NOVOROČNÍ VZKAZ ZELENÝM BIGOTŮM

V Africe jako taxi jezdí ještě pořád auta Mercedes 240 D, vyráběná v sedmdesátých letech minulého věku, projektovaná na ujetí 600 000 kilometrů s živostností 30 let. Při tom je znám taxikář v Řecku, který s autem této značky najezdil 2,8 milionů kilometrů, což je skoro pětkrát na Měsíc a zpět. Současné Mercedesy jsou projektovány na 7 let, a jiné vozy podobně. Postarejte se vy fanatici o to, aby se vyráběla auta na padesát let životnosti a klidně mohou mít i ten spalovací motor. Uhlíková stopa výroby aut je totiž tak vysoká, že stačí snížit výrobu na desetinu, a všechna auta mohou dál jezdit na fosilní paliva. A mimochodem, ten Mercedes 240 D jezdí na cokoliv od tuku po smažení po naftu. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

NÁZOR ČLOVĚKA, KTERÉHO SI VÁŽÍM

     Bezpečnostní expert Jaroslav Štefec na svém profilu dneska píše: „Řeknu jednu věc, i když se to možná spoustě lidí nebude líbit. Je mi nesmírně líto těch 14 mrtvých na FF UK. Ale na ukrajinské frontě umírají tisíce lidí. Ukrajina přichází denně o 800-1000 lidí. A nad tím se nikdo nepozastaví. Naopak, je to tady prosazováno: Pošleme jim ještě další zbraně, aby jich tam mohlo umírat ještě víc. Absolutní ztráta úcty k lidskému životu a zblbnutí propagandou.“ Konec citace. Ano, skoro dva roky v naší zemi málokomu vadí, že na Ukrajině umírá tolik mladých lidí, Rusů i těch ostatních. Speciálně v naší zemi je abnormálně málo lidí, kteří by odvážně volali po míru a postavili se válečníkům současně naší zemi vládnoucím. A přece právě všichni ti kancelářští válečníci si Prokazatelně zaslouží smrt, a já se jenom pořád divím, že se nenajde terorista, který by zabíjel naše politiky. A nejen naše. Proč asi?!! Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

UTÍKÁ TO

Dneska je tomu 34 roků, co komunistické Federální shromáždění zvolilo za prezidenta ČSSR Václava Havla. Celá schůze trvala 35 minut včetně složení slibu novým prezidentem. Nic formálnějšího si nelze představit. Je legendou, že prý poslance musel přesvědčovat designovaný premiér, Slovák Marián Čalfa. Nemusel, oni všichni dobře věděli, že proti větru foukajícímu z výšin USA čurat nelze. Co nevidět, tak budou současní vládci vládnout 40 let, tedy tak dlouho jako kdysi vládla KSČ. Bude zajímavé bilancovat co dokázali jedni a druzí za stejné období. Cosi v tom směru naznačuje průzkum názorů občanů v bývalých socialistických zemích, který byl zveřejněn včera kupříkladu na webu https://www.pokec24.cz/blog/radosti-demokracie-vetsina-obyvatel-socialistickych-zemi-uvedla-ze-za-komunistu-se-zilo-lepe/ . Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

FRAU GENOCIDE

Takovýto titul přiřkla Clara Daly, Irská poslankyně Evropského parlamentu, Ursule von der Leyen, kterou obvinila z podněcování války v Gaze. Já si myslím, že takové označení ta německá šlechtická mršina by měla mít už za svou „spolupráci“ s firmou Pfizer. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

PRVNÍ ZPRÁVA TOHOTO DNE, KTERÁ MĚ ZAUJALA

Na webu https://t.me/s/cz24news s časovým údajem 02:53 se prezentuje toto sdělení, cituji i s chybami: „historii prostě nepřechčiješ Rakušane Fialo, Černochová dopadnete fakt blbě podepsali jste smlouvu s ďáblem a za tu se platí…
…treba tím, že už se budete po zbytek života ohlížet jestli vám někdo nechce vrazit kudlu do zad. Velká cena za tu chvilku vaší posrané slávy“. Konec citace bez komentáře. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

ZÁKLADNÍ OTÁZKA POSLEDNÍ STOVKY LET

     Našel jsem ji v dnešní svodce zpráv. Tady je. „Mírumilovnou Ameriku osmdesát let nikdo nenapadl. Nevíte někdo, kde se tam vzalo dvacet milionů veteránů???“. Také by mě zajímala odpověď na uvedenou otázku, třeba od toho nositele Nobelovy ceny za mír, gaunera Obamy. Ostatně soudím, že Izrael musí být zničen.

„MLUVÍ MI Z DUŠE“

     S názory lékaře Hnízdila vesměs nesouhlasím, ale neupírám mu nikdy svérázný způsob myšlení. Dneska mě doslova uzemnil. Takže si sem vyvěšuji celý jeho text. Pod titulkem „Dobytí jižního pólu aneb Komu tím prospějete?“ se vyjadřuje ke dvěma akcím známých žen. Cituji: „V mediální záplavě hrůz konečně dobré zprávy, inspirace, povzbuzení, naděje. Moderátorka Českého rozhlasu Radiožurnál Lucie Výborná už pětadvacátý den, v třeskutém mrazu, táhne sáně s nákladem přes osmdesát kilo, ve snaze o dobytí jižního pólu. O putování denně reportuje na svém Facebooku. Hlavním sponzorem expedice je Nadace ČEZ Pomáhej pohybem.

Zpěvačka Olga Lounová se svojí navigátorkou, „iniciátorkou osvětových programů a kampaní zaměřených na rovné příležitosti žen a mužů, reprodukci, ženské tělo a svobodnou volbu,“ Lilií Khousnoutdinovou havarovaly na automobilovém závodě East African Safari Classic. Rozhodly se, že nepojedou na vítězství, ale pojmou celý závod jako misi za lepší porody

V tichém úžasu se skláním před nasazením trojice křehkých dam. Mám pocit, že posouvají hranice, obětují se pro lidstvo, tedy i pro mě. Nejsem si jistý, jestli si takovou oběť vůbec zasloužím. Co mi ale hlava nebere je, jak může dobytí jižního pólu Lucií Výbornou zlepšit pohyb populace, jak může účast Olgy Lounové a Lilie Khousnoutdinové na rallye v Keni zlepšit porody. Ptám se proto hláškami z Pelíšků: A komu tím prospějete? … Myslíte, že to bude stačit?“ Konec citace.

     Neptám se, jako doktor Hnízdil, protože stejně jako on vím, že akce těch žen jsou jakousi proxy činností. S tím, za co se údajně angažují to nemá naprosto nic společného, takže jejich angažovanost nic nezmění na situaci, kterou vyhlásily jako svůj motiv. Pouze samy sebe obelhávají. To v lepším případě. Ostatně soudím, že Izrael musí být zničen.

TAKOVÉ PROTIŘEČENÍ NENÍ SCHOPNA VYMYSLET ANI UMĚLÁ INTELIGENCE

„Kvůli změně klimatu musíme omezit zemědělství, jinak lidé budou hladovět.“ John Kerry. To není oxymóron. To je důsledek vysoké školy propagandy. Autor už je tak dokonale zbaven veškerého rozumu, že absolutně neví, co říká, či píše. Pro něj je rozhodující, že je se svou indoktrinaci skvěle placen. Ostatně soudím, že Izrael musí být zničen. Takto bez souvislosti, a především neoriginálně budu od teďka končit každý svůj text.

MAJÍ MÉ SYMPATIE

Průzkum ukázal, že mezi americkou mládeží ve věku 18-24 let převládají antisemitské názory, poznamenává zpráva na sociální síti Telegram.  Podle studie 60 % respondentů uvedlo, že masakr Izraelců ze 7. října lze ospravedlnit palestinskými křivdami; 79 % věří, že „bílí jsou utlačovatelé“; 67 % věří, že „Židé jsou utlačovatelé“, 31 % věří, že Izrael nemá právo na existenci; 51 % mladých Američanů je přesvědčeno, že řešením konfliktu je, že „Izrael bude zničen a jeho území převedeno pod správu Hamásu“. Konec výpisu z dnešního tisku. Můj názor je v titulku tohoto textu.

ERDOGAN ŘEKL…

…spravedlivý svět je možný, ale ne s Amerikou. Těmito slovy reagoval na to, že USA v RB OSN vetovala rezoluci o okamžitém zastavení bojů v Izraeli. Turecký prezident proto také navrhl jednat o reformě RB. Plně souhlasím s názorem „sultána“. USA to není jenom říše zla, či darebácký stát. To je největší riziko pro existenci lidstva. A neplatí to jenom pro Deep State USA, platí to pro většinu jejího, především bílého obyvatelstva, po celé generace vychovávaného v přesvědčení, že jsou nejlepší, nejdokonalejší, nejschopnější, a proto mají oprávněný nárok na nadvládu nad celým světem. Nikdo neví, kdo jsou ve skutečnosti osoby, které tvoří Deep State USA, ale dneska už víme, že obyvatelstvo USA je jeho nejspolehlivějšími otroky.