O OPOZICI V NAŠEM SOUČASNÉM PARLAMENTU

Udivuje mě obrovská veřejná podpora hnutí ANO. Nasvědčuje to faktu, že lidé nesledují projevy jejich představitelů ve sněmovně, ani ostatní chování. ANO v mém myšlenkovém pochodu není nejen klasickou opozicí, ale není opozicí vůbec žádnou. Není tudíž ničím jiným než pětikoalicí v jiném dresu. Babiš v rozhodujících politických situacích zastává stejné pozice, jako vláda. V poslední době kupříkladu odsoudil protivládní demonstraci zemědělců, a naopak souhlasil s provládní demonstrací zorganizovanou zemědělskou komorou. Je stejně horlivým zastáncem EU a světové hegemonie USA, ba dokonce neodporuje aktérům současných válek a budoucího válčení vůbec. Což dokazuje třeba jeho souhlas s nákupem stíhaček F-35. Za celé období, co už není ve vládě nenašel v sobě sílu, aby se alespoň omluvil za zmatky kolem koronaviru, jimiž způsobil zemi obrovské ztráty a lidem mnohé újmy. Při tom má v opozičním postavení jedinečnou šanci zahájit vyšetřování, aby alespoň zjistil skutečné manipulátory, kteří ho vodili za nos. V našem parlamentu jako opozici máme pouze a jen SPD. A i ta je příliš mírnou, protože nemá dostatek odborníků, aby se stala všeobecnou. O existenci nějaké protisystémové opozice si můžeme jenom nechat snít. Což ovšem platí o naprosté většině zemí EU. To je Také důvodem, proč se její Parlament i Komise chovají jako suverénní nadvláda. Je tragédií, že se reálné opoziční politické síly nedokáží spojit alespoň tak, jak se slátala pětikoalice. Občané v příštích volbách se proto eventuální výhrou ANO dostanou z deště, alespoň pouze pod okap. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

DEMOKRACIE JE PASTÍ VLÁDCŮ NA JEJICH LID

Zajímavý je názor islámských teologů na souvislost demokracie a viny lidu za činy jimi zvolených mocných. Oni totiž tvrdí, že vůdcové demokratických zemí, kteří se dopouští mezinárodních zločinů nejsou jedinými viníky. Občané, kteří je volili nesou rovněž vinu za jejich činy, pokud je nezbaví moci. Podle mě je to logické. Ovšem na druhé straně to dokazuje, že v našich tak zvaných demokraciích cosi chybí, aby je bylo možno považovat za opravdové demokracie. Chybí v našem systému právě ten mechanismus možného odvolání politiků, kteří se dopouštějí zločinu. To znamená, že naši vládci z nás dělají zločince, čti, spoluviníky neodporující zlu a nebo svou pasivitou s nim mlčky souhlasící. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

STŘÍPKY ZPRÁV Z KONČÍCÍHO TÝDNE

„Každý summit představitelů Západu je panoptikem degenerátů“, přečetl jsem si. To je docela pěkný termín. Takže o atmosféře současné politiky v ČR se dá tvrdit, že jde o střet degenerátů s dezoláty, myslím si.

Izraelská lobby v USA, s oficiálním názvem Americko-izraelský výbor pro veřejné záležitosti (AIPAC), je nejen v Americe, ale ve světě vůbec považován za nejvlivnější lobbistickou instituci, jež doslova řídí zahraniční politiku údajného hegemona. Je samozřejmé, že jeho vliv spočívá v penězích, takže se v souvislosti s nynější válkou v Izraeli hovoří o tom, že AIPAC zkorumpoval americké politiky. Je to samozřejmé totální nesmysl. Zmíněný výbor je pevnou, ne-li doslova vůdčí součástí Deep State USA. A i kdyby nebyl, tak jeho styl činnosti už není korupcí, ale sprostým vydíráním. Na síti je možné o tom dohledat dostatek konkrétních příkladů především z jeho zásahů na prestižních univerzitách vychovávajících příslušníky vrchní vrstev lokajů vládnoucí mafie USA.

„Netanjahu je v současnosti největší hrozbou pro světový mír a USA Izraeli musí proto odebrat jaderné zbraně, třeba i invazí“, nechal se slyšet v současnosti nejpopulárnější americký novinář Carlson. Já už dávno tvrdím, že Izrael vydírá zneužíváním holocaustu celý svět, minimálně ten Západní a jeho mocnosti byly povinovány odebrat mu jaderný arzenál ihned, když si ověřily, že je vyrobil.

23.2.1999 opustilo Srbsko jednání v Rambouillet u Paříže, na němž bylo vydíráno „Krvavou Mary“ aby postoupilo Kosovo a Metohiji Albánii. Ani ne za měsíc pak bylo „za trest“ bombardováno světapánem bez souhlasu RB OSN. Osobně si myslím, že tehdejší USA, jejímž prezidentem byl manžel Hilary Clintonové zahájila reálnou destrukci mezinárodního práva a řízení svého globálního dominia podle vlastních pravidel.

Nepoznačil jsem si, od kterého mudrlanta z Evropského parlamentu jsem se dověděl, že létat letadlem není lidské právo. Eo ipso, jak nám to slibují diktátoři Davosu létání bude brzy privilegiem správců světa. Lid obecný bude žít v městech, kde všechno potřebné k životu bude dosažitelné za patnáct minut, a mimo prostor tohoto „koncentráku“ se bude moci pohybovat jen na povolení usurpátorů nadvlády nad veškerým lidstvem.

Současné války na Ukrajině a v Izraeli jsou podle pana Campbella prvky dlouhodobé války o „nový řád světa“. To má sice pravdu, jenomže já jsem přesvědčen, že pro absolutní většinu světa (99,9% obyvatel) to vyjde nastejno. Buď ta budoucí zrada mocipánů se bude podobat komunistickému kapitalismu, nebo kapitalistickému komunismu. A cože to budou? Soukromými vlastníky veškerého bohatství světa regulované udržení jejich nadvlády. V druhém případě pak správci majetku celého světa zajišťovaná taková rovnost všech, která nebude zavdávat příčiny k odporu. Takže v obou případech zmíněná většina nebude nic vlastnit a proto „bude šťastná“, jak to před dvěma a půl tisíciletími tvrdil Buddha, a v současnosti boss Davoského fóra Schwab. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

ZÁSADNÍ RYS VŠECH DUŠEVNÍCH INDISPOZIC STÁŘÍ

Každý proškolený zdravotník ví, že po mozkových příhodách a také ve stáří se začíná ukazovat skutečný charakter každého člověka. Takže se i o tom nejslušnějším gentlemanu kupříkladu provalí, že je to „od přírody“ hulvát. Takový exemplář homo sapiens totiž již nemá dostatek duchovních sil, aby se přetvařoval, čti, a uhlídal svou letoru. Biden po pádu Avdijivky o Putinovi řekl, že je to „šílený zkurvysyn“. Vladimir Putin označil Bidenův drsný výraz na jeho adresu za „adekvátní reakci“. Jenom prostě nedokázal říct „Voloďo, výborně, děkuji, moc jsi mi pomohl.“ V mém způsobu vnímání tím jasně naznačil, že Biden už nedokáže ovládat ani sebe. Senilní stařec, který už neovládá ani své emoce je rizikem. V tomto konkrétním případě pro celý svět. To znamená, že jeho loutkovodiči jsou největšími zločinci současného světa. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

DOMINANTNÍ PROCES LIDSKÝCH DĚJIN

Jan Campbell, vzdělanec s tituly před i za jménem je dlouholetým předsedou akademické rady Institutu české levice (ICL) se sídlem v budově ústředí KSČM v Praze. O samotném ICL nevím skoro vůbec nic, ovšem texty jmenovaného sleduji několik let. Jde o člověka dvou občanství, hovořícího mnoha jazyky a „světoobčana“ v pravém smyslu toho slova, neboť pracoval v Číně, dalších zemích Asie, ale i Evropy. Udivuje mě, že se prezentuje jako levičák, ovšem jeho sebe prezentační texty tomu moc nenasvědčují. Dneska jsem kupříkladu opět u něj narazil na termín „Antropologická válka“. Což v jeho pojetí je současný stav světa snažící se i válečným střetem vytvořit „nový světový řád“, jak se ta utopie, či v očích jiných dystopie, zove. Nedivím se, že toho pro mě pouze dílčího pojmu užívají filosofové, sociologové a politologové současné dominantní věrouky Západu. Ovšem pro levičáka je to poněkud podivné. Teorie o antropologické válce není totiž ničím jiným než přijetím hypotézy o střetu civilizací, což je doslova zrůdná ideologie centristického Západu, ba dokonce hegemonistického Deep State USA, čti, Anglosasů vůbec.

Má představa je naopak založena na dějinách lidstva, jejímž dominantním jevem je soužití vládců a ovládaných, které se pohybuje od stability přes nesoulad, až po války. V takovém systému jsou jen dvě sociální třídy, vládnoucí a ovládaní. Ty jsou rozvrstveny. Kupříkladu ti nejvyšší vládci v současnosti jsou převážně z řad společenské vrstvy super bohatých vlastníků peněz. Mezi oběma třídami je několik vrstev, jimž někteří sociologové říkají obslužné vrstvy, nebo dokonce střední třídy a podobně. Jejich příslušníci se mohou dostávat z jedné vrstvy do druhé. Z hlediska svého reálného postavení jsou to však pořád ovládaní, nikoliv vládnoucí. V každé třídě i vrstvě existují navíc kasty, kupříkladu moci chtiví, válečníci a dokonce spasitelé. Ti difundují nejen mezi vrstvami, ale dokonce se mohou přesunovat i z třídy do třídy.  Klasickými příklady dneška jsou Soros, či Gates. Ať se stratifikace společnosti sestavuje jakkoliv, dominantním pro historii po celou její existenci byl, je a dlouho ještě bude střet mezi vládci a ovládanými. Nic jiného a významnějšího. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

DALŠÍ SANKCE NA RUSKO

Dneska mají loutky Deep State USA vyhlásit uvalení dalších sankcí na Rusko. Pověstný „balíček“ už má číslo 13. Pekařka Koblih pro Majdanisty se nechala slyšet, že tento balíček s několika sty položek už opravdu, bude Rusko tak bolet, že Federaci zničí. Americký „dárek“ Rusku byl připravován již delší čas a měl být vyhlášen k druhému výročí SVO. Ale tak je to především trest za smrt za Navalného. Je samozřejmě, že EK, coby kolektivní gubernátor USA, pověřený správou EU synchronizovaně se svým bossem rovněž se vytasil se svým „balíčkem“, též prý číslo 13. No. Všeho do času, říkávala moje babička. A třináctka je pudle lidové pranostiky nešťastné číslo, takže opravdu pozor, pozor, přece víme, že každá hůl má dva konce! Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

K JEDNÉ ZPRÁVĚ Z DNEŠNÍHO TISKU

Před chvílí jsem si přečetl následující zprávu, cituji: „“Britský ministr zahraničí Cameron navštívil okupované Malvíny a prohlásil, že navzdory protestům Argentiny, které ostrovy patří, „zůstanou v britské rodině“. A čím, prosím pěkně, argumentoval? Referendem z roku 2013! Takže to říká tentýž Cameron, který popírá právo obyvatel Donbasu a Krymu zvolit si svůj osud v referendu!“ Konec citátu. Autor zprávy ji komentuje obligátní výtkou, že jde o politiku dvojího metru, která je výstižněji vyjádřena staletou zkušeností ovládaného lidu v přísloví; co je dovoleno pánovi, není dovoleno volovi (kmánovi). Já si to už dávno nemyslím. V případě Brita, přesněji Angličana jde ve většině případů o projev nejen nacionalistické nadřazenosti, ale doslova pohrdání jinými etniky. Sám jsem se setkal s tím, že říci o někom že je cizinec je pro Brita největší urážkou. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

PŘÍSLUŠNÍK VRSTVY „PILÍŘ STÁTU“

Pro mě je zemědělství a hornictví absolutním základem bohatství celého lidstva. Takže zemědělce považuji za příslušníky sociální vrstvy, jež je nesporně pilířem každého státu. Netroufám si vyjadřovat názor na tak zvanou demonstraci zemědělců v pondělí 19. února v Praze, protože jsem vůbec nesledoval její přípravu a také realizaci. Komentáře příslušníků vlády a jejich poskoků mě v takových situacích nikdy vůbec nezajímají. Ovšem zaujal mě názor jednoho z příslušníků sociální vrstvy rolníků. Cituji: „Já od svých 24 let hospodařím. Začínám ráno v půl páté a končím denně ve dvanáct. Dovedete si představit 35 let takové dřiny? Jenom za svoji osobu za posledních 30 let jsem odvedl státu na sociálním a zdravotním přes 20 milionů Kč. Myslím si, že jsem překročil 100 milionů Kč na daních. Pro tuto zemi jsem udělal strašně moc a takový člověk (Fiala) mě bude nazývat nějakým proruským dezolátem? Co si vůbec o sobě myslí?!“ Konec citace. Nemám chuť toto hodnocení urážky poctivé práce tisíců komentovat. Ovšem kdo si neváží „stvořitelů“ chleba, ten si v mých očích neváží už ničeho a „bůh ho potrestá“, jak říkávala moje babička. Určitě. Kdo šíří zlo, vytváří atmosféru, která se mu vymstí. Politik, který navíc uráží své občany, skončí víc jak špatně. Čím víc, tím dříve. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

O ZÁNIKU SOVĚTSKÉHO SVAZU

Zánik SSSR byl ničivým pro Rusko. Za jeho hranicemi totiž zůstalo kolem 20ti milionů Rusů, kteří za vlády sovětů přesídlili do jiných republik Sovětského velestátu. Byl doslova katastrofou pro všechny pracující celého světa, protože od té doby si kapitalisté s nimi začali dělat co chtějí. Tragédií pak pro celý svět, protože vládcům USA vytvořil příležitost ke globálnímu avanturismu. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

OKÉNEČKO DO HISTORIE

Včera to bylo 70 let, (19.2.1954), kdy sovětská vláda předala Krym z Ruské sovětské federativní socialistické republiky (RSFSR) pod správu Ukrajinské sovětské socialistické republiky. Předání bylo oznámeno v sovětském tisku na konci února 1954, osm dní poté, co Prezidium Nejvyššího sovětu SSSR přijalo 19. února rezoluci, jež tento krok posvětila. Což znamená, že rozhodnutí vzniklo v nejvyšším orgánu KSSS, který tak učinil už 25.1.1954. V té době byl předsedou vlády, přesněji předsedovu Rady ministrů Rus Georgij Maximilianovič Malenkov a prvním tajemníkem KSSS Ukrajinec Nikita Sergejevič Chruščov. Z čehož plyne že původní Stalinovy dvě nejvyšší funkce ve státě byly rozděleny mezi dva papaláše.

Historicky zajímavé je, že Malenkov byl už 17.10.1952 přímo Stalinem jmenován do funkci generálního tajemníka, takže Stalin do konce života už byl jenom šéfem vlády. Stalin se pro něho rozhodl proto, že jej považoval za nejvýkonnějšího člena nejvyššího vedení strany. Ovšem nejambicióznějším člověkem toho úzkého kruhu byl Chruščov. Takže v Kremlu po Stalinově smrti v zavilé rvačce o jeho nástupnictví byly jeho dvě funkce rozděleny zatím výhodněji pro Chruščova, který ale ještě neměl vyhráno. Podle marxisticko-leninského dogmatu o vedoucí úloze strany sice zastával vyšší „zákonotvornou“ funkci, a Malenkov jen vykonavatelskou, ale každý byl pouze „polovinou“ Stalina, takže se mezi nimi muselo časem rozhodnout.

Ukrajinec Chruščov z titulu vůdce vedoucí role státu svým krajanům převedl do spravování Krym, aby tak získal podporu v boji se skupinou kolem Malenkova. Bitka to byla tuhá a neúprosná. Malenkov byl totálně eliminován až začátkem roku 1955.

Rozhodnutí o předání Krymu bylo zdůvodněno doslova pateticky, aby se pečlivě zakryla zhovadilá jeho podstata. Dovolím si proto citovat z tehdejšího tisku dva důvody, které vedly k předání Krymu. Cituji: 1) oddělení Krymu bylo „vznešeným aktem ze strany ruského lidu, aby tak připomenul 300. výročí znovusjednocení Ukrajiny s Ruskem a projevil bezmeznou důvěru a lásku, již ruský lid cítí k ukrajinskému lidu“. 2) předání bylo přirozeným výsledkem „teritoriální blízkosti Krymu a Ukrajiny, společných základů jejich ekonomik a blízkých zemědělských a kulturních vazeb mezi Krymskou oblastí a UkrSSR“. Konec citování. Připomínám, že to výročí sjednocení bylo lží. Ona smlouva se vůbec netýkala Krymu a o nějakém sjednocení mohli Rusové hovořit až snad za sto let. I ten druhý, pragmatický důvod neodpovídá plně skutečnosti, snad jen ta geografická blízkost daná spojením Krymu s Ukrajinou úzkou šíjí. Ovšem z hlediska dnešní techniky východní pobřeží Krymu je stejně blízké Ruska a moře tam mám dojem nemá ani deset metrů hloubky. Ale to by pro, dnešek stačilo. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.