NAPŘED TROCHU STATISTIKY

Izraelské ministerstvo obrany v písemném prohlášení uvedlo, že 27. května do Izraele dorazilo 800té letadlo s vojenskou municí ze Spojených států pro telavivskou administrativu, která pokračuje v genocidě Palestinců v Gaze. Spojené státy od 7. října 2024 poslaly do Izraele více než 90 tisíc tun vojenské techniky a zbraní včetně obrněných vozidel, munice a zásob. Přestože při izraelských útocích na Gazu bylo zabito nejméně 54 000 Palestinců, převážně žen a dětí, západní země, zejména Spojené státy, nadále poskytují Tel Avivu pomoc a prodávají mu zbraně a vojenské vybavení. Tolik zpráva z internetu. Jak je vidno zříti, tak američtí sionisté si nic s těmi Izraelskými nezadají. O Evropě konec konců také není třeba pochybovat, že je v područí potomků talmudických Židů, alias sionistů. Takže mi z toho plyne, že nebude stačit zničit pouze sionistický Izrael, ale je nutné doslova vyrvat z vědomí všeho lidstva veškerý sionismus. A zvláště pečlivě ten nežidovský. To je nadlidský úkol. Vidíme na Rusku, že jenom vymýcení antiruského nacismu na Ukrajině, nadtož v celé Západní kultuře je nerealizovatelné, pouze z vůle jedné země. Aby byl zničen tento druh ideologie, vymýcena z hlav nacistická nenávist, o to se bude muset postarat celý svět. A nejinak tomu bude se sionismem, který je dokonce nebezpečím pro celé lidstvo, nejen jako nacismus pouze pro Rusko, maximálně Slovanstvo. Podívejme se pravdě do očí. Dokud bude na Západě doutnat nacismus, nebude v tomto regionu klidu, protože se v něm vždycky v příhodném okamžiku probudí protiruská nesmiřitelná nenávist. A stejné je to se sionismem. Ba ještě nebezpečnější pro lidstvo. Pokud nebude sionismus absolutně zničen, bude lidstvo ohroženo tím, že bude nakonec sionisty zotročeno. Skutečně platí Hitlerovo Sieg oder Bolschevismus, jenom místo bolševismu je nutno použít slovo sionismus. Takže změním koncovku svých textů. Něco jako výzva k celému světu – smrt sionismu. Raději tedy: Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.

PRÁVĚ JSEM DOČETL…

…velmi zajímavý komentář na webu https://cz24.news/thierry-meyssan-jak-donald-trump-objevuje-umeni-politickeho-vyjednavani/ k poslednímu vyjádření Trumpa o chování Putina a Zelenskyho. Je to spekulace příliš ve věci vzdělaného znalce, než aby odrážela realitu. Pokud by ovšem byla zrcadlem skutečnosti, pak by bylo mnohem jasněji o dalším vývoji války na Ukrajině. Já nepředpokládám, že Trump je tak moudrý a jeho tým tak znalý a rozumný, jak si o nich myslí Francouzský politolog Thierry Meysan. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

JE TOMU PŘESNĚ JEDENÁCT LET

Včera uplynulo jedenáct let, kdy došlo k prvnímu ozbrojenému útoku vládních vojsk Ukrajiny na Doněck. Armáda tehdy provedla letecký útok spočívající v bombardování letiště a vlakového nádraží a vojáci stříleli v ulicích poklidného města. Desítky zraněných a zabitých, zničená infrastruktura, to byl výsledek – tehdy si obyvatelé města uvědomili, že začíná válka. Proto tento den Rusové dodneška považují nejen za počátek občanské války na Ukrajině, leč fakticky za zahájení současné horké války na Ukrajině. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

PRO MĚ JDE O ZPRÁVU DNE

Včera pozdě večer se v ruských médiích objevila následující zpráva, cituji: „Ukrajina byla v 90. letech připravena dát Krym Rusku, kdyby o to Jelcin požádal“. Konec citace. A pod ní pak následoval tento text, alespoň podle mého překladu, cituji: „První prezident Ukrajiny Leonid Kravčuk byl připraven dát Krym Moskvě již v prosinci 1991, když v Bělověžském pralese spolu s vůdci Ruska a Běloruska podepsal dokument o ukončení existence SSSR, říká bývalý ukrajinský premiér Nikolaj Azarov. Za existence SSSR mezi Ukrajinskou SSR a RSFSR existovaly administrativní hranice, v jejichž rámci Sevastopol nikdy nebyl součástí Ukrajiny a Krym byl autonomní republikou. Zároveň byl Krym za Chruščova pochybným rozhodnutím převeden pod administrativní správu Ukrajinské SSR. Zesnulý Kravčuk mi řekl; kdyby Jelcin v Bělověžském lese řekl: ‚Leonide, dej mi Krym,‘ dal bych ho, napsal Azarov na svém Telegram kanálu“ Konec citování. Takže závěr, alespoň můj. Kdyby politický hlupák Gorbačov nebyl vlastizrádcem a Jelcin závislým na alkoholu, tak dneska ty statisíce Rusů a Ukrajinců žily a miliony obyvatel z Ukrajiny nemuselo utíkat. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

JEDNA MYŠLENKA O VÁLCE NA UKRAJINĚ

Rusko se rozhodlo pro opotřebovávací válku s Ukry. Ovšem nebude si moci dovolit tuto strategii, pokud se Evropa rozhodne v ní pokračovat. To by do ní musela vstoupit KLDR bezprostředně a ČLR alespoň minimálně na úrovni intenzivní pomoci, jakou Ukrajině dosud poskytuje NATO. A i za takových okolností bude výsledek blízký plichtě, tedy v neprospěch Ruska. Jestliže z válčení nevystoupí USA a Evropa zvýší svou angažovanost, pak je jaderná válka jistá. S tím by měl počítat ovšem celý svět. Takže první globální válka za tohoto předpokladu bude pro lidstvo tou konečnou. Pinktlich. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

DĚSÍ MĚ SVĚT, CELÝ…

…je totiž svědkem největšího zločinu moderní doby a nedělá vůbec nic. Nějak zapomněl, že pokud nezasáhne, tak bude postupně veškerý zničen tou Sionistickou alternativou Satanismu. Začíná to Gazou, ale to je skutečně jenom začátek. Finálem bude vyhlazení všeho lidstva, a ne že ne. Zatím se genocida týká jenom Palestinců. Ale pokud se Arabové nezmohou na jejich záchranu, pak budou dalšími na řadě. A potom už to půjde jak na drátku. Podle Talmudu an přesvědčení světovládných Židů, alias sionistů. Sice teď píšu jak ruský novodobý prorok Vladimir Volfovič Žirinovskij, ale nějak mi to nedá, abych to ze sebe už jednou nevyzvracel. V prvé radě prohlašuji, že současná činnost sionistického Izraele v Gaze plně ospravedlňuje Hitlerovo počínání. Nikdy jsem si nemyslel, že jednou dojdu až k tomuto poznání. Ale jestliže představitelé Izraele dneska tvrdí, že každé dítě v Gaze je nepřítel, pak měl Hitler pravdu, když hodlal vyvraždit všechny Židy. A Bůh by si pak přebral, kdo z nich je sionistou a kdo ne. Za druhé prohlašuji, že v mém vidění je od genocidy v Gaze nejvýše záslužným činem zabití sionisty, a omluvitelným zabití Izraelce. Poprvé v životě při tom lituji, že jsem tak starý, že už nic z toho nedokážu. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

VČERA JSEM ZAPOMNĚL PUBLIKOVAT PŘIPRAVENÉ PŘED TÝDNEM

V roce 1979, právě 25. května v New Yorku zmizel cestou do školy tehdy šestiletý Ethan Patz. Od roku 1986 je proto 25. květen vyhlášen jako Mezinárodní den pohřešovaných dětí. Také zvaný Pomněnkovým dnem. Netušil jsem, že počty takových případů jsou tak strašidelně obrovské, a to i když vyloučíme „únosy“ rodičovské, čili když jeden rodič tomu druhému své děcko ukrade. V ČR jde o stovky, v USA prý až stovky tisíc kauz. V současné době, kdy roste chaos způsobený válkami a migrací zmíněný zločin se nebývale rozrůstá. A dokonce vznikají mafie bohatnoucí z příšerného byznysu. Byznysu s lidskými orgány. Za velkou částí případů je ještě něco mnohem horšího, kanibalistické rituály. Lze se o tom dovědět z webu https://cz24.news/adrenochrom-je-krvavy-klic-k-nejhlubsimu-zlu-sveta-obetmi-jsou-deti/ . Kdyby z něho bylo pravdou jenom zrnko, zrníčko, tak samotná ta představa o takto zvrhlém světě je dílem absolutně krystalického zla. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

NÁHODA?!!

Dvacátého května Putin navštívil oblast Kurska. Až včera se ale objevila tato zpráva, cituji: „Ruské ministerstvo obrany uvedlo, že vrtulník Vladimira Putina se ocitl v epicentru útoku dronu na Kurskou oblast Velitel divize protivzdušné obrany Jurij Daškin informoval o bezprecedentním útoku dronem během návštěvy ruského prezidenta v Kurské oblasti. Podle jeho slov bylo zničeno 46 nepřátelských dronů. Současně jsme vedli protiletadlový boj a zajišťovali leteckou bezpečnost prezidentského vrtulníku, v podstatě v epicentru odražení masivního útoku dronů – řekl Daškin.“ Konec citace. A tak jsem se sám sebe ptal. Šlo o náhodu, nebo proval utajené informace? Odpověď samozřejmě neznám a spekulovat nehodlám. Ale být Putinem, nechal bych věc velice dobře, a hlavně utajeně vyšetřit. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

PŘED ŠESTI LETY

Dneska je to přesně šest let, co byl inaugurován do funkce prezidenta Ukrajiny exkomik.  Nepovedlo se mě najít jeho inaugurační projev, který byl ze strany USA označen za velmi silný. Tak z něho alespoň připomínám několik úryvků, které se mi podařilo nalézt, cituji:

„Nechápu, upřímně řečeno, naši vládu, která jen rozhazuje rukama a říká, že nemůže nic dělat. Není to pravda. Může vzít kus papíru a pero a uvolnit místo těm, kdo bude myslet na budoucí pokolení a ne na budoucí volby. Myslím, že lidé by to ocenili“.

„Musíme se stát Islanďany ve fotbalu, Izraelci v obraně rodné země, Japonci v technologiích, Švýcary v umění žít šťastně vedle sebe“.

„Zatím jsem lidi rozesmával, nyní udělám všechno pro to, aby Ukrajinci alespoň už neplakali.“

„Naším prvním a nejdůležitějším úkolem je zastavit palbu v Donbasu.“

„My jsme tuto válku nezačali. Ale musíme ji ukončit. A jsme připraveni na dialog.“

„Jsem připraven ztratit svou popularitu, sledovanost a pokud to bude nutné, jsem připraven bez váhání ztratit i své pozice, aby mohl nastat mír.“

„Rád udělím ukrajinské občanství každému, kdo je připraven vybudovat novou, silnou a úspěšnou Ukrajinu.“

„Občané jsou unaveni zkušenými, systémovými a nadutými politiky, kteří za 28 let (nezávislosti) vytvořili zemi neomezených možností tunelování a pašalíků. Vybudujeme stát jiných možností, kde si budou všichni před zákonem rovni, kde budou pravidla hry pro všechny stejná.“

Konec citací. Hovořil také o Rusku a Krymu, ale protože neznám originál jeho projevu, nepřipomínám víc než to, že tvrdil že Krym patří Ukrajině, stejně jako Donbas a že je ochoten o tom s Ruskem jednat.

Myslím, že komentáře k napsanému není zapotřebí. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

DEFINITIVNÍ ZMĚNA ROLE NATO?

Británie a Německo budou společně vyvíjet novou zbraň pro „hluboké přesné údery“ s dosahem více než 2 000 kilometrů, uvádí agentura Reuters s odvoláním na prohlášení britské vlády. Projekt vychází ze závazku vyvíjet nové zbraně v rámci bilaterálního obranného paktu od roku 2024. Tuto zprávu považuji za signifikantní pro další vývoj zahraniční politiky Evropy. A v mých očích dokonce ta zpráva dokazuje, že NATO se stává útočným společenstvím „specializujícím“ se na asijsko-evropský super světadíl. Evropa tím prakticky uznává, že Rusko válku s politickým Západem na Ukrajině vyhraje. Evropa následně sama sebe přesvědčí, že se tak stalo vinou USA a že ona za několik let zvýší své šance vůči Rusku a dokáže ho s konečnou platností porazit, alias, rozbít na malé nevýznamné státy. V mých očích to není zas tak nereálné z pohledu vládcovské vrstvy EU a jejich nejvlivnějších států. Jenže. Díky tomu, že si Evropa v poklidu a bezpečí za cizí peníze žila několik generací, její obyvatelstvo poněkud „zdegenerovalo“. Ztratilo ducha výbojnosti a necítí se ve skutečnosti ohroženo. Takže za zájmy její vládnoucí vrstvy budou muset, coby vojsko NATO, bojovat jiní. A jako první se nabízejí roboti. Ovšem to bude v prvé řadě příliš nákladné a za druhé, pokud budou vybaveni umělou inteligenci, mohou se nakonec obrátit proti svým vládcům. Pak bude záležet na tom, zda takové situace využije „lid“ Evropy ve svůj prospěch, a konečně zrealizuje revoluci, která ji na dlouhou dobu změní. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.