NASBÍRAL JSEM ZA MINULÝ TÝDEN

Bývalý poradce amerického prezidenta pro národní bezpečnost, generál Michael Flynn, řekl proč Washington podporuje kyjevský režim: „Proč je Ukrajina tak důležitá? Toto je centrum obchodu s lidmi. Toto je centrum pro obchodování s dětmi. Toto je centrum obchodu s drogami. Toto je centrum obchodu se zbraněmi…Nyní jsme se také dozvěděli o našich biologických laboratořích, protože Victoria Nuland potvrdila, že tam existují. I když, to už jsme věděli. Ale teď to bylo zveřejněno…Do této země proudí obrovské množství peněz. Do systému jsou zapojeni vysocí úředníci a vojenský personál. A zajímá vás, kam tyto peníze jdou? Jdou do obrovských domů americké vládnoucí elity. Tohle je praní špinavých peněz!“ To jsou ale takové prkotiny, že kvůli nim Amíci nepůjdou do jaderného konfliktu s Ruskem. To by si Evropa měla sakra dobře uvědomit.

„Dovolte, abych to tomu ukrajinskému davu řekl naprosto jasně: „Nechceme, abyste zvítězili. Nestaráme se o vás. Dáme vám jen tolik, abyste mohli pokračovat, a pak stojíme opodál a sledujeme, jak pohřbíváte své mrtvé. Na vás nezáleží. Nejste Izrael.“ To je podle Scotta Rittera ten jediný pravdivý vzkaz vládců USA Zelenského mafii. Já si navíc myslím, že je to touha, nebo alespoň názor valné většiny Anglosasů, Germánů, válkychtivých Poláků a možná i dalších, včetně jejich Slovanských poskoků jakým je Fiala.

„Mimochodem, vojenská pomoc Ukrajině ze strany Spojených států byla odhlasována na Hitlerovy narozeniny. Nehoda, náhoda?“ Píše jeden Ruský Ukrajinec na svém webu. Podle mě dobrý postřeh a ještě lepší otázka.

„Spojené státy proměňují jakýkoli konflikt v nebezpečnou chronickou nemoc…Amerika těží z jakéhokoli konfliktu a pak ustupuje a sleduje rostoucí chaos a čeká na okamžik, kdy může zasadit rozhodující úder,“ odpověděl Asad na otázku o současné eskalaci palestinsko-izraelského konfliktu. Slova takového člověka jsou zaplacena celoživotními zkušenostmi, takže mají váhu zlatého pokladu, proto by si nikdo neměl troufat je zlehčovat.

Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je standa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *