Pod vlivem Izraelské lobby, která tvoří vlivnou část reálných vládců USA, se hegemon Západu rozhodl podporovat především válku v Izraeli, a proto se snaží přenést západní angažovanost ve válce na Ukrajině na Evropu. Právě proto vůdce NATO zavelel a Macron poslušně srazil kufry, aby se postavil do čela eskalace války na Ukrajině. Nemohl to udělat nikdo jiný, snad jenom ještě Britové, ale ty si Anglosaští mocnáři nechávají pro provokace v indicko-pacifickém prostoru. Macron dostal rozkaz, aby při kolapsu Ukronacistické armády zajistil další angažmá Západu v Ukrajinské válce tím, že by dobrovolní vojáci zemí NATO, nikoliv ale pod hlavičkou NATO, pokrčovali v boji s Ruskem. To by byla jednoznačná eskalace, na kterou by Rusko bylo nuceno reagovat. Aby toho pro vedení Ruska nebylo málo, tak politická reprezentace Podněstří požádala v tomto týdnu Rusko o ochranou před Moldavií. Důvod není zanedbatelný. Ve zmíněném regionu z necelého půl milionu obyvatel je přes 220.00 občanů Ruska, kteří o občanství požádali už při rozpadu SSSR. Osobně si myslím, že zmíněná žádost byla zveřejněna po domluvě s Ruským vedením, protože přichází v takové fázi války, která už volá po začlenění celého pobřeží Černého moře do Ruské federace. Čímž se rozšíří teritorium konfliktu na Ukrajině. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
Archiv rubriky: Blog
O UMĚLÉM MASE
Roste počet zemí, které zakazují prodej umělého masa. Jde o novinku prosazovanou novodobými sociálními inženýry diktujícími světu výmysly ze své agendy boje se změnou klimatu. Umělé maso se vyrábí v živných roztocích množením buněk tkání odebraných zvířatům. Cílem této výroby prý je postupně zrušit chov dobytka, protože produkuje metan a tím ovlivňuje klima. Podle některých mudrlantů je dokonce „výroba“ masa přes zvířata neefektivní. Jde opět o lež. Umělé maso se začalo vyvíjet z válečnických důvodů. Po jaderné apokalypse totiž bude na Zeměkouli panovat „jaderná zima“, takže nebude možné přirozeným způsobem pěstovat rostliny, a tím i chovat zvířata. Pro lidstvo, které jadernou válku přežije, a třída nejvyšších vládců ví, že to budou právě oni, pro které jsou již dneska vybudována podzemní útočiště pro dlouhodobý pobyt, bude nutné potraviny vyrábět uměle. Navíc už dneska je zapotřebí jich vyprodukovat co nejvíce jako zásoby do zmíněných bunkrů. Lze jim totiž „zkonstruovat“ dlouhodobou trvanlivost. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
OBROVSKÉ POŽÁRY V TEXASU
Zdaleka ještě nejsou taková vedra, aby se příroda sama zapálila a rozplápolala tak intenzivně, jak nyní hoří stepi v Texasu, které si již vyžádaly lidské oběti a způsobily obrovské materiální škody. I tak se totiž dá bojovat z centra proti vzpurné gubernii. Nic nového v příbězích o sviňárnách mocných. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
NOVÝ ROZMĚR VÁLKY NA UKRAJINĚ
Pohlaváři Západních zemí Evropy citlivě vnímají nechuť USA pokračovat ve své intenzivní pomoci Ukrajinským náckům. Ještě více jsou citliví na to, že politici USA hodlají evropské členy NATO vmanipulovat do přímého válčení na Ukrajině. Proto se politickými silami Západní Evropy šíří nový narativ. Válka na Ukrajině je podle nich fakticky vyřizováním si účtů Východní Evropy s Ruskem za dobu existence Sovětského svazu. Jinými slovy jakási občanská válka uvnitř socialistického bloku. Jasný důkaz, že státy Východní Evropy nikdy nebudou rovnoprávnými členy ani EU, nadtož NATO. Prozápadní fandové mezi jejich politiky by si to konečně měli připustit. Tragédií je, že tyto země nebude chtít ani Rusko vnímat jinak, než coby neutrální zónu mezi NATO a nově se tvořícím globálním východo-jihem. Takže zůstaneme bezprizorní, a otloukánkem veškerého globalizujícího se lidského společenství. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
MARŠÁL MAC(A)RON
V pondělí 26. 2. svolal výše jmenovaný lídry 25. členských zemí NATO na mimořádné setkání. Tam mimo jiné řekl, cituji: „Rusko nesmí vyhrát. Zabýváme se zde otázkami kolektivní bezpečnosti. Všichni jsme jednotní v tom, že nechceme válku s Ruskem. Nad eskalací situace si hodláme udržet kontrolu, jako jsme to dělali doposud po dobu dvou let. Musíme udělat více s rozšířeným rozpočtem, dodávkami zbraní a dvoustrannými dohodami, které někteří z nás již podepsali“. Konec citace. Je to projev totálního zoufalce, který si chce hrát na Napoleona. Rád bych totiž věděl, jak hodlá zajisti, aby Rusko nevyhrálo a při tom nevstoupit s ním do války. To tam hodlá nahnat koho?! Ale spíše je to výmětek typického politika. Který nikdy neřekl, co považuje za výhru Ruska, takže jakýkoliv konec války bude vydávat za jeho prohru, či alespoň za „nevýhru“. Po zdivočelém sletu politického NATO panstva pak řekl, opět cituji: „Není jakákoli shoda na tom, že by evropské země měly poslat svoje vojáky na Ukrajinu,“ Nevyloučil ale, že taková možnost může nastat, aby Evropa zabránila ruskému vítězství. No a tady to pokálel, jasně řekl, že to bude NATO, kdo zabrání Rusku ve vítězství. Ovšem hned za dva dny mu do čáky na generalissima spojeneckých armád Evropy hodil vidle Scholz, když vyhlásil, že Německo v žádném případě své vojáky na Ukrajinu nepošle. Takže Francouzský generalissimus bude muset spoléhat na takové vojenské mocnosti jako je Litva, Nizozemsko, Dánsko, které už slíbily poslat své vojáky na Ukrajinu. „Pán boh s nima“. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
BÝT PÁNEM JE KUMŠT
Jednou z moudrostí mají babičky byla věta, cituji: „Nejhorším pánem je ten, kerýmu eště čóhá sláma z bot“. A tak mě před chvílí napadlo podívat se na životopisy dvou abnormálně vlivných lidí současnosti, o nichž se neustále šíří negativní zprávy. Bila Gatese a George Sorose. A ejhle, oba pochází z nižší střední třídy. Jejich otcové byli neznámými právníky. Jejich matky byly „manželkami“. Druhým společným rysem je, že chováním na hraně zákona čili podvodem v mezích práva, přenáramně zbohatli. A třetím společným rysem je, že tento překotný úspěch z jejich charakteru, jako džina z láhve uvolnil duševní indispozici, která se označuje za spasitelský komplex. Což je u každého postiženého obzvláště nebezpečné. Když je ale tato choroba kombinovaná s prakticky neomezenou svobodou, kterou jim zajišťuje nesmírné bohatství, pak se u lidí „nízkého rodu“ vždycky projeví nejhorší změnou osobnosti. Začíná u nich propukat nezvládnutelná snaha po nadvládě. U obou jmenovaných dokonce touha po světovládě. První propadl ideologii Thomase Roberta Malthuse, takže dělá vše pro depopulaci na této planetě. Druhý jako obdivovatel Karl Poppera prosazujícího naivní nadvládu občanské společnosti nad politikou, financuje stovky neziskových iniciativ v celém světě, které se snaží rozvrátit tradiční lidský svět. Stali se tedy despotickými šiřiteli viru antilidství. Jsou učebnicovým příkladem lidí, kteří se příliš rychle vyšvihli mezi nejvyšší panstvo a neunesli to. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
SILÁCKÉ CHOVÁNÍ NÝMANDŮ
Na včerejšek svolal „Mac(a)ron do Paříže na potlach o dalším angažmá NATO v Ukrajině vůdce jeho Evropských zemí. Tam prohlásil, že „nevylučuje vyslání vojáků na Ukrajinu“. Prý je několik zemí, které jsou ochotny vyslat na pomoc Ukrajině své vojáky, aniž by tam bojovali jako armáda NATO. Dívám se na to tak, že Macron se stal z donucení tlampačem politických vůdců USA. Ti jsou totiž pod tlakem Izraelské lobby nuceni všechny prostředky dát na podporu Izraele a nechávají pomalu, leč jistě Ukrajinu na bedrech Evropské části NATO. Evropané ale jsou schopni bojovat s Ruskem asi tak dva až tři dny, jenom Poláci tak týden, takže lídři jsou doslova pokálení strachy, a tak v zoufalství začali licitovat. Je to ale příliš naivním a při současné situaci na bojištích Ukrajiny naprosto směšné. Rusko už je prakticky v situaci, kdy nebude s nikým jednat, dokud Ukrajina nebude souhlasit s bezpodmínečnou kapitulací. A i v takovém případě nebude jednat ani s Ukrajinou, ani s Evropou, ba ani s NATO, leč pouze s USA, kterou jediné považuje za sobě rovnou. Punktlich. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
POHLED NAPROSTÉHO LAIKA NA BUDOUCNO SVĚTOVÉHO FINANČNÍHO SYSTÉMU
Podle institucí sledujících stav světových financí byl ke konci roku 2023 celosvětový dluh 313 bilionů dolarů. Před pouhými deseti lety to bylo pouze 210. Nejhorší je, že se nejenom dluh pořád zvyšuje, ale především fakt, že neustále rostoucím tempem. Naprosto fundamentální otázkou je, jak z toho ven, protože cedulové banky hlavních světových měn vesele tisknou další a další dolary, eura, jeny, jüany, a samozřejmě „england libry“, místo toho, aby je stahovaly z trhů. Mám podezření, že veškeré své regulační snahy už dávno vzdaly a jen koutkem mozku doufají, že se situaci povede zmanipulovat přechodem na digitální měny. Spíše si ale myslím, že celý měnový systém Západu najednou zhroutí a všichni zůstanou jenom s holým zadkem, takže se začne znova. Jsem si skoro jistý, že si při takové revoluční „reformě světového měnového systému“ oněch horních 0,01% super bohatých dokáže udržet takové postavení, že se stanou absolutistickými vládci nad celým Západním světem, teda minimálně nad ním. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
O JEDNÉ TRAGÉDII RUSKÉHO NÁRODA
Brzy poté, co se Putin stal panem domácím v Kremlu, se před světovou veřejností vyznal ze svého vlastenectví prohlášením, že zánik SSSR byl velkou tragédií pro Rusko, protože za jeho hranicemi zůstalo na dvacet milionů Rusů. Západ, s jemu vlastní věrolomností okamžitě citátu zneužil. Své veřejnosti prezentoval jen jeho první část. Vládci a jejich mediální poskoci tím upevnili informační bublinu, ve které Západ udržují. Tu bublinu, o které tvrdí, že je souborem správných názorů, vyžadujících ochranu stále se zdokonalující cenzurou. Bublinu, kterou se samotní vládci mobilizují k pokračování staletého boje proti Rusku. Bublinu, jejímž motem, moderně řečeno narativem je šíření neustále potřebného strachu z Ruska v celém veřejném prostoru Západu.
Realitou opravdu je, že pro dnešní sto třiceti milionové Rusko je tragédií, že mimo jeho území pořád žije celá čtvrtina příslušníků ruského národa. Etničtí Rusové tvoří, podle sčítání na konci první dekády tohoto století 81 procent všech obyvatele Ruské federace čili zřetelnou většinu. Leč musí přece jenom očekávat, že RF nezůstane nedotčena současným stěhováním lidstva, a v jeho rámci se do Ruska určitě moc etnických Rusů z bývalých sovětských republik nevrátí. Vždyť mnozí tam odešli brzy po vzniku SSSR a už dávno tam doslova zapustili kořeny. A dvacet milionů Rusů to by se opravdu moc a moc RF hodilo.
Mnohem horším prvkem uvedené tragédie je, že Rusové, kteří zůstali mimo RF jsou v některých pohrobcích Sovětského svazu diskriminováni až ohrožování na životech, jako tomu bylo na Ukrajině. Pobaltské republičky jsou toho neblahým důkazem. Tím vzniká nebezpečí řady budoucích konfliktů RF s těmito pidistátečky zuřivě nenávidějícími velestát Rusko, což bylo jediným důvodem jejich vstupu do NATO.
Dneska se už nedá dopátrat, kolik etnických Rusů žije mimo RF. Postsovětské republiky ve vlastním zájmu manipulují se statistickými daty a na druhé straně se tamější Rusové před diskriminací raději ke svému etnickému původu nehlásí. Takže… Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
K VÝVOJI OZBROJENÉHO KONFLIKTU NA UKRAJINĚ
Někdejší pracovník Reaganova vládního týmu, nyní politický komentátor pan P. C. Roberts od počátků SVO neustále vytýká Putinovi, že válčení protahuje. Z jeho pohledu, čti, na základě informací, které měl a má, dospěl k takovémuto názoru, který v průběhu dvou let jenom silněji, či slaběji vyjadřuje. Naposled ve dva dny starém textu.
Ruské velení nepatří k těm, které se rozhoduje pod vlivem emocí. Rusové jsou výborní hráči šachů. Dokázali to už tím, že vpádu na Ukrajinu předcházelo uznání Luhanské a Doněcké separatistické enklávy na území Ukrajiny za svrchované území, ba samostatné státy doslova několik hodin před zahájením SVO. Jen oni věděli, nakolik existují na Ukrajině vlivové síly, se kterými budou v budoucnu spolupracovat. Odhad s vysokou pravděpodobností měli dost správný, protože už přibližně měsíc bojových operací jim stačilo, aby bylo zahájeno jednání Ruska a Ukrajiny o zastavení bojů a debatě o budoucím sousedství. Rusové by se s Ukrajinci určitě domluvili, pokud by do sporu nevstoupil Západ.
Roberts své Pappenheimské znal mnohem lépe než Rusové. Věděl, že Ukrajina byla vždy vládci Západu silně manipulována k tak velkému nepřátelství k Rusku, které by bylo Západem zneužito k uchvácení ruského přírodního bohatství. Západ, především rukama Polska a Litvy si Ukrajince připravoval jako beranidlo proti Rusku již nejméně dvě staletí. Vždyť to byl polský vzdělanec, který poprvé vyřkl tezi, že obyvatelé žijící od Kyjeva na jih nejsou Rusové. Roberts měl mnohem přesnější informace o významu a síle vlivu, který si po rozpadu SSSR Západ u vůdců Ukrajiny zajistil. Pro něj nějaké jednání o příměří nebylo důvěryhodné od samého počátku, protože sám kdysi žil uprostřed proradnosti vládců USA.
Ukrajinci by se s Rusi určitě dohodli, nebýt Západu, který v situaci zavětřil novou šanci konečně rozbít Rusko. Ukrajinským vládcům proto doslova zakázal další jednání a slíbil jim tak silnou vojenskou podporu, která jim zajistí návrat Ukrajiny do hranic z doby po rozpadu Sovětského svazu. Když se proto Ukrajinci rozhodli zastavit jednání bez výhledu na pokračování, mělo ruské velení využít veškeré síly své armády a doslova po „Americku“ s Ukrajinou zatočit, tvrdil Roberts. I já osobně jsem se k tomu názoru přikláněl. Ovšem všichni, kdo takto uvažovali neznali vztah ruského lidu k ukrajinskému lidu, svým bratrům. Současná válka na Ukrajině, ač ji ani jedna strana nikdy za válku oficiálně neoznačila je totiž ozbrojeným konfliktem vládců Ruska a vládců Ukrajiny, nikoliv bojem ruského a ukrajinského lidu. Teprve tak intenzivním vstupem Západu do konfliktu, se Ruská SVO změnila na skutečnou válku Ruska s NATO, přesněji Ruska s USA. A velení Ruska si je příliš dobře vědomo, že lid ukrajinských bratrů by byl nevinnou obětí tohoto boje, který není jeho zájmem.
Rusové proto vedou boje na Ukrajině velice obezřetně, aby civilní ztráty byly opravdu co nejmenší. Západ si tento přístup vyložil, a pořád ještě naivně vykládá jako slabost Ruska, a neustále intenzivněji se do konfliktu vměšuje. Neposlouchá Medveděva, tak jako už skoro dvacet let neposlouchá pozorně Putina. Proto naivně nevěří, že jakmile Západ překročí jen kousek hranice Ruska, bude jeho Evropská část doslova vymazána z mapy…a je jisté že USA se bude jen a jenom rozhořčovat, a to bude tak asi všechno.
Po neúspěchu letní ofenzivy Ukronacistů a zahájení ofenzivy Rusů opět před několika dny nabádá Roberts Putina k razanci, aby konflikt na Ukrajině co nejrychleji skončil. Má totiž obavy, že zběsilci v USA by se nakonec mohli rozhodnout k jadernému střetu s Ruskem, kterého se zatím bojí „jak čert kříža“, jak říkávala moje babička
Nemám tolik informací, jako má velení Ruska. To opravdu nyní stojí před poměrně složitým problémem. Pokud totiž ukončí válku na Ukrajině, rozváže tím ruce Deep State USA k tažení proti ČLR. Ledaže by se podařilo zaangažovat USA v Izraelském konfliktu natolik, že by neměla sil na zahájení horké války s Čínou. Což by nesporně pro nás Slovany bylo výhodnější. Jenže, ruskému obyvatelstvu také může dojít trpělivost s neustálým napětím, a především s růstem mrtvých, protože při útočení jsou vždycky ztráty daleko větší na straně útočníka. Je rizikem, že by se mohlo postavit proti dalšímu válčení. Předpokládám, že se čeká na výsledek prezidentských voleb v Rusku. Takže za měsíc už budeme chytřejší. Myslím si. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.