BENEŠŮV „AUSLÁG“ DO HISTORIE ČECHŮ

V současné době, kdy se skupina politiků snaží dostat k moci coby vlastenci a obhájci svrchovanosti českého státu, nebo jenom mluvit o jakési svrchovanosti, považuji za vhodné připomenout jednu myšlenku Dr. Beneše, tehdy už prezidenta ČS, kterou sdělil Antonínu Baťovi v rozhovoru z července 1938, cituji: „Vycházíte ze špatného předpokladu daného názorem, že jsme si svobodu sami vydobyli. To je klam. Máme náš stát a naši svobodu jenom potud, pokud to bude vhod západním mocnostem, jejichž pomocí jsme ji dostali. Nevybojovali jsme si ji!…Máme svobodu jenom pokud to vyhovuje západním mocnostem. V tu chvíli, jakmile přestane být v jejich zájmu, abychom existovali, náš stát zmizí,…“ Konec citace. Jsem přesvědčen, že takové hodnocení tehdejší situace našeho státu bylo absolutně přesné. Ve zmíněném rozhovoru rovněž Beneš Baťovi řekl, že vliv legií na vznik našeho státu byl naprosto bezvýznamný. Tyto myšlenky by měly být doslova „výkladní skříní“, a ne jenom oknem do vzdělávání o novodobé historii Českého státu. Jinými slovy, že jakási „svoboda“, „svrchovanost“, či jakýkoliv význam státu, ba i státnosti našeho národa byl, je a bude vždycky záviset na zájmech mocných. To bude platit dotud a snad jen dotud, dokud bude pořád existovat tisíciletý, leč již dneska zvrhlý princip tvorby mezinárodních vztahů. Bodka. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

UZAVÍRÁM SI PRO SEBE KAUZU NAVALNYJ

Kdo zabil Navalného je nad slunce jasnější. Jako vždy ten, komu to prospívá. Rusku a Putinovi to jednoznačně škodí především v očích podváděné veřejnost světa, tedy Západu. A právě tomu Západu to hodně prospívá. Jelikož se totiž Rusku podařilo z Navalného udělat pro ruskou veřejnost zločince, neměl už pro politickou věrchušku Západu jako živý žádnou hodnotu, takže se ho zbavili. Západu Navalný už mohl prospět jen a jenom jako mrtvý. Což se právě před prezidentskými volbami v Rusku hodí. Takže je naprosto zřejmé, že byl zabit vlivnými anti putinovskými ruskými silami. Zůstává pouze otázkou, jaký konkrétní podíl měl na tom Západ, a které jeho vlivové síly jmenovitě. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

PRVNÍ MOJE MYŠLENKA O ROZHOVORU CARLSONA S PUTINEM

I lidé, kteří neznají ani jedinou větu z rozhovoru, a alespoň jenom letmo sledovali reakce světa na něj musí konstatovat, že jde o obrovský zásah do prezidentských voleb v USA. Jestliže za prvních pět dnů rozhovor údajně shlédla miliarda lidí, pak je to vysoce globální fenomén. Především pak na Západě, kde je veřejnost dva roky klamaná, obelhávaná a udržovaná v prostředí jednostranných informací.  To za prvé. Za druhé Biden je naprosto odepsán. Trump sice o málo, leč přece jenom posílen. Deep State musí proto urychleně vyvodit důsledky. Najít silného kandidáta hájícího jeho zájmy a na druhé straně doslova zničit, třeba i fyzicky zlikvidovat Trumpa.

Moudří lidé v Rusku by měli být na stráži. Každá akce, navíc s takovým ohlasem, nutně vyvolá reakci. Sice je do voleb prezidenta v Rusku méně než málo času, leč pozor. Proti putinovské síly v Rusku jsou značné. Takže reakce, zvláště v časové tísni může být až zoufalá. Už smrt Navalného je neopomenutelným signálem, který může zahájit vodopád proti putinovských akcí. A termín voleb v Rusku je doslova za pár dní. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

ZE VČEREJŠÍHO ZPRAVODAJSTVÍ MĚ NEJVÍCE ZAUJALO…

…cituji: „Brilantní shrnutí Patricka Jane (Mentalista) o doktorech: „Tohle je místnost plná profesionálů, předepisujících léky, o kterých skoro nic nevědí, aby vyléčili nemoci, o kterých toho vědí ještě méně, lidem, o kterých nevědí vůbec nic. A to o MNĚ se říká, že jsem podvodník!“
Ačkoli zde protagonista cituje Voltaira, málokdo ví, že v tomto seriálu herec Simon Baker prezentoval své vlastní názory na „doktory“. Konec citace. A nejen své, doplňuji já. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

NÁPODOBA FEUDALISMU

Mnoho významných sociologů a politologů tvrdí, že liberální věrouka aplikovaná do reality dnešními skutečnými vládci a jejich politickými loutkami vede svět do neofeudalismu. Jako vždy prostě jenom neumí pro budoucí politicko-společnostní režim najít odpovídající výraz. Ovšem blízko pravdy asi budou, protože v liberálních demokraciích už je zaveden jeden prvek z dob feudálů. Je to způsob válčení a vedení válek vůbec. Válčí mezi sebou příslušníci vládnoucích vrstev rukama placených „pracovních“ sil alias žoldáků. Což znamená, že se vedou války za zájmy mocných a vládnoucích, které se fakticky obrovské většiny ovládaných přímo, nebo dokonce vůbec netýkají. Lid obecný to pociťuje pouze v tom, že je vždy odírán o větší daně. Je obětí válečného plenění, čti, na válčení doplácí snižováním životní úrovně, „kolaterálními“ ztrátami svých životů a celkovým ničením svého životního prostředí. Stejně jako v dobách dávného starověku, či bližšího středověku. Výjimky z tohoto principu ještě existují. Jsou sice méně četné, ovšem naproti tomu jsou mnohem tragičtější pro řadové obyvatele, alias civilisty. Ukrajina a Izrael dnešních dnů jsou toho až příliš děsivým příkladem. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

O JEDNÉ POLITICKÉ LŽI

Liberální věrouka hlásá, že o politickou moc soutěží politické stany. To je první lež současných protagonistů liberálních demokracií, protože nejde o úplnou opravdu a polopravda je většinou horší než úplná lež. Nesoutěží totiž jenom politické strany, leč především jejich sponzoři, ač členy strany nejsou. Stejně tak pracovníci médií, z nichž většina není členy žádné strany, protože by za svůj život museli měnit nesčetněkrát členství. A nakonec různí aktivisté v neziskových organizacích, které ve skutečnosti v sobě formují budoucí politické strany. A ti všichni jsou placeni některými příslušníky nejvyšší vrstvy multimilionářů, anonymních to samozvaných vládců. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

PŘÍKLAD POHLEDU ZA OPONU HISTORIE

Už třicet let se divím, proč nebyl George Herbert Walker Bush zvolen prezidentem USA na své druhé období. Přece to byl fakticky nejslavnější prezident poválečné éry. Byl vůdcem země v době, kdy se USA stala konečně vítězem nějaké, i když jen studené války.  To by měl mít sochu v každé obci USA a ve Washingtonu pak monument výšky konkurující soše svobody. Až v době mého zvýšeného zájmu o dějiny sionistického hnutí jsem se dověděl víc jak pravděpodobný důvod jeho nezvolení. V roce 1991 byl totiž hlavním iniciátorem konference, která podle místa účasti se dodneška zove Madridskou. Trvala tři dny a měla být zásadním jednáním o budoucím dlouhodobém míru v Západní Asii. Konkrétně pak mezi Palestinci a Izraelci, a dokonce státu Izraele s jeho sousedy. Za sionistický Izrael se ho zúčastnil tehdejší premiér Jicchak Šamir. Jen tak mimochodem poznamenávám, že se narodil r. 1915 v Ružanech, obci carského Ruska, která dnes leží v Bělorusku, ještě dneska vzdálená asi 40 kilometrů od nejbližší železniční stanice. Do hlavního města gubernie Brestu je z ní 140 kilometrů a k hranici s Polskem vzdušnou čarou asi kilometrů padesát. Konference měla vytvořit rámec trvalého mírového vyjednávání, jež by nahradilo trvalý konflikt především na území historické Palestiny. Šamir později přiznal, že širokou paletu ústupků a závazků, které jménem Izraele slíbil, nemyslel tehdy vážně a jen prý chtěl získat čas. Kde jsme sakra totéž od sionistů naposled slyšeli?!! Jako bývalý, dalo by se dokonce říci zakládající člen Masaddu, jehož agentem byl skoro dvacet let, měl vlivné vazby na sionisty v USA. A ti už dokázali zařídit, aby Bush, coby zastánce existence dvou států na území biblickém nebyl zvolen šéfem USA. Jako úlitbu jeho klanu pak zajistil „klub judaistické loby“ zvolení prezidentem USA jeho duchem po chabého syna. Tehdy se jim to už ale povedlo s odřenýma ušima. Šlo   o jasný volební podvod, který v konečné přešetřovací fázi jeho soupeř Albert Arnold Gore ml. nápadně rychle vzdal. Takže tak asi. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

FUNDAMENTÁLNÍ MYŠLENKA SOUČASNÝCH ČASŮ

Nevím už, kde jsem si opsal tezi, cituji: „Lehkost, s jakou Západní novináři informují o americkém vraždění všude po světě jako o naprosté samozřejmosti, je fascinující.“ Konec citace. Což považuji za onu jednu ze základních myšlenek dnešní doby. Nevím rovněž, jestli jsem to na svém blogu někdy napsal, ale tvrdím od dětství, že tak určitě nepíší ti, kdo skutečnou válkou prošli. Od mládí proto jsem přesvědčen, že každý, kdo hovoří o válce jako o chlebě, jak říkávala moje babička, čti jako o všednosti, by měl být okamžitě žalován a obviněn z válečné propagandy a odsouzen k trestu odnětí svobody na doživotí, z něhož by bylo jediné vysvobození. Jít do první linie nějaké opravdu tvrdé války, jaká kupříkladu současně zuří na Ukrajině. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

JSME POVINOVÁNÍ PŘEJMENOVAT SVÉ MINISTERSTVO

Letos v naší zemi nebyl dán do prodeje tradiční kalendář armádního sportovního klubu Dukla, který se za léta už stal sběratelským artiklem. Důvod je vysoce toxický. Sportovci, kteří se nechali vyfotit na zmíněný kalendář měli na svých tělech vyobrazen mírový symbol.  Současná vojenská vrchnost vyjádřila názor, že je něco takového nepřístojné. Mluvčí generálního štábu Magdalena Dvořáková uvedla, že kalendář je „v rozporu s principy armády“. Podle náčelníka generálního štábu české armády Karla Řehky není vhodné používat symboliku skupin, které odmítají válku. Jestli slova mluvčí armády jsou snad ještě na hraně, vyjádření válkychtivého pomatence Řehky je už velice silně za čarou. Vyjádření mluvčí si dovoluji chápat tak, že naše armáda z principu je sborem válečníků, válkychtivců a mír je pro ně ošklivé slovo odporující jejich životnímu přesvědčení, ba dokonce zájmům, takže musí být v jejich komunitě zakázáno. Kde jsou ty bláhové doby, kdy existovaly celé armády, jejichž krédem byl mír, napřed mír a dlouho mír, pokud to jenom trochu jde, tak pořád mír. Jenom státy s takto myslícími vojenskými představiteli měly a mají oprávnění mít ministerstvo obrany. Naše zem, podle toho jak se chová její současná vláda a vojenská vrchnost, je bezvýhradně povinována změnit název svého ministerstva na ministerstvo války. Jinak se dopouští dezinformace a mate světovou veřejnost. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

O HOLOKAUSTU

Tvrdím, že holokaust není historií, ale holokaust se děje. V provedení sionistů, ergo židovských nacistů již celé čtyři měsíce v Gaze. Je dokonce dokonalejší, a proto také nákladnější, než byl ten Hitlerův. Je totiž totální. Že to je jenom genocida, tvrdíte. Nemáte pravdu. Rozdíl mezi genocidou a holokaustem právě nyní svět vidí na vlastním oči. Genocidu páchají Ukronacisté svému obyvatelstvu a holokaust Židonacisté Palestincům v Izraeli. Genocida je pouhé zabíjení, holokaust je komplexní ničení, vyhlazení. To znamená, že i tragédie Ukrajinců se může změnit na ten vyšší stupeň. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.