O MRTVÝCH JEN DOBŘE?

Žádné lidské pravidlo ze samé své podstaty nemůže platit bez výjimky. Tak i zmíněné přísloví neplatí absolutně. Přece by bylo poněkud kách, vyslovovat se po smrti Hitlera o něm dobře. Což zdaleka neplatí jenom o něm. Kupříkladu nedávno zemřelý šlechtic, prý dokonce český princ a pozdější kníže si nezasluhuje dobrou vzpomínku. Proto jsem o něm ani nechtěl psát, Ale našel jsem dneska na síti zajímavý text Tomáše Tyla pod titulkem „Rozesmál mne Google a jeho cenzura“, který si sem přece jen vyvěšuji. Cituji: „Jistě, už v Ústavě se píše, že Cenzura je nepřípustná. Ale to, co dělá Google, Facebook atd., je přece jen ochrana lidiček před zlými informacemi. Hledal jsem obrázek ze studia rakouské ORF, kde spolu diskutují George Soros a Karel Schwarzenberg. Je to série fotek někdy z přelomu 70. a 80. let. A puf – to, co Google ještě před pár lety klidně našel, už dnes není. Ono to totiž dokazuje, že ti dva se znali mnoho let před rokem 1989, že Schwarzenberg se nestal Havlovým kancléřem náhodou a ta absence fotek mj. dokazuje, že oni to vědí a mažou z obavy, že by lidem došlo, že tady fakt nešlo o Pravdu a Lásku, ale o majetky a nový feudalismus – se starými pány.“ Konec citace.

Když už jsem se ale rozhodl napsat něco o jmenovaném feudálovi, napíši svou vlastní reflexi z osobního setkání. Prvního a jsem rád že jediného. Když jsem ho poprvé zaznamenal, tak jsem si jej ohodnotil jako šlechtického degeneráta s tváří dementa. Když jsme pak seděli proti sobě, poznal jsem, že je to pro něj prakticky výborná maska, zarývající tvář absolutního pohrdání se všemi sobě nerovnými. Uvědomil jsem si dvě věci. Málokdy spolu jako rovný s rovným musejí jednat lidé pocházející ze dvou absolutně nejvzdálenějších sociálních vrstev. Nevím, jak to jinak slušně vyjádřit. A za druhé jsem si uvědomil, že s příslušníky této špičky feudálů bych nikdy nebyl schopen koexistovat. Pochopil jsem jakousi hlubinnou podstatu třídní nenávisti. Dá se říct. To nebyl pouhý příslušník panské vrstvy. To byl člen nejvyššího patra světové vrchnosti. V tomto vztahu bude na věky platit nezměnitelné, buď oni, nebo my. Jinými slovy v tom je mimo jiné skryta celá podstata příběhu i současného světa. Narodili jsme se jen necelé tři týdny od sebe. Ovšem celý život jsme se pohybovali v kruzích vzdálených od sebe „světelná léta“

AMERICKÉ VÁLKY CIZÍMA RUKAMA

Deep State, čti anonymní vládci USA, v zájmu zisků vojensko-výrobního komplexu, který je v jejich vlastnictví, nutí svět do válčení. Takže momentálně vede válku proti Rusku rukama banderovců na Ukrajině. Proti Íránu a dalším muslimům bojuje pěstmi Sionistů na území Palestiny. Jsem zvědav, jestli se jim podaří najít na východě Asie pitomce, kteří za ně budou bojovat s ČLR.

UTAJOVÁNÍ PODPORY VÁLKÁM

Několikrát jsem zaznamenal zprávu, že ani zákonodárci v USA nevědí, kolik miliard už obdržela Ukrajina v rámci „pomoci“ k válčení s Ruskem. Není potřeba se tomu divit. Vždyť všichni ví že při každé válce si tímto způsobem vždycky vládnoucí strana prala peníze pro svou předvolební propagandu.

VLÁDA BLBŮ

Když nakonec byla přece jenom Zemanem jmenována vláda Česka současnosti, předpokládal jsem, že největším hlupákem tam bude Lipavský. Leč poměrně brzy ho na té příčce vystřídala idiotka Černochová. A v zápětí ji dohnal trotl Válek. Ovšem naprostou korunu jim všem dal v posledních týdnech sám pan otitulovaný král všech hňupů z Brna. Takže máme teď skutečně vládu blbů.

PODÍVEJTE SE, CO JE VÁLKOU.

Jeden náš vysoký vojenský činitel před několik dny sdělil veřejnosti. Jestli chcete skutečně vědět, co je to doopravdy válka, podívejte se na současnou Gazu. Skoro dva roky všichni spíláte Putinovi, že začal válku. Jenže on skutečně zahájil pouze speciální vojenskou operaci. Jinak by Kyjev, Charkov a další města na Ukrajině už dávno vypadala, jako Gaza dnes. K tomu dodávám já. Sionistický Izrael za dva týdny zabil víc dětí, než prý bylo zabito za posledních pět let ve všech válkách na této planetě. To je přece ta pravá genocida, zabíjet nejmladší generaci.

O SIONISMU

Dneska mi na webu http://www.infokuryr.cz/n/2023/11/10/stanislav-a-hosek-slovo-sionismus-zmizelo-z-verejneho-prostoru/ vyšel text o sionismu. Mimo jiném jsem v něm napsal, že sionisté nemusí být jen Židé. V konceptu jsem pak měl větu, kterou jsem ale vypustil, protože se hodlám k tématu vrátit podrobněji. Jelikož mě ale poměrně rychle slábne zrak, může se stát, že už nestihnu k avizovanému textu sesbírat materiál. Takže alespoň na tomto webu už dneska zveřejňuji, že jsem ze svého konceptu vypustil větu, cituji: „Učebnicovým příkladem nežidovského sionisty v Evropě je jistý Čech jménem Miloš Zeman, ano ten exprezident“. Konec citace.

DVOJÍ METR? NIKOLIV JENOM DVĚ NESMIŘITELNÉ TLUPY

Nezdravě často jsou politici a novináři kritizováni, že mají dvojí metr na posuzování stejných událostí. Kupříkladu, je zločinem, když Rusové bombardují teroristy, protože mezi nimi mohou být i civilisté. Je naprosto v pořádku že Izraelci bombardují civilisty, protože mezi nimi mohou být i teroristé. To první tvrzení je správné pro každého nepřítele Ruska. To druhé je správné pro každého přítele Izraele. V mých očích na tom stavu není nic divného. Jen když takové kategorické výměty čtu, musím vědět, kdo je pronáší.

STÁT POD KNUTOU AKADEMICKÉHO VZDĚLANCE

Jezdíme na ruskou ropu, kterou kupuje Indie, či USA, a nám ji prodávají se ziskem až trojnásobným.

Topíme ruským plynem, který zkapalňuje Katar a prodává nám se ziskem který je alespoň dvojnásobným.

Svítíme si elektřinou, kterou sami vyrábíme nejlaciněji v Evropě, a kupujeme si ji u Němců za neuvěřitelný dvacetinásobek naší výrobní ceny.

Máme třetí nejdražší potraviny v EU.

A na to vše máme mzdy šesté od konce v EU, měřeno podle kupní síly.

Premiér svou vládu prezentuje jako úspěšnou, asi v devastaci země. O sobě raději nemluví, protože je již nějaký čas úplně na dně popularity mezi prvními ministry asi šedesáti zemí světa.

A lid mlčí!!!

A TEĎ TROCHA O TÉ DRUHÉ STRANĚ

Hamas je jako většina politicko-militantních uskupení různobarevnou sbírkou lumpů mnoha rozměrů. Z nich jsou vždycky nejmarkantnější dvě skupiny. Nejvyšší vojenští velitelé a političtí vůdci. Obě ty grupy se zdržují obvykle daleko od existujících bojů. Od začátku konfliktu ti posledně jmenovaní si sedí v teple kdesi v Jordánsku, nebo snad dokonce až v Jemenu a vesele se baví. Při tom první jejich povinností bylo okamžitě ještě snad toho osudného 7. října postavit se do čela odboje. Začít vyjednávání s Izraelem o zajatých rukojmích výměnou za vězněné Palestince bylo prvořadým důvodem pro navázání kontaktu z rozběsněným Netanjahuem a jeho sionistickou kamarilou. A to za všestranného tlaku nejen Arabů, ale celého světového, nebo alespoň muslimského společenství. Pokud politické vedení nemá takové kontakty, pak bylo jeho povinností bránit svým vojenským složkám v nějaké velké akci a donutit k tomu nejvyšší vojenské činitele. Teď to vypadá jasně. Řadoví bojovníci budou vyzabíjeni. Oni s tím sice byli srozuměni, protože podle islámské doktríny získají status mučedníka a tím přístup do nejvyššího nebe. Ovšem v konfliktu mezi Sionisty a Palestinci se nic neposune ani o píď. Ba s vysokou pravděpodobností Izrael skutečně dokončí etnické vyčistění území sionistického státu. Osobně ale nevidím takové řešení jako trvalé. Arabský svět se jednou skutečně zbaví toho nádoru cizorodého nacismu ve svém těle. A čím to bude později, tím to přinese větší oběti. Snad jedinou cestou je, že Židé samotní se zbaví sionistů. Předpoklady k tomu existují. Mladí Židé stále ve větším množství přecházejí na stranu ortodoxních Židů. Studují tóru a zachovávají starověrecké zásady. Tady někde snad vznikne cesta k opravdovému Židovskému, a ne nacistickému státu.

LÉKAŘI SIONISTICKÉHO STÁTU

Právě teď jsem získal informaci, že nějaká tlupa sionistických lékařů zveřejnila dopis, v němž souhlasí s bombardováním Palestinských nemocnic i když jsou v ní pacienti, nebo dokonce k tomu prý svou vládu vyzývá. Nevím už, který národ má přísloví říkající, že pomsta je pokrm, který se servíruje studený. Bohužel takovou lidovou moudrostí neoplývají žádné národy ovládané náboženským, etnickým či jiným fanatismem. A jak je vidět je naprosto nemožné, aby takto uvažovali sionisté, i kdyby byli sebevzdělanější. Ba naopak, čím vyšší vzdělání, tím je sionista, a nejen on, větší zrůdou, protože díky své inteligenci je kreativnější i v produkování zla. Je asi zbytečné takovým kreaturám připomínat lékařskou přísahu. Ty konkrétní lidi by si měla svět zapamatovat a až ten současný masakr skončí, měl by všechny předat soudům v zemi, kde neplatí zákaz trestu smrti.