Nevím už, kde jsem si opsal tezi, cituji: „Lehkost, s jakou Západní novináři informují o americkém vraždění všude po světě jako o naprosté samozřejmosti, je fascinující.“ Konec citace. Což považuji za onu jednu ze základních myšlenek dnešní doby. Nevím rovněž, jestli jsem to na svém blogu někdy napsal, ale tvrdím od dětství, že tak určitě nepíší ti, kdo skutečnou válkou prošli. Od mládí proto jsem přesvědčen, že každý, kdo hovoří o válce jako o chlebě, jak říkávala moje babička, čti jako o všednosti, by měl být okamžitě žalován a obviněn z válečné propagandy a odsouzen k trestu odnětí svobody na doživotí, z něhož by bylo jediné vysvobození. Jít do první linie nějaké opravdu tvrdé války, jaká kupříkladu současně zuří na Ukrajině. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
Archiv rubriky: Blog
JSME POVINOVÁNÍ PŘEJMENOVAT SVÉ MINISTERSTVO
Letos v naší zemi nebyl dán do prodeje tradiční kalendář armádního sportovního klubu Dukla, který se za léta už stal sběratelským artiklem. Důvod je vysoce toxický. Sportovci, kteří se nechali vyfotit na zmíněný kalendář měli na svých tělech vyobrazen mírový symbol. Současná vojenská vrchnost vyjádřila názor, že je něco takového nepřístojné. Mluvčí generálního štábu Magdalena Dvořáková uvedla, že kalendář je „v rozporu s principy armády“. Podle náčelníka generálního štábu české armády Karla Řehky není vhodné používat symboliku skupin, které odmítají válku. Jestli slova mluvčí armády jsou snad ještě na hraně, vyjádření válkychtivého pomatence Řehky je už velice silně za čarou. Vyjádření mluvčí si dovoluji chápat tak, že naše armáda z principu je sborem válečníků, válkychtivců a mír je pro ně ošklivé slovo odporující jejich životnímu přesvědčení, ba dokonce zájmům, takže musí být v jejich komunitě zakázáno. Kde jsou ty bláhové doby, kdy existovaly celé armády, jejichž krédem byl mír, napřed mír a dlouho mír, pokud to jenom trochu jde, tak pořád mír. Jenom státy s takto myslícími vojenskými představiteli měly a mají oprávnění mít ministerstvo obrany. Naše zem, podle toho jak se chová její současná vláda a vojenská vrchnost, je bezvýhradně povinována změnit název svého ministerstva na ministerstvo války. Jinak se dopouští dezinformace a mate světovou veřejnost. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
O HOLOKAUSTU
Tvrdím, že holokaust není historií, ale holokaust se děje. V provedení sionistů, ergo židovských nacistů již celé čtyři měsíce v Gaze. Je dokonce dokonalejší, a proto také nákladnější, než byl ten Hitlerův. Je totiž totální. Že to je jenom genocida, tvrdíte. Nemáte pravdu. Rozdíl mezi genocidou a holokaustem právě nyní svět vidí na vlastním oči. Genocidu páchají Ukronacisté svému obyvatelstvu a holokaust Židonacisté Palestincům v Izraeli. Genocida je pouhé zabíjení, holokaust je komplexní ničení, vyhlazení. To znamená, že i tragédie Ukrajinců se může změnit na ten vyšší stupeň. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
O MIGRACI
Na Sicílii banda migrantů z Egypta znásilnila nezletilou dívku na toaletách. Dokonce tím nejhnusnějším způsobem, před zraky jejích přítele, kterého držela přesila sedmi lumpů. Politici jsou už údajně rozzuřeni a žádají kastraci viníků, a vyhoštění. Na to redaktor sděluje hlas lidu, cituji „…a co tak zakládat lidové soudy a věšet politiky, kteří migraci podporují“? Je to poprvé, kdy v tisku takovou myšlenku nacházím. Ano. To je cesta. Žádné volby totiž současný podlý režim nezmění, pouze rebelie taková, jakou v Evropě předvádí zemědělci, a, ukončená lidovými soudy nad politiky, kteří škodí lidu své země, místo aby pracovali pro jeho zájmy. To není výzva k nenávisti, to je apel k revoluci, která jediná může změnit politiku globalistů, progresivistických liberálů a všech protilidových vlád. To je výzva k boji za demokracii. Skutečnou demokracii, čti, vládu lidu. Proto také se hovoří o „lidových soudech“. Všechny soudy světa totiž soudí dle práva vládnoucí kasty, vrstvy, třídy. Pouze lidové soudy jsou ale demokratické. Tečka. Vlastně ne. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen. Teprve teď tečka.
O REBELII EVROPSKÝCH FARMÁŘŮ
Pokud EK diktátoři pod tlakem farmářské rebelie upustí od idiotského programu Green Deal v oblasti potravin, tak půjde o největší úspěch občanské společnosti v dějinách Evropy a vlastně světa. Pro můj způsob myšlení jde pak o první velký úspěch třídního boje postsovětské doby. Třídního boje rozumu a realismu ovládaných vůči kastě miliardářských oligarchů, kteří ještě pořád mají nadvládu nad děním na této planetě. Zánik realizace Programu Zero, který prosazují samozvaní vládci světa pod vedením Schwaba by podle mě byl navíc příkladem vítězství rozumu nad fantasmagorií zrůd, které nenávidí lidstvo. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
FÁMA ZNAČKY ZALUŽNYJ
Dneska ve zpravodajství probleskla zpráva, že Valerij Zalužnyj má být jmenován velvyslancem Ukronacistů v Británii. Já ji vnímám jako přípravu na další existenci nacistické Ukrajiny. V případě drastické prohry Ukrajiny bude tento „fricek“ totiž prohlášen za šéfa exilové vlády, a boj s Ruskem dostane rozměr „nekonečnosti“. Myslím si to ze dvou důvodů. Britové to vymysleli a Amíci už schválili. Britové jsou totiž jednoznačně mozkem vymýšlejícím strategii, ba někdy i taktiku války Ukronacistů s Ruskem. Vždyť válka se vede již dva roky právě jejich zásluhou (expremiér Johnson). Většina akcí má navíc rukopis MI6. Od vyloděni na Zmijím ostrově přes útok na Krymský most či manifestační ohrožení ruské vlajky drony nad Moskvou, až po úspěšné akce v Černém moři, tam všude byla zjištěna spoluúčast Britů. Především pak zničení křižníku Moskva a účinné údery na západní cíp Krymu prokazují Britské námořní metody. A konečně fakt, že Zelenskyj má být odvolán byl konzultován s Washingtonem, což už Ukrajinci na sebe vyžvanili. Takže pro mě je všechno jasné. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
BIDENOVY KECY
V roce 2007, když byl Joe senátorem řekl, cituji: „Pokud americký prezident zaútočí na Írán bez souhlasu Kongresu, bude to trestný čin“. Konec citace. Není pro něj omluvou, že si na toto „pravidlo prosazované Amerikou coby světovým hegemonem“ už v senilním stáří nepamatuje. Má mít kolem sebe takové poradce, kteří kompatibilitu jeho starých a nových prohlášení a činů sledují a zabraňují staříkovu chování podle „dvojího metru“. Tedy třeba v současnosti, když dává rozkaz k bombardování Jemenu, Iráku, či Sýrie, že mu to jeho loutkovodiči bez souhlasu Kongresu nedovolí.
Mnohem horší pak je jeho plkání o tom, že by měl být bombardován Írán, protože podporuje a možná i vyzbrojuje třetí země ve válce se sionistickou pakáží v Izraeli. Někdo by mu, senilnímu oslovi měl říct, že podle této logiky by mělo Rusko kupříkladu bombardovat Washington za to, že USA dodává zbraně Ukrajině. Pokud Bidena v tomto směru loutkovodiči z Deep State USA neuhlídají, pak se nesmí divit, že už ve světě nikdo rozumný Amíkům nevěří. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
HODNOTÍM TO NA ROZPAD EU
Po současné rebelii farmářů v EU to vidím na nenásilný, ba samovolný rozpad Unie. Důvodem bude nejspíš nechuť Německa a Francie vydržovat si dále tu náročnou děvku na východě. Takže ona může začít mít zájem hledat si jiného pasáka. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
POKUS O DEFINOVÁNÍ DEZINFORMACE
Dezinformace je novodobě vykonstruovaným, záměrně do informačního prostoru implantovaným termínem. Na tom se všichni shodneme. Dalším faktem, na němž se s vysokou pravděpodobností všichni shodneme je, že jde o konstrukt z produkce vládnoucí vrstvy.
Termín dezinformace je v prvé řadě podle české gramatiky nesmyslem, což jsem dovozoval už jinde, takže se k tomu nemíním vracet. Snad jen doplním, že z toho hlediska domyšleno až do konce je termín dezinformace sám o sobě dezinformací ze strany těch, kdo jej prosazují a vůbec užívají.
Každá informace může mít samozřejmě k realitě rozdílný vztah. Je vědomou až záměrnou lží, částečně pravdivá, vědomě zamlčující část reality, či sdělením reálného fakt, alias pravdivá. Vyjma posledně jmenovaného případu ostatní typy informací jsou matoucí, dezorientující, manipulující a jinak negativní konotace, čti, jsou dezinformací ve smyslu názorů těch, kdo onen termín zavádí do praxe.
Laicky na první pohled dezinformace je informací lživou. Pak by ale nebylo zapotřebí odlišujícího termínu. Pokud tomu tak není, pak musíme najít rozdíl mezi lží a dezinformací. Pomůckou může být, že uvedený termín vymysleli příslušníci vládnoucí vrstvy. Z čehož plyne, že to oni a jenom oni určují, která informace je dezinformací, pokud není lží. Z toho úhlu pohledu se definice termínu dezinformace nabízí sama. Jde o informaci, se kterou vládnoucí vrstva nesouhlasí. Buďto odporuje její ideologii, zájmům, pragmaticky současné potřebě, nebo jinému pravidlu, o kterém se veřejně nemluví, leč vládci se jím řídí. Jinými slova dezinformace je prvkem politického boje, což je první částí její definice, která ji vyděluje z obrovské množiny politických jevů a pojmů. A v tom případě pro ovládanou veřejnost platí, že dezinformací může být pravda šířená odpůrci vládnoucí vrstvy.
Taková definice však není úplná. Na druhé straně z hlediska logiky politického boje je dezinformací každá lež, kterou šíří vládci. Z čehož plyne, že příslušník ovládané vrstvy tedy volič nikdy nebude hledat jakési pofiderní dezinformace, leč jen a jenom rozlišovat fakta od názorů, komentářů a dalších účelových informací všech příslušníků soupeřících o politickou moc. Má k tomu jediný nástroj. Rozum, který užívá metodou kritického myšlení. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
SIONISTICKÉ ZRŮDY
Na území Gay žilo jeden a čtvrt milionu dětí. Ke konci února už jich bylo dvanáct tisíc mrtvých a sedmnáct tisíc úplných sirotků. Hitlerovci to tak dokonale neuměli. Konec konců ty zrůdy mají bestiálního boha, takže oni ani jiní být nemohou. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.