Loni v srpnu zběhl ruský pilot Maxim Kuzminov na Ukrajinu a využil k tomu nejnovější verze vojenského transportního vrtulníku Mi-8AMTŠ. Ukrajinská vojenská rozvědka uvedla, že na této operaci se pracovalo půl roku. V helikoptéře nebyl sám. Pokud si vzpomínám, tak s ním letělo nejméně pět či šest dalších vojáků. Po přistání je přesvědčoval, aby také dezertovali, ale oni začali utíkat, tak je všechny postřílel. Ukrajinci mu dali vyznamenání, doklady na změnu identity a odměnu ve výši přes deset milionů našich korun. Ruská strana odvysílala ve státní televizi o případu zprávu s tím, že bylo rozhodnuto, aby byl zabit. On se rozhodl, že nezůstane na Ukrajině a odešel do Španělska, kam si pozval i svou družku. Dneska jsem si přečetl ověřenou zprávu, že byl nalezen mrtev v jednom Španělském letovisku. Tak se to má dělat. I když já bych ho nezastřeli, ale někam odvlekl a tam ho alespoň šest dní pomalu zabíjel, za každého vojáka jeden den. Ale v cizině něco takového ruská rozvědka pochopitelně nemohla realizovat. Nebo ho zlikvidoval některý příbuzný z jeho obětí? To by bylo ještě spravedlivější. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
Archiv rubriky: Blog
NÁVRH NA POVINNOU ČETBU VOLIČŮ
Na webu https://www.e-republika.ch/article4700-Rizena-demokracie je s dnešním datem publikován text dokumentující soubor konkrétních metod technologie moci, jimiž příslušníci liberální věrouky realizují ideály demokracie vytvořením vlády polyarchické, čti politických stran, z níž podle liberální logiky zákonitě musí vzniknout nadvláda oligarchů. V současnosti uzounké to vrstvy globálních bankéřů a financiérů, jimž za vysoké honoráře slouží všehoschopní nejvyšší manažeři a politici. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
O SELSKÝCH REBELIÍCH
Odpor proti šlechtě, a vrchnosti vůbec byl periodicky se opakujícím jevem po celou dobu feudálního zřízení, čti lenních vztahů vrcholného středověku v Evropě. Ať už šlo o vzpoury, bouře, povstání, rebelie, ba dokonce války, vždycky šlo o odpor ovládaných proti ovládajícím. Historikové některé konkrétní případy silného odporu označili rebeliemi a uvádějí jich několik v dějinách různých národů a zemí Evropy, tedy i v Čechách. Jedna z nejsilnějších a nejvýznamnějších započala v Německu zhruba před půl tisícovkou let. Je jedinou, kterou historici označují dokonce za selskou válku. Podle mě asi proto, že tehdy vzbouřencům nešlo o pouhé snižování poddanských povinností, ale dokonce o politické požadavky, konkrétně o zrušení světské moci církve, ba dokonce zrušení nevolnictví. Viz Dvanáct artikulů z roku 1525. Tehdy už se k nim přidávali i někteří měšťané, ba i sporadicky nižší šlechta. Jako vždycky nejednotnost, a především nenávistné násilí rebelantů v některých oblastech způsobilo odklon umírněnějších, a tak se vrchnosti nakonec lehce povedlo celou vzpouru po osamělých částech zlikvidovat. V mých očích to ale byl jeden z nejvážnějších pokusů o změnu režimu, který nakonec vedl k pádu feudalismu. Ani nevím, proč mě to připomíná současné hnutí evropských zemědělců, ke kterému se dneska mají připojit, jako vždycky vyčůraně vyčkávající, i rolníci čeští. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
BENEŠŮV „AUSLÁG“ DO HISTORIE ČECHŮ
V současné době, kdy se skupina politiků snaží dostat k moci coby vlastenci a obhájci svrchovanosti českého státu, nebo jenom mluvit o jakési svrchovanosti, považuji za vhodné připomenout jednu myšlenku Dr. Beneše, tehdy už prezidenta ČS, kterou sdělil Antonínu Baťovi v rozhovoru z července 1938, cituji: „Vycházíte ze špatného předpokladu daného názorem, že jsme si svobodu sami vydobyli. To je klam. Máme náš stát a naši svobodu jenom potud, pokud to bude vhod západním mocnostem, jejichž pomocí jsme ji dostali. Nevybojovali jsme si ji!…Máme svobodu jenom pokud to vyhovuje západním mocnostem. V tu chvíli, jakmile přestane být v jejich zájmu, abychom existovali, náš stát zmizí,…“ Konec citace. Jsem přesvědčen, že takové hodnocení tehdejší situace našeho státu bylo absolutně přesné. Ve zmíněném rozhovoru rovněž Beneš Baťovi řekl, že vliv legií na vznik našeho státu byl naprosto bezvýznamný. Tyto myšlenky by měly být doslova „výkladní skříní“, a ne jenom oknem do vzdělávání o novodobé historii Českého státu. Jinými slovy, že jakási „svoboda“, „svrchovanost“, či jakýkoliv význam státu, ba i státnosti našeho národa byl, je a bude vždycky záviset na zájmech mocných. To bude platit dotud a snad jen dotud, dokud bude pořád existovat tisíciletý, leč již dneska zvrhlý princip tvorby mezinárodních vztahů. Bodka. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
UZAVÍRÁM SI PRO SEBE KAUZU NAVALNYJ
Kdo zabil Navalného je nad slunce jasnější. Jako vždy ten, komu to prospívá. Rusku a Putinovi to jednoznačně škodí především v očích podváděné veřejnost světa, tedy Západu. A právě tomu Západu to hodně prospívá. Jelikož se totiž Rusku podařilo z Navalného udělat pro ruskou veřejnost zločince, neměl už pro politickou věrchušku Západu jako živý žádnou hodnotu, takže se ho zbavili. Západu Navalný už mohl prospět jen a jenom jako mrtvý. Což se právě před prezidentskými volbami v Rusku hodí. Takže je naprosto zřejmé, že byl zabit vlivnými anti putinovskými ruskými silami. Zůstává pouze otázkou, jaký konkrétní podíl měl na tom Západ, a které jeho vlivové síly jmenovitě. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
PRVNÍ MOJE MYŠLENKA O ROZHOVORU CARLSONA S PUTINEM
I lidé, kteří neznají ani jedinou větu z rozhovoru, a alespoň jenom letmo sledovali reakce světa na něj musí konstatovat, že jde o obrovský zásah do prezidentských voleb v USA. Jestliže za prvních pět dnů rozhovor údajně shlédla miliarda lidí, pak je to vysoce globální fenomén. Především pak na Západě, kde je veřejnost dva roky klamaná, obelhávaná a udržovaná v prostředí jednostranných informací. To za prvé. Za druhé Biden je naprosto odepsán. Trump sice o málo, leč přece jenom posílen. Deep State musí proto urychleně vyvodit důsledky. Najít silného kandidáta hájícího jeho zájmy a na druhé straně doslova zničit, třeba i fyzicky zlikvidovat Trumpa.
Moudří lidé v Rusku by měli být na stráži. Každá akce, navíc s takovým ohlasem, nutně vyvolá reakci. Sice je do voleb prezidenta v Rusku méně než málo času, leč pozor. Proti putinovské síly v Rusku jsou značné. Takže reakce, zvláště v časové tísni může být až zoufalá. Už smrt Navalného je neopomenutelným signálem, který může zahájit vodopád proti putinovských akcí. A termín voleb v Rusku je doslova za pár dní. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
ZE VČEREJŠÍHO ZPRAVODAJSTVÍ MĚ NEJVÍCE ZAUJALO…
…cituji: „Brilantní shrnutí Patricka Jane (Mentalista) o doktorech: „Tohle je místnost plná profesionálů, předepisujících léky, o kterých skoro nic nevědí, aby vyléčili nemoci, o kterých toho vědí ještě méně, lidem, o kterých nevědí vůbec nic. A to o MNĚ se říká, že jsem podvodník!“
Ačkoli zde protagonista cituje Voltaira, málokdo ví, že v tomto seriálu herec Simon Baker prezentoval své vlastní názory na „doktory“. Konec citace. A nejen své, doplňuji já. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
NÁPODOBA FEUDALISMU
Mnoho významných sociologů a politologů tvrdí, že liberální věrouka aplikovaná do reality dnešními skutečnými vládci a jejich politickými loutkami vede svět do neofeudalismu. Jako vždy prostě jenom neumí pro budoucí politicko-společnostní režim najít odpovídající výraz. Ovšem blízko pravdy asi budou, protože v liberálních demokraciích už je zaveden jeden prvek z dob feudálů. Je to způsob válčení a vedení válek vůbec. Válčí mezi sebou příslušníci vládnoucích vrstev rukama placených „pracovních“ sil alias žoldáků. Což znamená, že se vedou války za zájmy mocných a vládnoucích, které se fakticky obrovské většiny ovládaných přímo, nebo dokonce vůbec netýkají. Lid obecný to pociťuje pouze v tom, že je vždy odírán o větší daně. Je obětí válečného plenění, čti, na válčení doplácí snižováním životní úrovně, „kolaterálními“ ztrátami svých životů a celkovým ničením svého životního prostředí. Stejně jako v dobách dávného starověku, či bližšího středověku. Výjimky z tohoto principu ještě existují. Jsou sice méně četné, ovšem naproti tomu jsou mnohem tragičtější pro řadové obyvatele, alias civilisty. Ukrajina a Izrael dnešních dnů jsou toho až příliš děsivým příkladem. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
O JEDNÉ POLITICKÉ LŽI
Liberální věrouka hlásá, že o politickou moc soutěží politické stany. To je první lež současných protagonistů liberálních demokracií, protože nejde o úplnou opravdu a polopravda je většinou horší než úplná lež. Nesoutěží totiž jenom politické strany, leč především jejich sponzoři, ač členy strany nejsou. Stejně tak pracovníci médií, z nichž většina není členy žádné strany, protože by za svůj život museli měnit nesčetněkrát členství. A nakonec různí aktivisté v neziskových organizacích, které ve skutečnosti v sobě formují budoucí politické strany. A ti všichni jsou placeni některými příslušníky nejvyšší vrstvy multimilionářů, anonymních to samozvaných vládců. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
PŘÍKLAD POHLEDU ZA OPONU HISTORIE
Už třicet let se divím, proč nebyl George Herbert Walker Bush zvolen prezidentem USA na své druhé období. Přece to byl fakticky nejslavnější prezident poválečné éry. Byl vůdcem země v době, kdy se USA stala konečně vítězem nějaké, i když jen studené války. To by měl mít sochu v každé obci USA a ve Washingtonu pak monument výšky konkurující soše svobody. Až v době mého zvýšeného zájmu o dějiny sionistického hnutí jsem se dověděl víc jak pravděpodobný důvod jeho nezvolení. V roce 1991 byl totiž hlavním iniciátorem konference, která podle místa účasti se dodneška zove Madridskou. Trvala tři dny a měla být zásadním jednáním o budoucím dlouhodobém míru v Západní Asii. Konkrétně pak mezi Palestinci a Izraelci, a dokonce státu Izraele s jeho sousedy. Za sionistický Izrael se ho zúčastnil tehdejší premiér Jicchak Šamir. Jen tak mimochodem poznamenávám, že se narodil r. 1915 v Ružanech, obci carského Ruska, která dnes leží v Bělorusku, ještě dneska vzdálená asi 40 kilometrů od nejbližší železniční stanice. Do hlavního města gubernie Brestu je z ní 140 kilometrů a k hranici s Polskem vzdušnou čarou asi kilometrů padesát. Konference měla vytvořit rámec trvalého mírového vyjednávání, jež by nahradilo trvalý konflikt především na území historické Palestiny. Šamir později přiznal, že širokou paletu ústupků a závazků, které jménem Izraele slíbil, nemyslel tehdy vážně a jen prý chtěl získat čas. Kde jsme sakra totéž od sionistů naposled slyšeli?!! Jako bývalý, dalo by se dokonce říci zakládající člen Masaddu, jehož agentem byl skoro dvacet let, měl vlivné vazby na sionisty v USA. A ti už dokázali zařídit, aby Bush, coby zastánce existence dvou států na území biblickém nebyl zvolen šéfem USA. Jako úlitbu jeho klanu pak zajistil „klub judaistické loby“ zvolení prezidentem USA jeho duchem po chabého syna. Tehdy se jim to už ale povedlo s odřenýma ušima. Šlo o jasný volební podvod, který v konečné přešetřovací fázi jeho soupeř Albert Arnold Gore ml. nápadně rychle vzdal. Takže tak asi. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.