„TRUMBEROVA“ DVANÁCTIDENNÍ VÁLKA

Ta vojenská agrese byla zahájena masivním leteckým útokem SionIzraelitů na AjatolláhPeršany. Byl tak dlouhodobě očekávaným, že právě proto byl v konečném efektu překvapivým. Především proto, že se uskutečnil den před dalším kolem vyjednávání Íránu s USA o jaderném programu islámské republiky. Sionbandité si od počátku byli jisti, že se jim do válčení za jejich zájmy nakonec podaří zatáhnout Trumpisty ovládané Amíky. Něco takového se sice po necelých dvou týdnech uskutečnilo, leč ve formě, se kterou nikdo z fírerů Izraele nepočítal. Velký blondýn s modrou kravatou v konečné fázi obě strany konfliktu doslova seřval, aby je donutil ke klidu zbraní. Se samolibou pýchou mírotvůrce pak celý konflikt nazval dvanáctidenní válkou, kterou on coby „Mírotvůrce Veliký“ ukončil. Kdyby za těch dvanáct dnů nezemřely stovky lidí a nedošlo k miliardovým škodám, tak to mohla být pro svět celkem pohledná „šou“. Propagandisticky to nakonec spektákl byl a pořád ještě je. V prvé řadě proto, že všichni tři účastníci se prohlásili za vítěze. A na druhé straně ale každý z nich deklaruje, že s výsledkem není spokojen.

Podle informací, které obletěly svět jsem toho názoru, že jediným opravdovým vítězem je Írán. Nejenže se ubránil Izraelským sionistům, ale poškodil Izrael tak jak se to dosud nepodařilo nikomu od jeho vzniku. Navíc si nacvičil rovněž útok na okolní vojenské základny USA. Nejvíc poraženým je ten, kdo to všechno začal. Izraelští diktátoři nejenže nedosáhli ani jednoho ze svých cílů, ale naopak zapříčinili, že Írán bude pro ně teď mnohem tvrdším oříškem. Alespoň doufám, že jeho vůdci konečně pochopili, že s Izraelem nelze hrát „na férovku“. Jako konečně ani s jeho tvůrci a ochránci, Anglosasy. No a Amíci? Ti jsou světu pro smích. Jejich superzbraně opět dokladovaly, že jsou pouze humbukem. Co nedovedly zničit to musel uskutečnil mediální teror a vítězný ryk Golema, čti „hliněného muže z Bílé Chýše“.

V mých očích největší tragédií pro svět ale je, že se jednoznačně prokázalo, že další mezinárodní instituce pracující pod hlavičkou OSN je trestuhodně zločinná, eo ipso naprosto nedůvěryhodná a tedy prakticky nefunkční. Jednoznačně lze konstatovat, že situace vlivu supermocností na Západní Asii se zatím nezměnila, čti v žádném případě se pozice USA neposílila. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.

NEDŮVĚŘUJI!

Nepředpokládám sice, že by „Trumbera“ to s příměřím nemyslel opravdově. Leč ten „Satanjahu“ s pravděpodobností rovnající se jistotě určitě vymyslí na Írán nějakou inovaci podrazu. Nemusí to být nutně hned, leč jak mu bude hrozit pád vlády, tak se bude muset činit. Jenom bych si přál, aby vládci Íránu se opravdu poučili. V prvé řadě aby od Ruska přijali moderní protivzdušné zbraňové systémy. No a osobně doufám, že Sajjid Ali Chameneí odvolá, nebo alespoň změkčí protijadernou fatvu. Sionistům přece absolutně nelze věřit. Jejich fanatismus je stejně „nekonečný“, jako dějiny lidstva, čti, skončí teprve zánikem lidského rodu na této planetě. Celé lidstvo proto až do konce věků musí si uhlídat, aby nebylo od sionistů zotročeno. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.

AKTUÁLNÍ POZNÁMKA

Upřímně lituji ty novináře, kteří mají za povinnost psát komentáře k aktuálním událostem. Především ty, co píšou pro tištěná média. Stále častěji se jim totiž stává, že co jeden den napíšou, to druhý den už je překonáno, nebo se dokonce otočilo o sto osmdesát stupňů. A ty žurnalisty, kteří tuto povinnost nemají a musí vždycky okamžitě reagovat na každou novou událost považuji v současné době za blbce. Tečka. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.

POKUD JE PRAVDOU ŽE:

– USArmy bombardovala tři cíle, které byly už před tím bombardované Izraelem, takže nebyly způsobené vlastně žádné škody,

– Írán varoval USA o útoku na její vojenské základny v Iráku a Kataru,

– na ně vystřelil primitivní rakety dokonce ve stejném počtu, v jakém na něj zaútočila USArmy,

– Trump ocenil mírnou reakci ze strany Íránu,

– Izrael vyhlásil dosažení svých cílů v operaci proti Íránu a proto zastavuje boje,

– Trump vyhlásil příměří mezi I. a Í. a vyzval obě strany aby ho dodržovaly,

pak mě to naznačuje dvě skutečnosti. Vstup USA do konfliktu byl televizním spektáklem pro Americké „jestřábstvo“, a za druhé v tom všem mají prsty Rusové. Putin se sešel s ministrem zahraničí Íránu a telefonoval si s Trumpem. Takže se vší pravděpodobností zprostředkoval urovnání, jak ho nabízel hned v první reakci na útok USA na Írán. Dal tím šanci aby si Trump zachoval nimbus mírotvůrce a s vysokou pravděpodobností za to obdržel od Trumpa volnou ruku vůči Ukronacistům. Holt uvidíme v nejbližších hodinách. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.

Aktualizace z 11:20: Írán vyhlásil vítězství nad Izraelem a potvrdil příměří. Osobně mě zajímá, kolik to stálo životů nevinných lidí a následně kolik peněz se celkově v té  neveselé operetce utopilo.

REFLEXE NA VČEREJŠÍ INFORMACE ZE SVĚTA

Současný prezident USA je dlouholetým agentem izraelské zpravodajské služby Mosad a jeho řídícím důstojníkem je přímo Netanjahu. Takže proto „Trumbera“ vůbec nepotřebuje znát poznatky zpravodajských služeb USA, i když ty mají několik desítek tisíc pracovníků a statisíce činných agentů po celém světě. Já si k tomu troufám dodat, že je dokonce placeným agentem. Ty desítky, ba až stovky milionů dolarů příspěvků na jeho volební kampaň od jednotlivců Židovského etnika totiž nejsou osobními dary, ale dary sionistických spolků, nebo dokonce přímo Izraelského státu přes tajnou pokladnu nekontrolované instituce.

Poslechl jsem si s českým překladem projev 47. prezidenta USA pronesený bezprostředně po bombardování tří punktů jaderné technologie Íránu. Jediný dojem je, že tento Donald ani zdaleka nedosahuje inteligence „Kačera Donalda“. K tomu doplňuji, že dle mého soudu je víc jak slaboduchý. Pro ilustraci tady uvádím stupně duševní retardace podle IQ postiženého, ať si každý může dotyčného zařadt. Podle odborníků má IQ debil (50–69), imbecil (35–49) a idiot (pod 35). Karamba.

Ze včera přečtených textů byl pro mě nejzajímavějším na webu https://cz24.news/d-minin-prezije-maae-iransko-izraelskou-valku-jiz-v-nejblizsi-dobe-se-teheran-chysta-prehodnotit-parametry-sve-spoluprace-s-maae/ , který doporučuji dobře prostudovat, nejen zběžně přečíst. A opět k tomu dodávám. Útok Izraele na Írán od počátku považuji za akci, která definitivně donutí postiženou zemi, aby si jaderné zbraně vyrobila a svou armádu jimi vyzbrojila. Po poznatcích z jmenovaného textu jsem pak získal jistotu, že mezinárodní organizace z klubka OSN, ale nejen jejího, leč kupříkladu i OBSE, jsou definitivně zdiskreditovány a pro budoucnost netvoří cestu k zajišťování jakékoliv bezpečnosti na této planetě. Mudrlanti by měli dobře přemýšlet o nějaké nové metodě, co nejméně, ne-li vůbec, závislé na lidském činiteli.

„Trumbera“ byl vtažen do „iráckého scénáře“ z počátku tohoto tisíciletí, když pověstnou zkumavku Colina Powella nahradila jaderná hrozba Íránu. Pro samotnou USA totiž nemá vstup její armády do konfliktu I. vs Í. žádný vojenský význam. K tomu dodávám, že krysař Netanjahu už třicet let na každém mezinárodním fóru, kde směl exhibovat, tak tvrdil že Írán do dvou týdnů, měsíce, či jiného nesmyslného termínu je schopen vyrobit jadernou bombu. Našel se nějaký novinář, který mu to dokonce spočítal, kolikrát takhle lhal, jenže já si to opomenul uložit.

Jsou to samozřejmě Rusové, kdo si všiml, že Americký útok byl proveden ve stejný den a skoro ve stejnou hodinu, v kterou v roce 1941 zahájila armáda Německa z rozkazu Hitlera útok na Sovětský svaz. Jelikož já v náhody nevěřím, tak si tuto zvláštnost celé události interpretuji jako symbolický vzkaz Rusku ze strany USA a „Donalda Nekačera“.

Podle včerejšího prohlášení „vicedonalda“ USA nejsou ve válce s Íránem. Přiznám se, že by mě už konečně zajímalo jaký je rozdíl mezi válkou a bombardováním třeba toho Íránu, nebo válkou a údajnou SVO na Ukrajině. Nemyslím podle mezinárodního de jure, které stejně každý ignoruje, ale de facto, především pro ty oběti.

Ten pomatený válkychtivec Rubio vyzval ČLR, aby „zatlačila“ na Írán ve věci uzavření Hormuzského průlivu. S drzostí vlastníka „poplužního dvora“ prohlásil, že jeho uzavření by bylo vážnou eskalací konfliktu. Opravdu prapodivné myšlení. Bombardování ze strany USA nebylo eskalací, leč jakoukoliv odvetu, dokonce nebojovou prohlašují hned za „vážnou eskalaci…důraci“.

Zdánlivě dobrý argument pronesl Trumbera před dvěma dny. Když se ho ptali proč odmítá Íránu právo na mírové využívání uranu odpověděl, že Írán sedí na tak velkých zásobách ropy, že z energetických důvodů nepotřebuje jaderné elektrárny. To možná platilo kdysi, ovšem v dobách „Green Dealu“ je takový argument trestuhodným prohřeškem, za nějž by měl být prezident lynčován všemi ochránci klimatu světa. A především by měl témuž světu vysvětlit, proč USA má tolik JE, když ještě pořád vyváží ropu. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.

ZÁZRAK

Izrael už týden „úspěšně“ a veleúčinně bombarduje jaderná zařízení Íránu, a při tom nikde nikdy nebyla zjištěna zvýšená radiace, což potvrdili i pracovníci MAAE, kteří „čirou náhodou“ jsou právě nyní ve významném počtu v Íránu. A ze sobotu na neděli se tam dokonce vyřádila i USArmy, ta „nejslavnější, nejschopnější, nejhrdinštější armáda lidských dějin“, a…zase nic. Takže. Buďto tam žádné radioaktivní materiály nebyly, nebo ta zařízení jsou tak pevná, že se je nepovedlo poškodit, nebo, a to je nejhorší, výsledky měření radiace jsou lživé. Takže si veřejnosti vyber v tom současném podrazáckém, podvodnickém a prolhaném světě. Kdybychom žili o pár století dříve, tak by něco tak neskutečného jistě prohlásili za zázrak, tentokrát samotného bezejmenného Al-láha. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.

VČERA JSEM PŘEČETL

Mně dosud neznámý Americký politický analytik publikoval text, který jsem včera našel na internetu. Nazval ho Izraelská drzost, cituji: „Truman nezačal válku se Sovětským svazem, protože vyvíjel jaderné zbraně. Johnson nezačal válku s Čínou, protože vyvíjela jaderné zbraně. A myšlenka zahájení agresivní války, protože někdo vyvíjí jaderné zbraně, je hloupá. Na Blízkém východě existuje pouze jedna země, která tajně vyvinula jaderné zbraně, a ta není členem Smlouvy o nešíření jaderných zbraní. Tou je Izrael. Je od něj drzé zahajovat válku na tomto základě. Írán je členem Smlouvy o nešíření jaderných zbraní a nepracuje na jaderných zbraních. A ani je nemá. Izrael je ale má. A lže celému světu. To je jen jejich výmluva, proč začali válku, a způsob, jak do toho zatáhnout USA.“ Konec citace. Chtěl bych zdůraznit z toho textu základní myšlenku.

Lidstvo neudělalo nic proti tomu aby sionisté, nejnebezpečnější to etnikum toužící po světovládě, si opatřilo jaderné zbraně. Naopak. Byli to příslušníci Západního civilizačního okruhu, kdo jim k nim dopomohl, čti, dal jim bič k zotročení právě Západu. Ten byl totiž v oné době prokazatelně největší silou lidstva. Početnost sionistické mafie je vůči všemu lidstvu mikroskopická. Aby ho mohli ovládat, musí parazitovat právě na silném, ba nejlépe na nejsilnějším. Z čehož plyne poučení pro současnost, v níž se tvoří nový řád světa. Budoucí silní až nejsilnější si musí dát zásadně pozor na to, aby se do jejich těla nevetřel onen prokletý parazit. Protože jen tak se mohou s konečnou platností lidé této planety zbavit největšího rizika, kterým pro jeho existenci jsou sionisté. Vznikne-li místo sion-anglosaských světovládců kupříkladu gang sion-sinaských světovládců, riziko zániku lidstva ze sionistických hlav bude pokračovat. Podtrhuji tedy tím to mé Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.

DEN GENOCIDY SLOVANSTVA

Dneska je tomu sedm let, co se v národním parku na Sihoti nad Nitrou poprvé při rituálech k letnímu slunovratu sešli patrioti Slovanských národů, aby zde vyhlásili pamětní Den genocidy Slovanů. Termín nebyl náhodný. V ten den roku 1941 totiž napadlo Německo pod fírerstvím Hitlera Sovětský svaz, zem především Rusů, Bělorusů a Ukrajinců. Jenom ta uvedená válka stála životy třiceti milionů Slovanů. To byl skutečný holocaust a ne ta ceremoniáda s Židy. Pamatujme si to dobře, neboť sion-anglosaský svět nás opět ohrožuje a vypracoval k tomu tu nejzrůdnější metodu, že se zabíjíme mezi sebou.  A velí tomu jakýsi Židák Zelenskyj. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.

OTROK SIONISTŮ

To je nejpřesnější charakteristika toho blondýna s modrou kravatou, který se dnešní noci stal nejzrůdnějším prezidentem USA, který daleko překonal i Trumana. Takže bez emocí. Jestliže je chvástání toho globálního idiota jen částečně pravdivé, pak musí být Írán zamořen jaderným spadem a v zemi bude několik Černobylů. Nikoliv Nobelova cena míru, ale všesvětové prokletí na věky věků, to bude jeho zápis do dějin lidstva. On sám si nezaslouží další život a je opravdová škoda, že se ty atentáty nepovedly. Svět ovšem tímto podlým trikem dostal od sionistů jednoznačnou zprávu, že Izrael bude Velký, větší, až největší na celém světě. Pokud se proto lidstvo konečně neprobudí, nevzpamatuje, nevzchopí a nespojí, tak bude zotročeno úplně, jako ten paňáco, jehož jméno by mělo být vymazáno z historie.

Jsem opravdu zvědavý, co na to samotní Američané, kteří zvolili toho podvodného trumberu do čela svého státu. Ještě zvědavější jsem na všechna ta krákání „proroků“, kteří neustále mleli své předpovědi o tom, jak napadení Íránu bude pro USA krokem trudným, bolestivým, až sebezáhubným. Mnohem víc jsem zvědavý na všechny ty kecálisty v OSN a podobných zbytečnostech. A nejvíc jsem zvědavý na skutečné činy těch, kdo by činit měli, tedy Putin, Si, Módí a další „náčelníci“ světových mocností. Hošánkové, teď jste konečně konfrontováni s těmi nejpodlejšími a při tom víc jak silnými, takže „Hic Rhodus, hic salta!“.

Osobně ale předpokládám, že vytrubování náčelníka z „Bílé Chýše“ je, jako obvykle především chvastounstvím a mediálním humbukem. Íránci nejsou tak tupí, jako ta sion-americká svoloč, a podle mě měli dost času se na útok připravit. Přesněji skrýt a přemístit co je zapotřebí. Doufám proto, že až sedne rozvířený prach z toho bombardování, že to bude opět jako v případě zákeřného útoku izraelitů, čti, jen malé a povrchní škody. Takže pokud Írán dosud jadernou bombu neměl, tak teď ji bude mít velice rychle. A nejenom on.

Ovšem i kdyby Írán neutrpěl prakticky žádné škody, tak to nic nemění na úvodním odstavci tohoto textu. Zločinem není totiž nikdy výsledek, ale už samotný záměr. V některých morálních kodexech dokonce i samotná myšlenka na zločin je trestuhodná, ba trestu potřebná. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.

VÝROKY TOHOTO TÝDNE, KTERÉ MĚ ZAUJALY

Ruské vedení neříká vždy všechno, ale na rozdíl od západních partnerů nikdy nelže. Rostislav IŠČENKO

Zatímco ruské cíle definuje Putin, ty americké nejspíše Netanjahu. Petr DRULÁK

Rusko a Čína netvoří nový světový řád, pouze ho formalizují. Nový světový řád se rodí přirozeně – je to jako východ slunce, není před ním úniku…Vladimir Vladimirovič PUTIN

Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“. Já