodinného života;
▪️svoboda pohybu a svobodná volba místa pobytu;
▪️práva na svobodu myšlení a projevu;
▪️svobodné vyjádření názorů a přesvědčení, jakož i právo shromažďovat, uchovávat a šířit informace;
▪️práva pořádat shromáždění, shromáždění a stávky;
▪️právo vlastnit, užívat a nakládat se svým majetkem.“ Konec citace.

V prvé řadě považuji tento akt  za nebetyčné pokrytectví. Stát, jehož vlády porušovaly lidská práva po celou existence samostatné Ukrajiny, a nejméně od roku 2014 dokonce systematicky, najednou podává jakési oznámení, automaticky počítající s tím, že mu výjimka bude uznána z objektivních, konkrétně válečných důvodů, které vznikly ne jeho vinou. Tak podlé vychytralosti jsou schopni jenom Anglosasové. Předpokládám proto, že jde o nápad Britských protektorů, pardon, poradců kteří sedí v Kyjevě. Všeobecně je to zajímavý precedens. Podle něho může každá vláda Evropy v „odůvodněných“ případech oznámit „vyššímu“ orgánu, čti, sekretariátu kolektivistické Evropy, že bude porušovat některá občanská a lidská práva a může být z obliga. Z hlediska práva je to hloupost a že na ni Zelenského ukronacisti skočili je v mých očích charakteristické jak pro ně, tak pro jejich dirigenty. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

A ZASE KELLER

Přesně před týdnem jsem tady propagoval jeden text sociologa Kellera. Teprve včera jsem zjistil, že ve stejný den byl publikován ještě jeden jeho článek. A ten je ještě skvělejší, než onen mnou adorovaný. Na webu https://vasevec.info/komentare/jan-keller-pevnost-jako-reseto s bravurou sobě vlastní uvedl tři příklady činnosti EU, konkrétně jeho Parlamentu a EK. Každý čtenář zdravého rozumu po přečtení toho textu musí odmítat přežívat pod kuratelou jmenovaného molocha, vedeného tak nekompetentními byrokraty, dozorovanými rádoby zákonodárným orgánem složeným převážně z lidiček zblblých získanou funkcí, a neschopných unést svou moc, navíc naprosto zdánlivou. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

ROZHODUJÍCÍ OTÁZKA DNEŠNÍ DOBY

„Kdyby měl Adolf Hitler v roce 1944 nebo v dubnu 1945 k dispozici 6.000 jaderných raket schopných zasáhnout kterékoliv místo na Zemi, použil by je? Nebo by se v záchvatu náhlé lidumilnosti raději zastřelil?“ Včera na svém webu https://www.e-republika.ch/article4721-Krucialni-otazka takový dotaz položil Pavel Letko symbolicky každému občanu, ba obyvateli Západu. Já osobně odpovídám bez váhání „Ano“. A jsem si skoro jistý, že by tak odpověděla naprostá většina fiktivně dotázaných. Kdyby byla šance uskutečnit anketu o této otázce alespoň v zemích NATO, tak by ti válkychtiví idioti EU a především USA obdrželi jasný názor, jak se mají v současnosti chovat. Zvláště když většina mediálních zrůd, které podporují současnou kamarilu Západu již nejméně dva roky píše o jakémsi Putlerovi. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

SBĚR Z UBĚHLÉHO TÝDNE.

Včera jsem se nějak necítil ve své kůži, takže jsem nenašel v sobě vůli shrnout poznatky z celého týdne. Takže až dneska.

„Rusko, tehdy Sovětský svaz, který byl důležitou součástí spojenecké koalice bojující proti agresi, se dnes samo stalo agresorem a rozpoutalo na evropském kontinentu válku, která je stejně ničivá jako druhá světová válka,“ prohlásil Pavel v projevu na Národním památníku Vítkov. Je mě nad slunce jasnější, že P.P.P.P si sám není schopen sepsat bláboly, které veřejně čte. Ale měl by si je alespoň sám pro sebe předem přečíst. V tomto konkrétním jednak lhal, což je u něj už očekáváno, ale nějak byl v rozporu s celým trendem politiky fialového hnusu, takže nevím, co si mám o této fázi duševního rozpoložení exagenta Pávka IQ107 myslet. Vždyť zmíněný výkon byl doslova skandální.

„Konflikt na Ukrajině může skončit pouze porážkou Ruska“. Na slavnostním ceremoniálu u příležitosti 79. výročí konce druhé světové války v Evropě to 8. května, řekl český premiér Petr Fiala, píše EADaily. Od samotného zahájení SVO je ten fialový mužíček nejhorlivějším válečníkem Evropy, samozřejmě tím „gaučovým“, jak jsou v médiích tyto mrchy označovány. Platí proto čím dále tím více, že po skončené válce by tento potomek Židů i Germánů měl být souzen a v žádném případě by neměl ujít trestu smrti.

 ¨

Političtí puberťáci, jinak členové vlády ČR kladli v den „Vítězství“ k pomníkům Rudé armády věnce s vlajkami Ukrajiny. To už není podlost, to je těžká a společensky nebezpečná duševní choroba.

“NATO nemá v úmyslu rozmístit na Ukrajině žádné síly. Když jsem minulý týden navštívil Ukrajinu, Ukrajinci o jednotky NATO na Ukrajině nežádali, žádali pouze o větší podporu,” prsatil se Stoltenberg „Vojáci NATO již na Ukrajině pomáhají Kyjevu, ale blok pod vedením USA se nechce přímo zapojit do konfliktu s Ruskem, uvedl polský premiér Donald Tusk. Naprosto evidentní případ schizofrenní politiky Západu. Co teoreticky nemůže být, to už prakticky je, stejně jako už existuje to, co teprve oficiálně bude.

Aby té schizofrenie nebylo málo, tak rovněž jeden příklad z poza Velké vody. Tiskový tajemník amerického ministerstva zahraničí Matthew Miller řekl, cituji: „Nepovažujeme tyto volby za svobodné a spravedlivé. Zástupce USA nebude na Putinově inauguraci, ale nadále Putin bude prezidentem Ruska“. Konec citace, kterou už ani nekomentuji.

„Estonsko nemůže pochopit, proč Rusko provádí hrozivé jaderné cvičení“, říká estonská premiérka Kalass. Ta dáma má strašně slabou paměť, nebo vůbec neřídí své podřízené. Jen před pár dny totiž vyzval velitel obranných sil „super mocnosti Estonsko“, nějaký Martin Herem k blokádě ruských válečných lodí v Baltském moři a před pár týdny slíbil porazit ruské ozbrojené síly a pohrozil zničením ruské infrastruktury.

„Ruský postup na bojišti je omezený, Ukrajina stále může vyhrát. Bude to pravděpodobně trvat minimálně rok, než se na Západě vyrobí více zbraní. Musíme toto období překlenout, aby se Ukrajina mohla připravit na další protiútok. Ale nebude to jednoduché. V okupované části Ukrajiny je 450 000 Rusů“. Vypustil z hlubin svých mozkových závitů předseda Vojenského výboru NATO Rob Bauer. Takže proto všechny Ukrajince, kteří uprchli do Evropy před válčením, nyní válkychtiví Evropané pošlou tam, odkud přišli. Svými mrtvolami budou muset zbrzdit Rusáky, než zbrojaři vyrobí další zabíjedla. Jo a ty evropské hodnoty, třeba o lidských právech? Evropský Parlament určitě z nich povolí výjimku!

„Neexistuje žádný přesvědčivý důvod domnívat se, že by se posmělený Putin zastavil na Ukrajině, což by mohlo znamenat nepředstavitelně vysoké náklady pro Spojené státy,“ řekl Lloyd Austin na slyšení Senátního výboru pro rozpočtové prostředky. Kolik tisíc dolarů dostává ten tlusťoch s nefungující prostatou za každé slovo podobných prohlášení od zbrojařské lobby?!!

Na zakončení alespoň něco rozumného. „Když Ústavní soud s platností od poloviny roku 2025 zrušil paragrafy občanského zákoníku, které pro změnu pohlaví zakotvovaly fyzickou změnu pohlaví, nechci už slyšet o žádných kvótách pro ženy, o rozdílech v pohlaví, odchodech do důchodu, násilí na ženách či potřebě ochrany žen“, nechala se slyšet senátorka Daniela Kovářová.

Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

NAPODOBÍ DEMOKRATÉ PUTINŮV TRIK?

Již druhým rokem jsem přesvědčen, že Demokraté připravují pro volby nějakou fintu. V prvé řadě proto, že nepředpokládám, že ve vedení strany jsou všichni tak nerozumní, aby za každou cenu prosazovali Bidena i při jeho zoufalém zdravotním stavu. Za druhé Trump od počátku má nad současným prezidentem hodně navrch v průzkumech. A konečně již od prvních primárek Trump pořád zvyšuje náskok. Při tak zřetelné převaze Demokraté totiž nenajdou nejen metodu, ale podle mě ani odvahu ke zmanipulování voleb, jak je v USA dobrým zvykem. Samozřejmě, že jsem ani netušil, koho by mohli v poslední chvíli nominovat do souboje s Trumpem. Ale byl jsem si jistý, že to bude muset být někdo z Clintonovsko-Obamovské mafie. Na začátku letošního roku jsem narazil na nápovědu. Mezi asi čtyřmi jmény se skvělo – Michelle Obama. Byl by to od Demokratů skvělý trik. Žena, černé pleti, to je hned mnohabodový náskok v současné zpitomělé Americe. Trump zatím vede protože dobře kritizuje „samohybného dědulu“, a najedenou by měl proti sobě mnohem mladšího protivníka, na kterém nemá co napadat. Manželka exprezidenta sice vždy prohlašovala, že ji politika neimponuje pro svou špinavost. Ovšem já jsem přesvědčen, že post nejmocnějšího člověka Ameriky, potažmo světa, to je příliš velké lákadlo kterému se nedá odolat. V takovém případě je jasné, že by vládl manžílek, jako za prezidentství Medveděva vládl Putin. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.