O MIGRACI

Na Sicílii banda migrantů z Egypta znásilnila nezletilou dívku na toaletách. Dokonce tím nejhnusnějším způsobem, před zraky jejích přítele, kterého držela přesila sedmi lumpů. Politici jsou už údajně rozzuřeni a žádají kastraci viníků, a vyhoštění. Na to redaktor sděluje hlas lidu, cituji „…a co tak zakládat lidové soudy a věšet politiky, kteří migraci podporují“?  Je to poprvé, kdy v tisku takovou myšlenku nacházím. Ano. To je cesta. Žádné volby totiž současný podlý režim nezmění, pouze rebelie taková, jakou v Evropě předvádí zemědělci, a, ukončená lidovými soudy nad politiky, kteří škodí lidu své země, místo aby pracovali pro jeho zájmy. To není výzva k nenávisti, to je apel k revoluci, která jediná může změnit politiku globalistů, progresivistických liberálů a všech protilidových vlád. To je výzva k boji za demokracii. Skutečnou demokracii, čti, vládu lidu. Proto také se hovoří o „lidových soudech“. Všechny soudy světa totiž soudí dle práva vládnoucí kasty, vrstvy, třídy. Pouze lidové soudy jsou ale demokratické. Tečka. Vlastně ne. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen. Teprve teď tečka.

O REBELII EVROPSKÝCH FARMÁŘŮ

Pokud EK diktátoři pod tlakem farmářské rebelie upustí od idiotského programu Green Deal v oblasti potravin, tak půjde o největší úspěch občanské společnosti v dějinách Evropy a vlastně světa. Pro můj způsob myšlení jde pak o první velký úspěch třídního boje postsovětské doby. Třídního boje rozumu a realismu ovládaných vůči kastě miliardářských oligarchů, kteří ještě pořád mají nadvládu nad děním na této planetě. Zánik realizace Programu Zero, který prosazují samozvaní vládci světa pod vedením Schwaba by podle mě byl navíc příkladem vítězství rozumu nad fantasmagorií zrůd, které nenávidí lidstvo. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

FÁMA ZNAČKY ZALUŽNYJ

Dneska ve zpravodajství probleskla zpráva, že Valerij Zalužnyj má být jmenován velvyslancem Ukronacistů v Británii. Já ji vnímám jako přípravu na další existenci nacistické Ukrajiny. V případě drastické prohry Ukrajiny bude tento „fricek“ totiž prohlášen za šéfa exilové vlády, a boj s Ruskem dostane rozměr „nekonečnosti“. Myslím si to ze dvou důvodů. Britové to vymysleli a Amíci už schválili. Britové jsou totiž jednoznačně mozkem vymýšlejícím strategii, ba někdy i taktiku války Ukronacistů s Ruskem. Vždyť válka se vede již dva roky právě jejich zásluhou (expremiér Johnson). Většina akcí má navíc rukopis MI6. Od vyloděni na Zmijím ostrově přes útok na Krymský most či manifestační ohrožení ruské vlajky drony nad Moskvou, až po úspěšné akce v Černém moři, tam všude byla zjištěna spoluúčast Britů. Především pak zničení křižníku Moskva a účinné údery na západní cíp Krymu prokazují Britské námořní metody. A konečně fakt, že Zelenskyj má být odvolán byl konzultován s Washingtonem, což už Ukrajinci na sebe vyžvanili. Takže pro mě je všechno jasné. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

BIDENOVY KECY

     V roce 2007, když byl Joe senátorem řekl, cituji: „Pokud americký prezident zaútočí na Írán bez souhlasu Kongresu, bude to trestný čin“. Konec citace. Není pro něj omluvou, že si na toto „pravidlo prosazované Amerikou coby světovým hegemonem“ už v senilním stáří nepamatuje. Má mít kolem sebe takové poradce, kteří kompatibilitu jeho starých a nových prohlášení a činů sledují a zabraňují staříkovu chování podle „dvojího metru“. Tedy třeba v současnosti, když dává rozkaz k bombardování Jemenu, Iráku, či Sýrie, že mu to jeho loutkovodiči bez souhlasu Kongresu nedovolí.    

     Mnohem horší pak je jeho plkání o tom, že by měl být bombardován Írán, protože podporuje a možná i vyzbrojuje třetí země ve válce se sionistickou pakáží v Izraeli. Někdo by mu, senilnímu oslovi měl říct, že podle této logiky by mělo Rusko kupříkladu bombardovat Washington za to, že USA dodává zbraně Ukrajině. Pokud Bidena v tomto směru loutkovodiči z Deep State USA neuhlídají, pak se nesmí divit, že už ve světě nikdo rozumný Amíkům nevěří. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

HODNOTÍM TO NA ROZPAD EU

Po současné rebelii farmářů v EU to vidím na nenásilný, ba samovolný rozpad Unie. Důvodem bude nejspíš nechuť Německa a Francie vydržovat si dále tu náročnou děvku na východě. Takže ona může začít mít zájem hledat si jiného pasáka. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

POKUS O DEFINOVÁNÍ DEZINFORMACE

Dezinformace je novodobě vykonstruovaným, záměrně do informačního prostoru implantovaným termínem. Na tom se všichni shodneme. Dalším faktem, na němž se s vysokou pravděpodobností všichni shodneme je, že jde o konstrukt z produkce vládnoucí vrstvy.

Termín dezinformace je v prvé řadě podle české gramatiky nesmyslem, což jsem dovozoval už jinde, takže se k tomu nemíním vracet. Snad jen doplním, že z toho hlediska domyšleno až do konce je termín dezinformace sám o sobě dezinformací ze strany těch, kdo jej prosazují a vůbec užívají.

Každá informace může mít samozřejmě k realitě rozdílný vztah. Je vědomou až záměrnou lží, částečně pravdivá, vědomě zamlčující část reality, či sdělením reálného fakt, alias pravdivá. Vyjma posledně jmenovaného případu ostatní typy informací jsou matoucí, dezorientující, manipulující a jinak negativní konotace, čti, jsou dezinformací ve smyslu názorů těch, kdo onen termín zavádí do praxe.

Laicky na první pohled dezinformace je informací lživou. Pak by ale nebylo zapotřebí odlišujícího termínu. Pokud tomu tak není, pak musíme najít rozdíl mezi lží a dezinformací. Pomůckou může být, že uvedený termín vymysleli příslušníci vládnoucí vrstvy. Z čehož plyne, že to oni a jenom oni určují, která informace je dezinformací, pokud není lží. Z toho úhlu pohledu se definice termínu dezinformace nabízí sama. Jde o informaci, se kterou vládnoucí vrstva nesouhlasí. Buďto odporuje její ideologii, zájmům, pragmaticky současné potřebě, nebo jinému pravidlu, o kterém se veřejně nemluví, leč vládci se jím řídí. Jinými slova dezinformace je prvkem politického boje, což je první částí její definice, která ji vyděluje z obrovské množiny politických jevů a pojmů. A v tom případě pro ovládanou veřejnost platí, že dezinformací může být pravda šířená odpůrci vládnoucí vrstvy.

Taková definice však není úplná. Na druhé straně z hlediska logiky politického boje je dezinformací každá lež, kterou šíří vládci. Z čehož plyne, že příslušník ovládané vrstvy tedy volič nikdy nebude hledat jakési pofiderní dezinformace, leč jen a jenom rozlišovat fakta od názorů, komentářů a dalších účelových informací všech příslušníků soupeřících o politickou moc. Má k tomu jediný nástroj. Rozum, který užívá metodou kritického myšlení. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

SIONISTICKÉ ZRŮDY

Na území Gay žilo jeden a čtvrt milionu dětí. Ke konci února už jich bylo dvanáct tisíc mrtvých a sedmnáct tisíc úplných sirotků. Hitlerovci to tak dokonale neuměli. Konec konců ty zrůdy mají bestiálního boha, takže oni ani jiní být nemohou. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

CO JE DOVOLENO KMÁNOVI, NENÍ DOVOLENO PÁNOVI

Až do včerejška jsem si myslel, že tato lidová moudrost platí pouze v opačném gardu. Leč posledního dne letošního ledna jsem se dočetl, že v Oděse ženy napadly kontrolora jízdenek za to, že mluví rusky. Když se ohrazoval, že přece ony také, tak ho upozornily, že ony mohou, protože jsou Rusky, ale on je úřední osobou a musí proto hovořit jediným, na Ukrajině povoleným úředním jazykem. Tečka Mě navíc ta příhoda zaujala i tím, že se píše o ženách v tom v autobuse, jako by tam muži vůbec nebyli. A oni skutečně nebyli. Vládci Ukrajiny zjistili, že celých 3,2 miliony mužů se před úřady, samozřejmě ukronacistické armády skrývá. Podle odborníků prý na Ukrajině nyní žije asi 20 milionů obyvatel, z toho je polovina penzistů. Muži, kteří dosud nepadli či neuprchli se skrývají v lesích, odlehlých vsích a jinde. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

MYŠLENÍ MAGORA

Nedávno slovenský premiér Fico veřejně prohlásil, že v Kyjevě žádná válka není, když tam jedna ze sorosovského společenství zhýralců koná mejdan na střeše jakéhosi objektu. Fico jej dokonce jmenoval, ale mě se nechce to přesné jméno hledat. A právě ta přesná adresa se stala jádrem myšlení jednoho z českých „kavárníků“, čti zápaďáckých fanatiků. Staříček Kocáb, upadlý už do veřejné nepaměti neprodleně Fica obvinil ze zrádcovství, protože prý uvedl přesné místo akce, na něž Rusové tím pádem mohou zaútočit. Měl bych s vysokou pravděpodobností opravit titulek tohoto textu. Jestliže totiž Kocáb zamýšlel se té merendy zúčastnit, pak se jenom vzteká, že teď nemá odvahu tam zajet. Pokud tomu tak není, pak jeho výšplecht nemůže být produktem myšlení, leč už instinktem rusofobních magorů, tedy osob, které v jakémkoliv činu příslušníků Západu hledají „Putinova agenta“. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.