NAPROSTO SOUHLASÍM

Přiznávám, že mě poněkud překvapil dneska zveřejněný text Jiřího Jaroše Nickelliho, kterého jsem měl dosud zařazeného jako národovce a vlastence. Že je socialistou, to jsem si zatím z jeho textů neodvodil. Když ale tak sám sebe hodnotí, pak souhlasím, a to především pod vlivem textu z dnešního webu https://cz24.news/jak-se-stalin-vzbouril/ , se kterým bez výjimky souhlasím. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

PRVNÍCH STO DNÍ TRUMPIÁDY

Úvodem musím přiznat, že jsem vůči D.T. podjatý. Nikdy jsem ho nepovažoval za politika. Pro mě to byl, je, a asi už pořád bude svérázný podnikatel, který ucítil, z nějakých mě neznámých důvodů se zviditelňovat, a možná i ochutnat drogu moci. V mých očích je to „šoumen“ a nic víc. Nemám proto ani v nejmenším záměr hodnotit jeho činnost na postu jeho druhé, o čtyři roky zpožděné kadence. Ovšem musím konstatovat, že má odvahu dát se na tuto cestu tak svérázně, čti, v konfliktu s Deep State USA. Ale to je jeho věc a moje zbytečná starost, jak jsme kdysi dávno jako děcka mezi sebou říkávali.

Již ve volební kampani mi vadil jeho přístup ke konfliktu na Ukrajině. Vystupoval, a jako prezident ještě vehementněji, v pozici jakéhosi neutrálního mírotvůrce, ba dokonce arbitra mezi Ukrajinou a Ruskem. Při tom konflikt na Ukrajině nejméně od roku 2014 není jenom konfliktem mezi těmito dvěma státy, ale jde především o konflikt Ruska se Západem, a doslova o válku Ruska s USA. Státy jsou tedy aktivní stranou války a vůbec nemají nárok na postavení jakéhosi smírčího posuzovatele. A nejen to. Sám Trump je osobně plně zainteresovaným aktérem této vílky. On to byl, kdo v prvním funkčním období eskaloval konflikt, uvalováním ekonomických sankcí na Rusko, masivním vyzbrojováním Ukrajiny a minimálně neodporováním Pentagonu a CIA, aby jejich specialisté pracovali na vyostřování konfliktu mezi Ruskem a samozvanými vládci na Ukrajině. Neudělal ve svém prvním funkčním období vůbec nic na zmírňování konfliktu, a prokazatelně ho prohluboval. Konkrétně o tom hovoří Scott Ritter ve svém víc jak hodinu trvajícím videu https://www.youtube.com/watch?v=6OBP4WSmz0E . Mnohem víc faktických dat lze pak najít v textu Briana Berletice na webu https://zvedavec.news/komentare/2025/04/10484-usa-hraji-roli-prostrednika-ve-sve-vlastni-valce-s-ruskem.htm . Takže tento problém nemíním víc rozvíjet. Jen podotýkám, že v kontextu celé politiky Trumpa je mi k smíchu jeho neustále „omílaná“ mantra, že mu vadí zabíjení na Ukrajině. Zvláště když tento aspekt srovnávám s Gazou a Trumpovým lísáním se k Netanjahuovi.

V prvých týdnech se mi zdálo, že Trumpův tým je velmi dobře připraven na svou roli. Ovšem nabrali si toho „jak vůl na rohy“, řekla by moje babička. A jak vidím, všechno to rozehráli, ve většině případů „hodili“ částečnou zpátečku a nic, ale vůbec nic zatím nedotáhli do finále. Takže prvých sto dnů není vůbec pozitivních. Ale jak jsem řekl v úvodu, jsem proti Trumpovi předpojatým divákem.  Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

VIDÍM DVOJMO

Je tomu už pěkných pár let, co na větší vzdálenosti vidím dvojitě. A tak jsem v sobotu, v den pohřbu papeže Františka viděl sedět uprostřed baziliky svatého Petra čtyři postavy, ačkoliv, podle informací které obletěly celý svět až zastínily samotný pohřeb, se tam prý setkaly pouze dva lidé. Sice se k nim ještě jeden chtěl přidat, ale jeho křeslo bylo odstraněno. Já pak viděl dva klauny, z nichž jeden byl amatér a dva prezidenty, z nichž jeden byl rovněž amatér. Příšerné je, že toto „dvojduo“ si asi za svědka vzalo samotného Boha katolíků, aby mohli rozhodnout, kolik ubožáků ještě pošlou na popraviště, pardon, bojiště někde na Ukrajině. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

ŽUKOVOVO PROROCTVÍ

Osvobodili jsme Evropu od fašismu, ale oni nám to nikdy neodpustí, řekl maršál Georgij Konstantinovič Žukov generálu Konstantinu Konstantinoviči Rokossovskymu když spolu ještě v průběhu války projížděli zničenou Varšavou. Tolik „dějeprava“. Kolik je pravda, to asi nelze zjistit, ale že jde o výrok výsostně aktuální, tak to je faktum. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

JEDINOU PRAVDOU JSOU FAKTA A HMOTNÉ ARTEFAKTY

Žijí poslední, doslova nicotné zbytky účastníků poslední velké války v Evropě. Což v minulosti vždycky lákalo k novému výkladu historie. Nejinak je tomu i v současnosti, zvláště pod vlivem speciální vojenské operace Ruské armády na Ukrajině. Ve světě už dávno existují alternativní dějepravy o tak zvané druhé světové válce. Evropa je intenzivně vytváří teprve v posledních letech.  Pravdu totiž vždycky tvoří vítěz, jenže právě vítěz se v toku časů mění, neb každé, obzvláště totální vítezství volá po revanši, a skoro vždycky ho vyprodukuje. Ovšem jedinou pravdou zůstávají fakta. Mrtví lidé, zničené hodnoty a autentické hmotné památky. Ty si vždycky najdou nové nositele paměti na skutečnost. Chraňme proto dobové hmotné předměty. Jednou to určitě archeologové ocení. Zatím je dobře, že si lze třeba o době před osmdesáti lety na internetu ještě pořád přečíst o té poslední válce nějaké ty weby připomínající autentická fakta. Jenom dneska třeba tyto dva https://cz24.news/masakr-tridy-plne-deti-v-plzni-diky-americke-armade-v-roce-1945-ale-nikdo-to-nepripomina/ a https://cz24.news/skutecna-rarita-ostrava-si-pripomnela-osvobozeni-sovietskou-rudou-armadou-ukazkou-bitvy-z-roku-1945-byly-pouzity-skutecne-zbrane-a-nacisticke-symboly-ktere-jsou-jinde-zakazany/ . Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

ZPRÁVA TOHOTO TÝDNE

A našel jsem ji v dnešních zprávách, cituji: „Čínská technologická korporace Xiaomi otevřela továrnu, která vyrábí 1 smartphone za sekundu, nemá žádné výrobní pracovníky (pouze údržbu) a funguje 24hodin denně sedm dnů v týdnu. Výrobní cyklus – od dílů až po zabalení do krabice.“ Konec citace. Osobně předpokládám, že potřebné díly vyrábí jiné fabriky, které jsou určitě vysoce automatizované, když zatím ne plně robotizované. Jenže. Ono pořád ještě platí, že práce šlechtí člověka. Takže na to pozor. Děsím se doby, kdy lidé nebudou mít „co dělat“. Naprostá většina totiž si nebude vědět rady, co s nabytým časem. A i ti ostatní začnou vymýšlet nechutnosti. Proč, protože člověk už je holt takový. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

KDOPAK ASI BUDE DONEM POŘADOVÉHO ČÍSLA 267?

Sledoval jsem činnost dneska zemřelého papeže asi tak první dva roky jeho pontifikátu. Za tu dobu jsem totiž dospěl k názoru, že pokus o jakousi sociální evoluci Vatikánské politiky k lepšímu se vyloženě nepovedl. Doufám jenom, že i sboru kardinálů navíc došlo, že kontinent Jižní Ameriky je sice nejkřesťanštějším v současném světě, leč to není vůbec křesťanství řecko-římské kultury. A není ani sociálnější, než je to tradiční římskokatolické, jak jsem já poněkud naivně předpokládal. Soudím, že František zdaleka dokonce ani nesplnil naděje, které do něho vkládal „Deep State“ Vatikánu. Velice mě zajímá, kdo bude novým papežem v éře boje o nový řád světa. Volba by měla opravdovým znalcům leccos napovědět. Nejen o církvi, ale i o budoucím osudu lidské civilizace. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

DVĚ NEJSTRAŠBĚÍ ZPRÁVY Z JEDNOHO DNE PPŘEDVELIKONOČNÍHO TÝDNE

PRVNÍ

Z Pásma Gazy se pro válku a blokování pomoci stal masový hrob, tvrdí organizace Lékaři bez hranic. Docházejí zdravotnické potřeby, palivo, voda i další základní potřeby. Izrael blokuje pomoc od 2. března. „Gaza se změnila na masový hrob Palestinců a těch, kteří tam přicházejí, aby pomohli,“ řekla koordinátorka zmíněné instituce Amande Bazerolle.

DRUHÁ

Do Pásma Gazy nebude za současné situace pouštěna žádná humanitární pomoc. Uvedl to ve středu (16. 4.) podle agentur izraelský ministr obrany Jisrael Kac. Spolu s dalšími kroky je to podle něj jeden z hlavních nástrojů tlaku, který Izrael vyvíjí na palestinské teroristické hnutí Hamás. Kac tak potvrdil současnou tvrdou politiku vlády Benjamina Netanjahua. Úřad OSN pro koordinaci humanitárních záležitostí (OCHA) přitom tento týden uvedl, že situace v Pásmu Gazy je nyní pravděpodobně nejhorší za 18 měsíců trvání války.

Nedá mi to, ale musím zopakovat, že nevěřím v Boha proto, že by to musela být entita, snad i bytost nejzrůdnější v celém kosmu, když už dávno neztrestala absolutně všechny sionisty, nejen ty aktivní, ale i ty, kteří jim neodporují. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

LICOMĚRNÝ TRUMP

Trump už je v mých očích trapný tím neustálým opakováním mantry že chce mír na Ukrajině, protože je hrozné to množství zabíjených mladých lidí. V kontextu jiných jeho činností jde dokonce o pokrytectví, takže asi právě proto ho neustále opakuje, aby se v té lži svého svědomí neustále utvrzoval. Kdyby mu opravdu vadilo zabíjení, pak by totiž musel být mnohem víc zhrozen faktickým vražděním civilistů, včetně dětí v Gaze. Jenže „pantáta z Bílé Chýše“ je prakticky, podle mě, nežidovský sionista a ti neopovažují, mimo jiné, Palestince za lidské bytosti, takže je vlastně úplně v pořádku, že Trump zásobuje Izrael zbraněmi a je připraven ho chránit před radikálními Araby a dalšími mohamedány. Teda podle domu Sion je to správné. Když se ještě vrátím ke konfliktu na Ukrajině, tak musím přiznat, že považuji na něm za nejvíc fascinující tu zarputilost bojů. Právě ta mi dokazuje, že Ukrajinci a Rusové prakticky jedno jsou. Jenže Ukrajinci jsou odrodilí Rusové. A vztahy mezi takovými entitami jsou nejnenávistnějšíí. Je to jako v rodině. Nejvíc ti může ublížit právě rodinný příslušník, čím bližší, tím je jeho nenávist, střídající bývalou lásku větší, a proto nepřátelské chování pro každého bolestivější. Navíc ti vědoucí žasnou, že synové a vnuci Ruských a Ukrajinských hrdinů Sovětského svazu, kteří v boji proti hitlerovským zrůdám společně po tisících umírali, dnes zabíjejí jeden druhého jako nesmiřitelní nepřátelé. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

DVA VYSOCÍ EMISAŘI

Trump jmenoval dva vysoké emisary pro vyjednávání ukončení konfliktu na Ukrajině. Jedním je Keith Kellogg, jednoznačně protiruský politik a druhým je Steve Witkoff vyloženě proruský politik. Není mě moc jasné, jaký mají ti dva faktický vztah k současnému diktátoru Zelenskymu a k budoucnosti Ukrajiny vůbec. Předpokládám ale, že oba jako typičtí Američané celou Ukrajinou pohrdají. Jejich práce zatím nepřináší moc jasné výsledky. Ani nemůže. Pokud první doporučí řešení nějakého problému formou „A“, druhý s tím nesouhlasí. Pokud naopak druhý přijde s návrhem na řešení formou „B“, tak s tím zase nesouhlasí prvý. A Trump se v tom plácá takže vesměs nerozhodne a nechává jít čas, aby se ukázalo, jak se věci vyvíjejí samovolně. Něco mi říká, že nakonec „rozhodne“ Zelenskyj, který jednou s konečnou platností naštve Trumpa tak, že ten se už s Ukrajinou babrat nebude. I v taškovém případě je několik možných scénářů dalšího vývoje, ale opravdu rozhodující bude, pokud USA úplně zastaví pomoc Ukrajině, včetně Muskova Starlinku. A úplně nejlepší by bylo, kdyby Trump odmítl v dalším bojování podporovat, čti, krýt záda zdivočelému klanu přeochotných z EU, kterých je sice jenom šest, ale na další dlouhodobé zabíjení to vystačí. Teda, dokud už se konečně nenaštve i Putin. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.