VČERA JSEM KONEČNĚ POCHOPIL

Jednou z nově otevřených mediálních lahůdek se stal případ Jeffrey Epsteina. Miliardáře, kuplíře s nezletilými, a nakonec ve vězení se zasebevražděným agentem CIA, který se začal chovat jako neřízená střela ohrožující mnoho mužů z nejvyšších pater společnosti. Pravdu díc, nikdy mě nezajímají takové kauzy svědčící o slabé vůli osob na výsluní, které svou temnou částí charakterů patří mezi nejhorší kriminálníky. Ale včera jsem zaznamenal informaci, která mě zaujala.

Proč?

Protože jsem nikdy nechápal, proč je mi nesympatický Stephen Hawking. Dokonce natolik, že jsem se vysmíval jeho kosmologickým štěkům, když o jeho astrofyzických teoriích jsem nebyl schopen udělat si žádný názor. Teď už to vím. Měl to v očích. Slizkost. Nízkost skřeta. Prý také jezdil na Epstenův ostrov dívat se, jak tam „dovádějí trpaslíci“, což prý je v miliardářových záznamech kryptonym lolitek. Takže jsem měl správné tušení, byl to hnůj, spodina, a i když byl mrzák, nezasluhoval si tolik pozornosti. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

JSOU VĚCI, O KTERÝCH SE MLČÍ.

Brzy po začátku SVO předseda Mezinárodní komise pro atomovou energii Rafael Grossi oficiálně v Davosu řekl, že v Záporožské jaderné elektrárně bylo nalezeno 30 tun plutonia a 40 tun obohaceného uranu. Jen na okraj poznamenávám, že bomba na Nagasaki obsahovala jen necelých sedm kilogramů plutonia. Stále čekám, že se k věci někdo vyjádří, zvlášť když už tehdy se našel odborník, který sdělil světu, mimo jiné, že cena nalezeného materiálu na mezinárodních trzích uhradí Rusku ztrátu, která mu byla způsobena zmrazením, a vlastně ukradením aktiv, které mělo uloženo na Západě, tedy nějakých 300 miliard amerických penízků. Za nějaký čas to budou už dva roky, co pořád čekám na další informace o věci. Buď že je jmenovaný předseda lhář, pardon dezinformátor, nebo že Rusko opravdu takto zbohatlo. Leč. Ticho jako v hrobě. Jde asi opravdu o informaci, kterou světapáni raději nechtějí ventilovat, a navíc oběma stranám vyhovuje mlčení, mlčení a zase mlčení. Dost často to bývá jedna z účinných metod cenzury. Mlčet až se na věc definitivně zapomene, což netrvá v současnosti dlouho, protože události se valí tak rychle za sebou, že jen nějaký šťoura si něco zafixuje a po létech s tím znova vyrukuje na světlo. Takže co? Odpoví někdy někdo, na co potřebovala Ukrajina tolik materiálu na jaderné zbraně. To za prvé. Pro koho ho fakticky vyráběla, když přijala statut nejaderného státu, a konečně kde pak je ten materiál dnes? Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

BRITÁNIE URČUJE AGENDU TŘETÍ SVĚTOVÉ VÁLKY

Již delší čas sleduji iniciativy vycházející z Británie, které směřují k roznícení velkého celosvětového konfliktu. Staří světovládci doufají, že se v něm vyčerpají všichni „noví aspiranti světovlády“, včetně USA a jako vítězové nakonec Britové získají zpátky svou imperiální moc. Poprvé jsem toto podezření získal díky iniciativě Johnsona, který definitivně zapletl celé NATO, a především USA do konfliktu Rusů s Ukrajinci. Po vyhodnocení informací kolem současné války v Izraeli jsem již o své domněnce skoro definitivně přesvědčen. Stařičký, a především prakticky nesvéprávný boss USA dává šanci reálným vládcům Británie určovat válečnou agendu světa. A opakuje se starý scénář boje mezi Ruskem a Británií o nadvládu. Z toho pohledu bude rok 2024 zajímavější, než jsem si myslel. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen

MÍSTO NOVOROČNÍ PF

Jelikož prý letošní PF 2024 v Česku znamená „Padej Fialo v roce 2024“, tak jsem se rozhodl, že nebudu letos užívat tento způsob zahájení nového roku. A proto jsem se zamyslel nad problémem, který mě trápí už půl století. Jde o jaderné zbraně. Po celou dobu jejich existence nevěřím, že nebudou nikdy použity a slouží pouze k odstrašování. Vždycky se ukázalo, že co je jednou vyrobeno, to se dříve, či později použije. A v posledních letech docházím takřka k jistotě, že budou opravdu použity. Nutí mě k tomuto závěru především dvě skutečnosti. Abnormální nárust válečnických choutek mezi politiky, a především jejich nízká morálka spojená s ještě menšími schopnostmi. Takže v mých očích je každý, kdo nevěří v použití jaderných zbraní, ještě bláhovější naivkou, než byl Gorbačov. A to byl v mých očích unikátně idiotských naiva. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

NOVOROČNÍ VZKAZ ZELENÝM BIGOTŮM

V Africe jako taxi jezdí ještě pořád auta Mercedes 240 D, vyráběná v sedmdesátých letech minulého věku, projektovaná na ujetí 600 000 kilometrů s živostností 30 let. Při tom je znám taxikář v Řecku, který s autem této značky najezdil 2,8 milionů kilometrů, což je skoro pětkrát na Měsíc a zpět. Současné Mercedesy jsou projektovány na 7 let, a jiné vozy podobně. Postarejte se vy fanatici o to, aby se vyráběla auta na padesát let životnosti a klidně mohou mít i ten spalovací motor. Uhlíková stopa výroby aut je totiž tak vysoká, že stačí snížit výrobu na desetinu, a všechna auta mohou dál jezdit na fosilní paliva. A mimochodem, ten Mercedes 240 D jezdí na cokoliv od tuku po smažení po naftu. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

NÁZOR ČLOVĚKA, KTERÉHO SI VÁŽÍM

     Bezpečnostní expert Jaroslav Štefec na svém profilu dneska píše: „Řeknu jednu věc, i když se to možná spoustě lidí nebude líbit. Je mi nesmírně líto těch 14 mrtvých na FF UK. Ale na ukrajinské frontě umírají tisíce lidí. Ukrajina přichází denně o 800-1000 lidí. A nad tím se nikdo nepozastaví. Naopak, je to tady prosazováno: Pošleme jim ještě další zbraně, aby jich tam mohlo umírat ještě víc. Absolutní ztráta úcty k lidskému životu a zblbnutí propagandou.“ Konec citace. Ano, skoro dva roky v naší zemi málokomu vadí, že na Ukrajině umírá tolik mladých lidí, Rusů i těch ostatních. Speciálně v naší zemi je abnormálně málo lidí, kteří by odvážně volali po míru a postavili se válečníkům současně naší zemi vládnoucím. A přece právě všichni ti kancelářští válečníci si Prokazatelně zaslouží smrt, a já se jenom pořád divím, že se nenajde terorista, který by zabíjel naše politiky. A nejen naše. Proč asi?!! Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

UTÍKÁ TO

Dneska je tomu 34 roků, co komunistické Federální shromáždění zvolilo za prezidenta ČSSR Václava Havla. Celá schůze trvala 35 minut včetně složení slibu novým prezidentem. Nic formálnějšího si nelze představit. Je legendou, že prý poslance musel přesvědčovat designovaný premiér, Slovák Marián Čalfa. Nemusel, oni všichni dobře věděli, že proti větru foukajícímu z výšin USA čurat nelze. Co nevidět, tak budou současní vládci vládnout 40 let, tedy tak dlouho jako kdysi vládla KSČ. Bude zajímavé bilancovat co dokázali jedni a druzí za stejné období. Cosi v tom směru naznačuje průzkum názorů občanů v bývalých socialistických zemích, který byl zveřejněn včera kupříkladu na webu https://www.pokec24.cz/blog/radosti-demokracie-vetsina-obyvatel-socialistickych-zemi-uvedla-ze-za-komunistu-se-zilo-lepe/ . Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

FRAU GENOCIDE

Takovýto titul přiřkla Clara Daly, Irská poslankyně Evropského parlamentu, Ursule von der Leyen, kterou obvinila z podněcování války v Gaze. Já si myslím, že takové označení ta německá šlechtická mršina by měla mít už za svou „spolupráci“ s firmou Pfizer. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

PRVNÍ ZPRÁVA TOHOTO DNE, KTERÁ MĚ ZAUJALA

Na webu https://t.me/s/cz24news s časovým údajem 02:53 se prezentuje toto sdělení, cituji i s chybami: „historii prostě nepřechčiješ Rakušane Fialo, Černochová dopadnete fakt blbě podepsali jste smlouvu s ďáblem a za tu se platí…
…treba tím, že už se budete po zbytek života ohlížet jestli vám někdo nechce vrazit kudlu do zad. Velká cena za tu chvilku vaší posrané slávy“. Konec citace bez komentáře. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

ZÁKLADNÍ OTÁZKA POSLEDNÍ STOVKY LET

     Našel jsem ji v dnešní svodce zpráv. Tady je. „Mírumilovnou Ameriku osmdesát let nikdo nenapadl. Nevíte někdo, kde se tam vzalo dvacet milionů veteránů???“. Také by mě zajímala odpověď na uvedenou otázku, třeba od toho nositele Nobelovy ceny za mír, gaunera Obamy. Ostatně soudím, že Izrael musí být zničen.