Včera emeritní primas ČR celebroval mši na tradiční pouti v Nitře a dneska jsem o tom našel tuto zprávu, cituji: „Emeritní pražský arcibiskup Dominik Duka se v kázání na cyrilo-metodějské pouti v Nitře omluvil Slovákům za Čechy, kteří je poučují o demokracii. Duka zmínil také historické napětí mezi zeměmi a konstatoval, že historie se bohužel znepokojivě opakuje. Kardinál se obrátil na věřící s pokornou prosbou o odpuštění za ty pány, kteří mají pocit, že je mohou poučovat o demokracii a svobodě. ‚Zapomněli, že demokracie, jak hovořil Masaryk, předpokládá úctu, zbožnost a toleranci. Takže odpusťte,“ řekl kardinál. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.
Archiv rubriky: Blog
ZAUJALO MĚ V TOMTO TÝDNU
Donald Trump je ubohý otrok genocidních izraelských gangsterů. Kevin BARRETT
Když demokratické volby něco změní, je nutné je opakovat. Andreas POPP
Zelenskyj je profesionální šašek a amatérský prezident. Trump je jeho opakem, profesí prezident a amatérský šašek. NN
A před chvílí až opilecky prostořeký – Generální tajemník NATO by se už měl začít učit ruštinu. Bude to ve věznici na Sibiři potřebovat. Dmitrij MEDVEDĚV
Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.
TRUMP TO NENÍ JMÉNO, TO JE DIAGNÓZA
Poprvé jsem si uvědomil nenormálnost Trumpových projevů bezprostředně po útoku USArmy na Írán. Sice jsem vnímal, že jeho projevy a odpovědi na otázky novinářů jsou mnohomluvné, nic neříkající a mnohdy zmatené, ale to jsem přisuzoval zastírací technice snažící se neprozradit své záměry. Jenže to jsem se asi mýlil. Trump podle mě nedokáže udržet linii myšlenek a skáče z problému na problém jako opice, která musí okamžitě reagovat na každý nový impuls a neudrží si proto pozornost na započaté činnosti.
Ovšem za zásadní projev choroby jménem Trump považuji césarismus, čti, bombastickou sebechválu, která čiší kupříkladu z následujících výroků:
„Dokončili jsme náš velmi úspěšný útok na tři jaderné elektrárny v Íránu, včetně Fordo, Natanzu a Esfahánu. Všechna letadla jsou nyní mimo íránský vzdušný prostor. Plný náklad bomb byl shozen na primární základnu Fordo. Všechna letadla jsou bezpečně na cestě domů. Gratulujeme našim skvělým americkým válečníkům. Na světě není žádná jiná armáda, která by to mohla udělat
„Ve skutečnosti se děje to, že podkopáváte úspěch neuvěřitelných pilotů bombardérů B-2, neuvěřitelných pilotů letounů F-35, neuvěřitelných tankerů a neuvěřitelného personálu protivzdušné obrany, kteří splnili svou misi a zrušili jaderný program způsobem, o kterém si jiní prezidenti mohli jen nechat zdát. Co kdybychom to oslavili? Co kdybychom si povídali o tom, jak výjimečná je Amerika, že my – jen my – máme tyto schopnosti? Myslím, že to bohužel od falešných zpráv vyžaduje příliš mnoho.“
„Byl jsem šokován, když jsem slyšel, že Stát Izrael, který právě zažil jeden z největších okamžiků své historie a je silně vedený Bibim Netanjahuem, pokračuje ve svém směšném honu na čarodějnice proti svému premiérovi z doby první světové války! S Bibim jsme si právě prošli peklem, bojovali jsme s velmi tvrdým a brilantním dlouholetým nepřítelem Izraele, Íránem, a Bibi nemohl být lepší, ostřejší ani silnější ve své LÁSCE k neuvěřitelné Svaté zemi. Kdokoli jiný by utrpěl ztráty, rozpaky a chaos! Bibi Netanjahu byl BOJOVNÍK jako pravděpodobně žádný jiný bojovník v historii Izraele. Výsledkem bylo něco, co si nikdo nedokázal představit: úplná likvidace jedné z potenciálně největších a nejmocnějších jaderných zbraní na světě. A mělo se to stát! Doslova jsme bojovali o přežití Izraele a nikdo v historii Izraele nebojoval tvrději ani kompetentněji než Bibi Netanjahu. Navzdory tomu všemu jsem se právě dozvěděl, že Bibi byl v pondělí předvolán k soudu, aby pokračoval v tomto dlouhodobém, politicky motivovaném případu.“
Nechce se mi nyní hledat příklady ztráty koncentrace, přeskakování z tématu na téma a podobné případy neschopnosti soustředit se na konkrétní předmět hovoru. Ale vzpomínám si na inaugurační projev 47. prezidenta, který mě dost zarazil svou roztříštěností, a nesystematičností. Odborníci by měli začít minimálně od něj, aby mohli posoudit, zda je Trump plně schopen koncentrace na promýšlenou věc.
Sám od nynějška budu pečlivěji zkoumat jeho autentické projevy, zda se potvrdí moje hypotéza, či to je z mé strany jen příklad hledat za každou cenu nějaký negativismus na člověku, kterého od prvních chvil doslova nesnáším, aniž vím proč. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.
IZRAEL PŘEKONAL HITLERA
Nejdříve uvádím několik citací.
„Historické záznamy ukazují, že i v Osvětimi dostávali vězni tři jídla denně, celkem mezi 1 200 a 1 800 kaloriemi. Židé a sovětští váleční zajatci dostávali mezi 700 a 1 000 kaloriemi. Jídla obvykle zahrnovala neslazený čaj nebo kávu, litr řídké zeleninové polévky, syntetický potravinový doplněk a černý chléb s margarínem nebo sýrem – někdy i klobásu pro nežidovské vězně. V kontrastu s tím mnoho Palestinců v Gaze přežívá s méně než 1 000 kaloriemi denně, často s pouhým jedním jídlem. Minimální denní kalorická potřeba člověka přitom činí 2 100 kalorií.“
„…více než 60 palestinských dětí zemřelo v Gaze hlady kvůli izraelské blokádě“
Představitelé OSN označují Gazu za „nejhladovější místo na zemi“, protože malé množství pomoci, které se do pásma dostane, je distribuováno ve „smrtících pastích“, kde izraelští vojáci proměňují fronty na potraviny v masové hroby.
Smyslem je vzbudit zájem o získání více informací k dané problematice, které jsou kupříkladu na webech
a především na
Souhrnně řečeno. Izrael zakázal realizaci humanitární pomoci v Gaze všem světovým organizacím. Údajně ji provádí sám, leč zájemce o ni zlovolně zabíjí.
Nikdy jsem se s takovým způsobem likvidace lidí nesetkal. Vystavit je hlasu a žízni a pak, jim nabídnout jídlo jako návnadu, čti, jako kousek sýra v pasti na myši. To už není zločin, dokonce ani ne genocida. To je snesení samého pekla na povrch Země. Nevím o ničem strašnějším. Je vidět, že sionismus je skutečně nejzvrácenější ideologie v dějinách lidstva. Je podle mě bezpodmínečnou povinností každého člověka na této planetě, aby udělal všechno co jen může, aby byl sionismus do kořene vymýcen. Jeho vyznavači totiž sami sebe považují za nadlidi. Mám vážné obavy, že pokud zůstane i jenom hrstka těchto zrůd mezi námi, tak nakonec veškeré lidstvo zničí. Toto přesvědčení není výplodem nenávisti. To je zkušenost mnoha tisíciletí a při tom realita současného světa zaručující když ne definitivní záchranu lidstva, tak alespoň odstranění největšího rizika ohrožujícího jeho dlouhodobou existenci. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.
PSYCHIATŘI ZPOZORNĚTE
Po dementu Bidenovi se na post prezidenta USA podle mého pozorování dostal mnohem nebezpečnější případ dementního tvora. Jeho bombastické slovní šarády, měnění názorů každý týden skoro na všechny problémy, hulvátství vůči „včerejším“ kámošům, urážky kohokoliv kdo se protiví jeho velikášským žvástům a tím více jeho nepromyšleným činům, to není žádný nový styl politického žonglování. To je nemoc, stařecká demence bezmocného postrádání systematického myšlení. Ta osoba je pro svět nebezpečnější, než byl jeho předchůdce, protože jako cholerik a bytost s dominancí emocí je nepředvídatelná, bohužel neovladatelná a při tom neschopná rozumově posuzovat své činy. Jeho duševní síly jsou už tak chabé, že nejsou schopné uhlídat zrůdnosti, které byly a zůstaly součástí jeho přirozeného ega. Už prostě nemá sil se přetvařovat. Stává se z něj nevyzpytatelné riziko pro svět díky tomu, v jakém je postavení. Jediným řešením je impeachment – jen aby nebylo pro lidstvo pozdě. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.
OBDIVUJI TRPĚLIVOST RUSKÝCH LIDÍ
Když začala SVO, tak v Rusku asi málokdo počítal s tím, že se jeho armáda bude mlátit s Chochly ještě za tři roky. A určitě absolutně nikdo z Ruských lidí nepočítal s tím, že bude muset mít strach o svůj život dokonce někde v hloubi Ruska za Uralem, či dokonce až na dálné Sibiři. Jsem si dokonce jist, že ani politické a vojenské vedení netušilo že půjde o válčení tak kruté intenzity a hlavně že budou ohroženi civilisté, a Ukrajina si troufne napadnout území Ruska. A to všechno se přesto přihodilo. Ba mnohem víc. Už snad rok skoro každý den obyvatelé Ruska čtou či slyší zprávy že na jejich území drony z Ukrajiny zabíjejí lidi, ničí vojenské a infrastrukturní objekty a působí nevyčíslitelné škody. Nevěřím prsatění politické a vojenské moci, že Rusové jsou zvyklí bojovat dlouhé války. To možná platilo kdysi, když se umíralo jen na frontě, ale ne hluboko v týlu, ba až daleko v zázemí. A už vůbec nevěřím tomu, že v Rusku má v současnosti Putin tak velkou popularitu, důvěru a autoritu, jak tvrdí média. A hlavně jsem si jist, že určitě v lidech už hlodají pochybnosti. Proto vřele gosudarovi doporučuji, ať už to skončí a urychleně. Když se rozhodl tu válku začít, tak teď musí mít odvahu ji také rázně dovést k vítězství. Jinak…platí stará zkušenost, že právě bezbřehá láska se velice rychle mění v zuřivou nenávist. Takže Putin by měl být donucen, ať rychle válčení skončí, nebo skončí on. A bude vystřídán takovým, kdo se nebude „upejpat“. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.
TI ANGLÁNI POŘÁD NEDAJÍ A NEDAJÍ POKOJ
Jsou to nejúspěšnější rozdmýchávači nepokojů na celém globu. Rozdmýchávači, rozněcovači, iniciátoři, pořád hledám to nejpatřičnější slovo a nakonec musím uznat že ono „rozesírači“ od Ivana Vyskočila je opravdu nejvýstižnější. Mají v tom dlouhou tradici. Pomocí této metody budovali svou říši, a při jejím rozpadu si vytvářeli podmínky na budoucí způsob ovládání světa. Jejich rozvědky nedělají nic jiného, než že hledají dřímající rozpory v jednotlivých komunitách. Pak je intenzivně posilují, aby jich nakonec využili ke své nadvládě. Při zániku svého impéria záměrně rozdělovali „osvobozené“ země tak, aby hranice mezi novými státy rozdělovaly etnické celky. Tím bylo na budoucí konflikty vždycky s jistotou zaděláno.
Pro Anglii je od věků Rusko největším nepřítelem. Už proto, že na jeho území se státu lordů nikdy nepovedlo vytvářet zóny konfliktu. Situace se ale zásadně změnila po rozpadu SSSR. V každé neruské součásti Sovětského svazu existovala totiž vždycky větší, či menší skupina „vlastenců“, bojujících za „svobodu“ své země. A tak historičtí pokračovatelé tradice korzárů v posledních desetiletích dělají všechno možné, aby rozvraceli Rusko za pomoci především těchto sil ve středoasijských státech. Poslední týdny se ukazuje, že uspěli především v Kazachstánu. Začalo to tím, že z jeho území ohrožovali, údajně Ukrové, leč dle mého přímo Briti, strategické letectvo Ruska za Uralem. Když se tato trasa pro drony ukázala výhodnou, tak v ní pokračují. Rusku tak vyvstává problém. Kazachstán je sice členem kolektivního obranného společenství s Ruskem a dalšími zeměmi, leč jeho panská třída uzavřela jakousi obrannou spolupráci s Británií. A Rusko, světe div se, nezakročilo. Tím si bohužel vytvořilo mnohem horší riziko své bezpečnosti, než je celá ta zuřivá Ukrajina. Ve stepích Kazachů, kde mnohdy ani po sto kilometrech jízdy nepotkáš člověka, lze totiž doslova vybudovat infrastrukturu dronových základen. Jsem zvědavý, jak se s tímto novým problémem Rusové vypořádají. Jinak než silou to asi nepůjde pane Tokajeve, který Rusku vděčíš určitě za svou funkci a možná že i za holý život. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.
DVĚ ZÁKLADNÍ POUČENÍ Z DVANÁCTIDENNÍ VÁLKY
O válce skončené prozatím v tomto týdnu příměřím vyšlo již mnoho hodnotících textů a několik souhrnných poučení. Nemíním se tedy pokoušet o další seznam zkušeností, které by si politicky činné osobnosti měly zafixovat pro své další chování. Jen si dovolím do tohoto blogu zapsat alespoň dva soupisy, které byly nejfundovanější a dohromady reálně úplně. Každý je může najít na adresách: https://www.infokuryr.cz/n/2025/06/28/nejdulezitejsi-ponauceni-z-iranu-kim-cong-un-mel-ve-vsem-pravdu/ a
A navíc si dovolím uvedené texty doplnit ještě dvěma poučeními. První bych adresoval vládcům Íránu a zní. „Nevěřte ve vyhlášené příměří. Je to jen další podraz. Izrael ještě nikdy žádné nedodržel. Je to pro něj pouze období agresivních útoků mezi válkami. Sionističtí vládci na vás v době příměří kdykoliv zaútočí, když si ve své paranoi připustí, že objevili ve vašem chování novou formu ohrožení své bezpečnosti. Vždycky si dokážou takový důvod najít a při tom si jsou jisti, že svět je nikdy za to podlé chování ani neodsoudí, nadtož aby je potrestal. Proto buďte neustále v pohotovosti“.
Druhé poučení bych adresoval naopak Rusku: „Až se rozhodnete ukončit svou válku na Ukrajině, nesnažte se zabíjet nejvyšší velitele, jak to dělá vůči vám Ukrajina a jako to realizovali sionisté v Íránu. Kádry lze vždycky efektivně nahradit. Je nutné spíše zničit celý aparát státu, čtěte, jeho administrativu. Ta totiž drží systém v chodu. Takže zlikvidujte Bankovou a pěkně za bílého dne, až budou všichni ve svých kancelářích“. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.
V KONČÍCÍM TÝDNU MĚ ZAUJALY NÁSLEDUJÍCÍ VÝROKY
„Rusové a Ukrajinci jsou jeden národ a v tomto smyslu je celá Ukrajina naše.“ PUTIN:
„K prezidentskému úřadu (v USA) je připuštěn jen ten, kdo slíbí loajalitu americkému imperialismu a válce.“ Edward CURTIN
„Příslušnost k Chabadu je dnes v USA vstupenkou do státní moci.“ Valentin KATASONOV
„Ne všichni Ukrajinci jsou chochlové čili nacionalističtí, především antiruští.“ Jevgenij BALITSKY, gubernátor Záporoží
Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.
ÍRÁNCI DOSTALI ROZUM. ALESPOŇ DOUFÁM.
Zaznamenávám, že se přestali vychloubat, že jejich jadrný program nebyl vážně poškozen, ba že nebyl skoro vůbec poškozen. Jak to dělali v prvních prohlášeních. Což nebyla rozumná taktika vůči těm podrazáckým sionistům, ba ani vůči Anglosaským podvodníkům. Byla to vyloženě pozvánka k dalšímu bombardování. Jen ať si ti pyšní světovládci myslí, že mají nejstrašnější zbraň, jen ať jsou přesvědčeni, že mají nejskvělejší armádu, jen ať se ukolébávají, že skutečně vládnou lidstvu. Íránským vládcům moc prospěje, když budou méně mluvit, ba dokonce vůbec ne, a o to víc se budou činit. Měli by opravdu zintenzivnit svůj jaderný program, leč tvářit se, že to vzdali. Některé aktivity dokonce přenést na jiná území a ve svém státě vytvářet hned několik fiktivních projektů. Ovšem v porve řadě se musí zbavit toho obrovského množství potenciálních zvědů, čti migrantů, kteří díky své chudobě se rádi nechají naverbovat nacisty, pardon, sionisty. Rodina Kimů to kdysi udělala prozíravě. Svůj stát uzavřela, vsadila na vlastní technologie a…dneska si na ně těžko někdo troufne. A v žádném případě bych nevěřil tomu velkohubému blondýnovi, že není jeho zájmem změnit režim v Íránu. Nejde totiž o nic jiného, než zase o podvodný blaf, kterých ten pomatenec za krátkou dobu svého druhého cézariátu už stihl udělat „něurekom“. A vůbec, představitelé osy Teherán, Moskva, Peking by se měli učit od svých nepřátel a vylepšovat jejich taktiky natolik, aby přešli do útoku a ne se pořád jenom bránili. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.