CO MĚ ZBYLO Z TOHOTO TÝDNE

„Často se říkalo, že ženy do politiky přinášejí více lidskosti a mírní „chlapský“ adrenalin. Čím to je, že v řadě evropských zemí jsou dnes válkychtivé amazonky? Von der Leyen, Baerbock, Meloni, Černochová, Čaputová, Pekarová, Valtonen, Kallas – to jsou jen některé příklady žen na nejvyšších postech politiky v Evropě, vesměs hysterek s charizmatem toaletního papíru. Některé se asi dají i pochopit, protože člověk by si ani po patnácti pivech o ni neopřel kolo. Mám dojem, že by měl být zřízen ústav pro mentálně postižené politiky. Ovšem jeho kapacita by musela být v desetitisících lůžek, protože jejich počet v posledním desetiletí roste geometrickou řadou“. Končí svůj text o Finsku HARRYP na webu https://vlkovobloguje.wordpress.com/2024/04/07/dusledky-vstupu-finska-do-nato/#more-1007377 . Já jsem z toho naivního náhledu na ženy v politice byl vyléčen už jakousi Goldou Meir, když jako premiérka Izraele v roce 1973 za jomkipurské války uvedla do pohotovosti jaderné zbraně, jejichž vlastnění prakticky do dneška Izrael oficiálně nepřiznal.

A ještě jednou o ženě v politice. Jakási čarodějnice jménem Miroslava Němcová k masakru v Moskvě se vyjádřila následovně: „Obětí mě není líto, protože to byli Rusové??“ Jsem podobného názoru. Jako vlastenecky myslícímu člověku mě vůbec nebude líto, když ji někdo zabije. Je to přece němcová.

Finský prezident Alexander Stubb: „Jediný způsob, jak dosáhnout míru, je přes bojiště,“ řekl v rozhovoru pro americkou televizní stanici CNN. Je příznačné, že takto se vyjadřují politici států, které většina obyvatel světa ani neumí najít na mapě. Mopslů, kteří štěkají pod nohama skutečných vítězů.

Čínské podniky mohou narušit světovou rovnováhu, uvedla americká ministryně financí Janet Yellenová. „Kvůli nadprodukci a slabé poptávce uvnitř samotné ČLR zaplavují čínské elektromobily, baterie, solární panely a polovodiče světové trhy. Ceny zboží klesají a výrobci z jiných zemí jsou pod tlakem,“ postěžovala si ministryně financí USA během návštěvy jednoho z čínských průmyslových center Kanton. Tak ubručenými zoufalci se stanou pýchou kdysi se zalykající diktátoři dogmatu o svobodném obchodu, když v něm prohrávají. A nejen v něm.

„Válka na Ukrajině skončí v okamžiku, kdy se Putin rozhodne stáhnout svá vojska. Toto rozhodnutí však učiní pouze tehdy, pochopí-li, že nemůže vyhrát válku na bojišti, že nemůže diktovat pravidla nespravedlivého světa a že čas mu není nakloněn. Proto je podpora Ukrajiny klíčem k obnovení míru v Evropě,“ zopakoval mantru Západu neoführer Scholz. Politik s charismatem holého zadku při tom nemá ani tu Hitlerovu odvahu jít do válčení.

Fiala zaperlil, cituji: „Padne-li Ukrajina, padneme i my“, konec citace. To je skvělá zpráva, dvě mouchy jednou ranou.

Bývalý americký zpravodajský důstojník Tony Shaffer řekl, cituji:“ Rusi fakticky demilitarizují NATO, ne Ukrajinu“. Což je víc jak potřebné pro ČLR, takže proto celá ta SVO tak dlouho trvá. Čím bude pokračovat déle, tím hůř pro NATO a USA a tím lépe pro Čínu a nejen pro ni.

Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

IZRAEL SI VYMÁHÁ NEDOTKNUTELNOST

Útok Izraele na Íránský konzulát v Damašku je bezprecedentním porušením válečného mezinárodního práva. Není to ovšem jediný, doslova provokativně okázalý akt výsměchu mezinárodním normám válečného práva. Stejně tak Izrael pohrdavě porušuje zákaz použití hladomoru civilistů jako válečné zbraně. Navíc brání poskytování humanitární pomoci civilistům, což odporuje všem normám humanitárního práva. Bombarduje nemocnice, vraždí jejich personál, dokonce i pacienty, což už je vyloženě válečným zločinem. Nevybíravé bombardování je podle mezinárodního humanitárního práva nezákonné. A Izrael s bezohledností sobě vlastní bombarduje školy, synagogy, mešity, kulturní objekty a další veřejnou infrastrukturu. Důležitým aspektem izraelského jednání – a Bidenova souhlasu s ním – je to, že Izrael vyvíjí úmyslné a systematické úsilí o zničení stávajících mezinárodních zákonů a norem týkajících se vedení války. Cílem Izraele je především zničit normy, konvence a zákony vedení války; vytvořit geopolitickou anarchii, v níž je dovoleno vše, a která se souhlasem Bílého domu umožňuje aby mu Netanjahu nasadil uzdu a vedl USA jako koně k vodě, čti, směrem k „velkému vítězství“ Izraele na konci časů; což nutně vyžaduje brutální válku bez pravidel, morálních zábran a jakýchkoliv červených čar. Neobyčejně symbolicky významné jako samotný útok v Damašku je i to, že USA, Francie a Británie odmítly srovnání íránského konzulátu se zemí odsoudit, čímž vrhly stín pochybností na imunitu diplomatických prostor podle Vídeňské úmluvy. Toto odmítnutí odsoudit bude implicitně široce chápáno jako mírné schvalování. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

SOUČASNÝ POSTOJ RUSKA

Následující text je asi řízeným únikem informací z Ruského velení. Publikuje ho totiž Yaakov Kedmi, což je po celou dobu konfliktu na Ukrajině spolehlivý zdroj informací z nejvyššího vedení Ruska. V současné situace, kdy Západ velice vážně diskutuje o ukončení válčení na Ukrajině Rusko nemá žádný důvod konflikt ukončovat. Pokud by ale Západ opravdu nabízel jednání o Skončení bojů, dostává zmíněnou cestou následující vzkaz. Rusko si klade dvě podmínky, od nichž nehodlá ustoupit.

– První z nich je úplné odstoupení vlády USA a celé americké manažerské třídy od jakýchkoli dalších pokusů ovlivňovat vedení bývalých sovětských republik. Americká elita musí zastavit svou dlouholetou politiku provokování orgánů těchto zemí k nepřátelskému postoji vůči Rusku, jeho vládcům a jeho lidu.

– Druhou podmínkou je úplné stažení technické infrastruktury NATO za hranice z roku 1997, jak je uvedeno ve známém ultimátu ruského ministerstva zahraničí z prosince 2021. Američané musí z území těch evropských států, které do aliance vstoupily v polovině a na konci 90. let, odstranit veškerou svou techniku.

Podle mého vidění je to spíše vzkaz pro Trumpa, pokud by náhodou hodlal splnit svůj velkohubý předvolební slib, že ukončí válku na Ukrajině za 24 hodin.  Současné loutky amerického Deep State by o tom nikdy ani nemohly uvažovat, i kdyby je do toho skuteční vládci USA tlačili. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

VŠECHNO ZLÉ JE K NĚČEMU DOBRÉ

Je to příliš drsné, ale zabíjení na Ukrajině už přineslo jeden velký pokrok v mezinárodních vztazích. Z třetího světa, alias rozvojových zemí se stala nová globální síla, žurnalisty nazývaná globální jih. Sice to není úplná novota, on o severu a jihu, čti bohatých a chudých zemích už mluvil Willi Brandt, ale to bylo ještě v dobách absolutní dominance Západu nad planetou. Po vstupu Západu do války na Ukrajině jsem tvrdil, že to bude právě seskupení těchto zemí, kdo rozhodne o výsledku války mezi Ruskem a USA na Ukrajinském bojišti. Zatím na tomto svém tvrzení pořád nemusím nic měnit. Je to především ČLR, která svým pevným postojem asi rozhodne nejenom o soupeření mezi Západem a Ruskem. Takže globální jih, to je fakticky budoucí dominantní hráč na té zpropadené globální šachovnici, ze které pomalu, leč stále jistěji, mizí Evropa. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

OSMÉHO DUBNA UBĚHLO…A NIC

Nejméně tři měsíce již čtu, že osmého dubna bude ve velké části USA, prý pouze USA vidět zatmění Slunce. To by nebylo zas nic tak podivného, ale mnozí ti ezoterici se nechali slyšet, že Slince bude tentokrát zakryto nejen Měsícem, ale ještě nějakým jiným „nebeským“ tělesem. Nějak se ale nedokázali shodnout, o jaký objekt to půjde. Ovšem nikdo z nich nepochyboval o tom, že to bude pro USA špatným znamením. Vždycky mě zajímalo, proč se s tím zatměním, ať již Slunce či Měsíce pojí pouze zkazky o špatném znamení. Proč ne že je to dobré znamení. Konec konců bude-li to pro Ameriku předpověď něčeho zlého, tak to bude pro většinu světa naopak dobrá zpráva. Snad kromě finančního krachu. To by byla apokalypsa i bez jaderné války. Včera se nestalo nic, takže uvidíme. Bohužel nikdo neřekl, pro jak dlouhou budoucnost je ta událost špatným znamenám. Nebo bohudík? Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

O MEZINÁRODNÍM PRÁVU – NEJEN

Většina politiků, odborníků ba i laiků ze sféry antiglobalistů a především nezápadní „civilizace“ stále častěji hovoří o tom, že už neexistují žádná pravidla mezinárodního práva. Není to pravda, přece USA jasně a neustále opakují, že pravidla existují, i když jsou relativní a jednostranná, čti, tvoří si je Deep State podle svých momentálních potřeb. Já ale rovněž tvrdím, že mezinárodní právo existuje a dokonce je velice přehledné a jednoduché. Dá se shrnout dokonce do jediné věty; Každý si může dělat co chce, ale musí si to silou uhájit. Řekl bych že se tím člověk vrací do lůna přírody ze které vzešel, a v níž nepřestalo platit jediné pravidlo, právo silnějšího. Takže obavy některých moudrých, že se současná lidská společnost vrací do středověkou jsou rovněž liché. Vracíme se podstatně dál a pokud se splní mé dávné tvrzení, tak to bude hodně daleko do minulosti. Od začátku, kdy se začala provádět politika odstrašování pomocí jaderných zbraní totiž tvrdím jediné. Jestliže se tyto zbraně jednou vynalezly a vyrobily, tak se taky jednou použijí. Dříve, nebo později. Není otázkou zda ano, nebo ne, ale pouze kdy a snad také v jakém rozsahu. Ti, kdo to přežijí, budou stejně žít podle silnějšího. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

NÁSLEDUJÍCÍ TEXT JEŠTĚ PATŘÍ DO VČEREJŠÍ SBÍRKY

Ivan Korčok v prvním projevu po prohraných prezidentských volbách řekl na začátku, cituji: „Jsem zklamaný. Jsem upřímně zklamaný a rozčarovaný. Duší jsem ale sportovec, a tak výsledek respektuji.“ Ke konci projevu ovšem už přestal být sportovcem a promluvilo z něj skutečné ego, když začal, až emocemi roztřeseným hlasem ale přece jenom „bezočivo“ útočit, cituji: „Viděli jsme, že prezidentem republiky se může stát člověk, který vede netransparentní kampaň, při které není vidět, odkud proudí peníze. Viděli jsme, že prezidentem se může stát člověk, který šíří nenávist a bičuje vášně, který z toho druhého udělá kandidáta války. Tohle vám nezapomenu. Nezapomenu vám to nejen kvůli mým dvěma synům, ale i kvůli občanům Slovenské republiky…Rozhodla nejen vysoká účast, ale rozhodl strach. Ten strach šířili ti, kteří jsou schovaní ve státních funkcích“. A ejhle, z blazeovaně sebejistého dip, dip, diplomata se najednou stane ubožácký žalostníček, který ze svých chyb obviňuje všechny, od protikandidáta, přes politiky vládnoucí koalice a nakonec i voliče, kteří se údajně nechali zmanipulovat strachem.  

Člověk nepotřebuje být psychologem aby věděl, že ve velkých emocích se duchovno každého odhalí v celé své nahotě. A prohrát prezidentské volby, zvláště po tak dobrém výsledku v prvním kole, to už pořádně zahýbá každým. Takže co nám to dosud tak sebejistě se chovající a jednající politik o sobě sdělil? Že pokud neuhlídá své přetvařování, tak je prachobyčejným primitivem neschopným sebereflexe! Že je ve skutečnosti plný nenávisti vůči svým politickým odpůrcům! A dokonce, že je mstivým, jako každý slaboch! Podle mě z něj především ale vytrysklo zoufalství, to když do toho zapletl i své syny, způsobené tím, že nesplnil očekávání, které do něj vložili jeho loutkovodiči. Uvědomil si totiž, že nyní bude buďto odepsán jednou pro vždy, nebo bude muset podstoupit ještě daleko větší rizika v boji o politickou moc.

V mých očích je ale naprosto signifikantní jeho pomstychtivost vůči Pellegrinimu a možná i vládě, vyjádřená slovy, že jim to nezapomene. Co to vlastně znamená. On jim už teď vyhrožuje? To jim snad chce organizovat se svými sorosovskými sponzory demonstrace ba až nějakou to „farebnú“ revoluci?  Chce snad díky svým zahraničním stykům podrážet nohy, kalit vodu, či házet klacky pod nohy vládě zpoza hranic? Nebo dokonce hodlá získat takovou pozici, aby potentáti EU a NATO „ochránili lid Slovenska“ před současnou vládní mocí? Ta kratičká větička naprosto jasně dokazuje, že si Korčok je dobře vědom, že jsme skutečně ve válce a tedy i pro něj je ještě široké pole šancí. Korčok dokazuje že už samotnou politiku vnímá jako metodu válčení, a drze z toho obviňuje své politické protivníky. Jako loutka současných vládců Západu totiž bez výhrad podporuje válčení Západu, ba i Slovenska na Ukrajině. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

HOVÍNKA Z TOHOTO TÝDNE – A JEDNA PERLIČKA

Někdo má dobrý archiv a tak v souvislosti s terorem v Moskvě dal na síť toto straší tvrzení Lavrova, cituji: „Kdykoli se Spojené státy ocitnou ve sporu s nějakou zemí, objeví se tam útoky ISIS, od Afghánistánu přes Sýrii až po Rusko. To nemůže být jen náhoda.“ Lavrov má, jak je vidět, také skvělý archiv.

“Válka v Evropě je realitou a my jsme vstoupili do předválečného období. Nechci nikoho strašit, ale válka už není pojmem minulosti. Tato realita už dokonce začala před více než dvěma lety. Nejznepokojivější je, že je možný jakýkoli scénář. Této situaci čelíme poprvé od roku 1945…Vím, že to zní zničujícím způsobem, zejména pro lidi mladší generace, ale musíme si mentálně zvyknout na příchod nové éry. Nepřeháním. Každým dnem je to stále zřejmější…“ Vece nový premiér Polska, osvědčený to rusofobský eurohojer Donald Tusk. Bohužel neřekl, z které zbrojařské firmy je sponzorován.

Ministr obrany sionistického Izraele Yoav Gallant: “Žádná elektřina, žádné jídlo, žádný plyn. Vše je zapečetěno. Bojujeme proti lidským zvířatům a podle toho se chováme.  Nejkoncentrovaněji vyjádřená téze ze sionistické interpretace Tóry.

Mluvčí Bílého domu John Kirby, na pravidelné tiskovce dezinformuje: Rád bych vám také připomněl, pane, že takové incidenty neustále sledujeme. To je práce Ministerstva zahraničí. A do dnešního dne, do doby našeho rozhovoru, jsme nezaznamenali ani jediný případ, kdy by Izrael porušil mezinárodní humanitární právo!“ Od rozpadu SSSR do dneška se totiž povedlo veškeré mezinárodní právo shrnout do jedné věty. Každý si může dělat co chce, jen si to musí vojenskou silou uhájit.

     Politika slovanské vlády ohrožuje bezpečnost ČR, zaperlil nej neschopnější premiér když ne světa, tak Evropy docela jistě. Velice mě zajímá, co teď bude koktat na setkání s nově zvoleným prezidentem Slovenska ten sebejistý signalista.

     Generální tajemník NATO Stoltenberg naléhavě požaduje dát Zelenskému ještě více: Ukrajina potřebuje pomoc co nejdříve. Vidíme situaci na bojišti, vidíme, jak je složitá a jaké nároky na Ukrajinu klade. Oceňujeme vše, co země NATO udělaly, ale to nestačí, musíme udělat více. Ukrajinci potřebují nejen více pomoci, ale i dlouhodobější a předvídatelnější pomoc, aby mohli plánovat ofenzívy“. Konečně by už za pomocí té umělé inteligence měli vládci světa těm svým loutkám vložit poněkud variabilnější program, ať pořád nemelou jedno a totéž. Unavuje to.

Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

MASIVNÍ ÚTOK RUSKÉ ARMÁDY JE NEVYHNUTELNÝ

Teprve včera večer jsem se dočetl, že Antony Blinken, toho času loutka Deep State USA pro věci mezinárodní, nejméně dvakrát v tomto týdnu veřejně prohlásil, že Ukrajina bude přijata do NATO. Při druhém vyjádření dokonce specifikoval kdy a kde to bude. Při čemž zdůraznil, že na připravovaném summitu NATO bude přijetí stěžejním zájmem USA. Zatím jsem nezaznamenal, že by některý reprezentant NATO, nadtož politik některé členské země alespoň skromně připomenul, že smlouva Alianaci výslovně zakazuje přijímání jakéhokoliv státu, který je ve střetu s jinou zemí. Což je naprosto logické, protože by tím byly země NATO okamžitě vtaženy do války, která už probíhá. No a o to Američanům přece jde. Původní konflikt konečně rozšířit na celou Evropu, aby od ní měli světovládci na víc jak dlouhou dobu poukoj. Rusko by se tím navíc dostalo do nezáviděné pozice, protože by muselo jako první použít jaderné zbraně, i když třeba jen nízkého účinku. Vedení Ruska by se podle mě mělo této situaci vyhnout a i za cenu větších civilních obětí poměrně rychle tuto válku dohnat k bezpodmínečné kapitulaci Ukrajiny. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

TAKŽE CO S TÍM?

„U nás na Západě“ političtí vůdci tvrdí, že Rusko nesmí vyhrát. Většina zbytku světa si je naopak čím dál víc vědoma toho, že Rusko nesmí prohrát. Řešení se nabízí samo. Musí jít o remízu. Západ se ke své škodě ale nikdy neobtěžoval tím, aby definoval vítězství Ukrajiny. Proto pouze otrocky přejal definici vítězství samotných Ukronacistů. Ti ji sdělili světu jasně a nekompromisně. Rusko musí především vrátit Krym, odejít z území celé Ukrajiny. Ukrajina musí být obnovena v hranicích získaných rozpadem SSSR. Rusko musí nahradit válkou způsobené škody a jeho vůdci musí být souzeni v Haagu. Nic víc a nic méně. Rusko rovněž jasně deklarovalo své cíle, jejichž dosažení bude teprve považovat za plnohodnotné vítězství. Úplně hodlá Ukrajinu denacifikovat a demilitarizovat a zajistit si její vojenskou neutralitu. Cíl Ukrajiny je naprosto legitimní, snaha Ruska naopak vyplývá pouze z jejího postavení jaderné velmoci. Zdálo by se tedy, že řešení sporu je jasné.  Rusko se podle práva musí vzdát získaných území a skutečně nahradit škody. Má to ale ten zpropadený háček. Musí se najít síla, která ho k tomu všemu donutí, když má ty jaderné zbraně.

V takové situaci musí začít fungovat realistický mozek a pragmatické myšlení. Takové nástroje by v prvé řadě měly odpovědět na otázku, zda Rusko může válku s Ukrajinou prohrát. Odpověď je jednoznačná. Nemůže. Než se Západ bezhlavě vrhl do konfliktu na straně Ukrajiny, měl alespoň tehdy definovat svůj cíl. Amíci ho řekli. Oslabit Rusko natolik, aby už nemohlo ohrožovat ani své sousedy. Tedy pitomost ještě větší, než údajný idealismus Evropanů. Ti šli pouze „rytířsky“ bojovat za jakési Evropské hodnoty, především pak za svobodu Ukrajiny. Obě to byly dezinformace, tedy lži a ještě výstižněji pohádky pro lid „sprostný“.

Skutečným cílem Západu totiž  bylo zachovat si dominanci na této planetě. Nadále vládnout celému světu jako tomu bylo posledního půl tisíciletí. Navíc Anglosasové chtěli být v této nadvládě hegemonem. Západ se ke své škodě na Ukrajině natolik zapletl že nyní je prohra Ukrajiny prohrou celého Západu. Nevnímají to takto jenom samotní představitelé Západu, ale i světová veřejnost, která se tím cítí být dokonce existenčně, a především nezaslouženě ohrožena. Zásadně novým jevem je, že nově vznikající velmoci mají zájem na zárukách vlastní bezpečnosti, kterou jim Západ po staletí upíral.

Od chvíle, kdy se Západ bez rozmyslu do SVO zapojil jednostranně po boku Ukrajiny se zachoval jako politická chátra. Popřel totiž všechny dokumenty mezinárodního práva. Ty jednoznačně deklarují, že každý ozbrojený konflikt mají státníci světa řešit tím, že donutí obě strany k přerušení bojů a vyjednávání svého sporu. Jiné chování je nejtěžším zločinem, zločinem proti životu v míru. Západ svá vlastní pravidla opustil a začal prosazovat nová. Čímž se zákonitě dostal do sporu se zbytkem světa. Západ povýšil regionální konflikt na svůj doslova existenční boj. Co chtěl, to nyní má. USA to pochopila jako první a protože Ukrajina není vůbec jejím zájmem, nechává její osud v rukách Evropy. Evropy za dva roky Covidu a další dva roky válčení dokonale zdecimované a navíc v situaci, kdy nastoupila na svou sebevražednou vývojovou dráhu. Pokud ji v boji na Ukrajině USA definitivně opustí, Rusko může svou SVO povýšit na protiteroristickou operaci a Ukrajinu úplně zničit. V mých očích je to totiž jediná cesta, jak se tohoto vředu může zbavit. Pokud zbude z Ukrajiny alespoň částečka hraničící s EU, nebude mít Rusko klidu. Je proto podle mě nutné obsadit celou Ukrajinu, nechat jí území, které zaujímala kdysi v osmnáctém století, a nyní by tak tvořila pouhou vnitřní enklávu ve velkém Rusku. Utopie? Asi ano, ale víc než potřebná. Rusko se v současné situaci musí snažit ukončit válku co nejrychleji, úplně deklasovat Ukrajinu i eventuální sporadickou účast Západu. Ukrajina totiž už připouští jednání. Ovšem Rusové ho nyní nemohou přijmout, jelikož by tím ještě nenaplnili své plány vítězství. Pokud svět začne volat po míru, bude Rusko jediným, kdo ho bude odmítat a to není příliš dobrá pozice pro jeho vládce. Ve světě, ale i doma. Nyní je nutné Ukry i Západ rychle dorazit a řekl bych dokonce všemi možnými prostředky. Dokud bude trvat genocida Gazy, nějaké to zabíjení navíc na Ukrajině nebude tak řvát. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.