NÁSLEDUJÍCÍ TEXT JEŠTĚ PATŘÍ DO VČEREJŠÍ SBÍRKY

Ivan Korčok v prvním projevu po prohraných prezidentských volbách řekl na začátku, cituji: „Jsem zklamaný. Jsem upřímně zklamaný a rozčarovaný. Duší jsem ale sportovec, a tak výsledek respektuji.“ Ke konci projevu ovšem už přestal být sportovcem a promluvilo z něj skutečné ego, když začal, až emocemi roztřeseným hlasem ale přece jenom „bezočivo“ útočit, cituji: „Viděli jsme, že prezidentem republiky se může stát člověk, který vede netransparentní kampaň, při které není vidět, odkud proudí peníze. Viděli jsme, že prezidentem se může stát člověk, který šíří nenávist a bičuje vášně, který z toho druhého udělá kandidáta války. Tohle vám nezapomenu. Nezapomenu vám to nejen kvůli mým dvěma synům, ale i kvůli občanům Slovenské republiky…Rozhodla nejen vysoká účast, ale rozhodl strach. Ten strach šířili ti, kteří jsou schovaní ve státních funkcích“. A ejhle, z blazeovaně sebejistého dip, dip, diplomata se najednou stane ubožácký žalostníček, který ze svých chyb obviňuje všechny, od protikandidáta, přes politiky vládnoucí koalice a nakonec i voliče, kteří se údajně nechali zmanipulovat strachem.  

Člověk nepotřebuje být psychologem aby věděl, že ve velkých emocích se duchovno každého odhalí v celé své nahotě. A prohrát prezidentské volby, zvláště po tak dobrém výsledku v prvním kole, to už pořádně zahýbá každým. Takže co nám to dosud tak sebejistě se chovající a jednající politik o sobě sdělil? Že pokud neuhlídá své přetvařování, tak je prachobyčejným primitivem neschopným sebereflexe! Že je ve skutečnosti plný nenávisti vůči svým politickým odpůrcům! A dokonce, že je mstivým, jako každý slaboch! Podle mě z něj především ale vytrysklo zoufalství, to když do toho zapletl i své syny, způsobené tím, že nesplnil očekávání, které do něj vložili jeho loutkovodiči. Uvědomil si totiž, že nyní bude buďto odepsán jednou pro vždy, nebo bude muset podstoupit ještě daleko větší rizika v boji o politickou moc.

V mých očích je ale naprosto signifikantní jeho pomstychtivost vůči Pellegrinimu a možná i vládě, vyjádřená slovy, že jim to nezapomene. Co to vlastně znamená. On jim už teď vyhrožuje? To jim snad chce organizovat se svými sorosovskými sponzory demonstrace ba až nějakou to „farebnú“ revoluci?  Chce snad díky svým zahraničním stykům podrážet nohy, kalit vodu, či házet klacky pod nohy vládě zpoza hranic? Nebo dokonce hodlá získat takovou pozici, aby potentáti EU a NATO „ochránili lid Slovenska“ před současnou vládní mocí? Ta kratičká větička naprosto jasně dokazuje, že si Korčok je dobře vědom, že jsme skutečně ve válce a tedy i pro něj je ještě široké pole šancí. Korčok dokazuje že už samotnou politiku vnímá jako metodu válčení, a drze z toho obviňuje své politické protivníky. Jako loutka současných vládců Západu totiž bez výhrad podporuje válčení Západu, ba i Slovenska na Ukrajině. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

HOVÍNKA Z TOHOTO TÝDNE – A JEDNA PERLIČKA

Někdo má dobrý archiv a tak v souvislosti s terorem v Moskvě dal na síť toto straší tvrzení Lavrova, cituji: „Kdykoli se Spojené státy ocitnou ve sporu s nějakou zemí, objeví se tam útoky ISIS, od Afghánistánu přes Sýrii až po Rusko. To nemůže být jen náhoda.“ Lavrov má, jak je vidět, také skvělý archiv.

“Válka v Evropě je realitou a my jsme vstoupili do předválečného období. Nechci nikoho strašit, ale válka už není pojmem minulosti. Tato realita už dokonce začala před více než dvěma lety. Nejznepokojivější je, že je možný jakýkoli scénář. Této situaci čelíme poprvé od roku 1945…Vím, že to zní zničujícím způsobem, zejména pro lidi mladší generace, ale musíme si mentálně zvyknout na příchod nové éry. Nepřeháním. Každým dnem je to stále zřejmější…“ Vece nový premiér Polska, osvědčený to rusofobský eurohojer Donald Tusk. Bohužel neřekl, z které zbrojařské firmy je sponzorován.

Ministr obrany sionistického Izraele Yoav Gallant: “Žádná elektřina, žádné jídlo, žádný plyn. Vše je zapečetěno. Bojujeme proti lidským zvířatům a podle toho se chováme.  Nejkoncentrovaněji vyjádřená téze ze sionistické interpretace Tóry.

Mluvčí Bílého domu John Kirby, na pravidelné tiskovce dezinformuje: Rád bych vám také připomněl, pane, že takové incidenty neustále sledujeme. To je práce Ministerstva zahraničí. A do dnešního dne, do doby našeho rozhovoru, jsme nezaznamenali ani jediný případ, kdy by Izrael porušil mezinárodní humanitární právo!“ Od rozpadu SSSR do dneška se totiž povedlo veškeré mezinárodní právo shrnout do jedné věty. Každý si může dělat co chce, jen si to musí vojenskou silou uhájit.

     Politika slovanské vlády ohrožuje bezpečnost ČR, zaperlil nej neschopnější premiér když ne světa, tak Evropy docela jistě. Velice mě zajímá, co teď bude koktat na setkání s nově zvoleným prezidentem Slovenska ten sebejistý signalista.

     Generální tajemník NATO Stoltenberg naléhavě požaduje dát Zelenskému ještě více: Ukrajina potřebuje pomoc co nejdříve. Vidíme situaci na bojišti, vidíme, jak je složitá a jaké nároky na Ukrajinu klade. Oceňujeme vše, co země NATO udělaly, ale to nestačí, musíme udělat více. Ukrajinci potřebují nejen více pomoci, ale i dlouhodobější a předvídatelnější pomoc, aby mohli plánovat ofenzívy“. Konečně by už za pomocí té umělé inteligence měli vládci světa těm svým loutkám vložit poněkud variabilnější program, ať pořád nemelou jedno a totéž. Unavuje to.

Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

MASIVNÍ ÚTOK RUSKÉ ARMÁDY JE NEVYHNUTELNÝ

Teprve včera večer jsem se dočetl, že Antony Blinken, toho času loutka Deep State USA pro věci mezinárodní, nejméně dvakrát v tomto týdnu veřejně prohlásil, že Ukrajina bude přijata do NATO. Při druhém vyjádření dokonce specifikoval kdy a kde to bude. Při čemž zdůraznil, že na připravovaném summitu NATO bude přijetí stěžejním zájmem USA. Zatím jsem nezaznamenal, že by některý reprezentant NATO, nadtož politik některé členské země alespoň skromně připomenul, že smlouva Alianaci výslovně zakazuje přijímání jakéhokoliv státu, který je ve střetu s jinou zemí. Což je naprosto logické, protože by tím byly země NATO okamžitě vtaženy do války, která už probíhá. No a o to Američanům přece jde. Původní konflikt konečně rozšířit na celou Evropu, aby od ní měli světovládci na víc jak dlouhou dobu poukoj. Rusko by se tím navíc dostalo do nezáviděné pozice, protože by muselo jako první použít jaderné zbraně, i když třeba jen nízkého účinku. Vedení Ruska by se podle mě mělo této situaci vyhnout a i za cenu větších civilních obětí poměrně rychle tuto válku dohnat k bezpodmínečné kapitulaci Ukrajiny. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

TAKŽE CO S TÍM?

„U nás na Západě“ političtí vůdci tvrdí, že Rusko nesmí vyhrát. Většina zbytku světa si je naopak čím dál víc vědoma toho, že Rusko nesmí prohrát. Řešení se nabízí samo. Musí jít o remízu. Západ se ke své škodě ale nikdy neobtěžoval tím, aby definoval vítězství Ukrajiny. Proto pouze otrocky přejal definici vítězství samotných Ukronacistů. Ti ji sdělili světu jasně a nekompromisně. Rusko musí především vrátit Krym, odejít z území celé Ukrajiny. Ukrajina musí být obnovena v hranicích získaných rozpadem SSSR. Rusko musí nahradit válkou způsobené škody a jeho vůdci musí být souzeni v Haagu. Nic víc a nic méně. Rusko rovněž jasně deklarovalo své cíle, jejichž dosažení bude teprve považovat za plnohodnotné vítězství. Úplně hodlá Ukrajinu denacifikovat a demilitarizovat a zajistit si její vojenskou neutralitu. Cíl Ukrajiny je naprosto legitimní, snaha Ruska naopak vyplývá pouze z jejího postavení jaderné velmoci. Zdálo by se tedy, že řešení sporu je jasné.  Rusko se podle práva musí vzdát získaných území a skutečně nahradit škody. Má to ale ten zpropadený háček. Musí se najít síla, která ho k tomu všemu donutí, když má ty jaderné zbraně.

V takové situaci musí začít fungovat realistický mozek a pragmatické myšlení. Takové nástroje by v prvé řadě měly odpovědět na otázku, zda Rusko může válku s Ukrajinou prohrát. Odpověď je jednoznačná. Nemůže. Než se Západ bezhlavě vrhl do konfliktu na straně Ukrajiny, měl alespoň tehdy definovat svůj cíl. Amíci ho řekli. Oslabit Rusko natolik, aby už nemohlo ohrožovat ani své sousedy. Tedy pitomost ještě větší, než údajný idealismus Evropanů. Ti šli pouze „rytířsky“ bojovat za jakési Evropské hodnoty, především pak za svobodu Ukrajiny. Obě to byly dezinformace, tedy lži a ještě výstižněji pohádky pro lid „sprostný“.

Skutečným cílem Západu totiž  bylo zachovat si dominanci na této planetě. Nadále vládnout celému světu jako tomu bylo posledního půl tisíciletí. Navíc Anglosasové chtěli být v této nadvládě hegemonem. Západ se ke své škodě na Ukrajině natolik zapletl že nyní je prohra Ukrajiny prohrou celého Západu. Nevnímají to takto jenom samotní představitelé Západu, ale i světová veřejnost, která se tím cítí být dokonce existenčně, a především nezaslouženě ohrožena. Zásadně novým jevem je, že nově vznikající velmoci mají zájem na zárukách vlastní bezpečnosti, kterou jim Západ po staletí upíral.

Od chvíle, kdy se Západ bez rozmyslu do SVO zapojil jednostranně po boku Ukrajiny se zachoval jako politická chátra. Popřel totiž všechny dokumenty mezinárodního práva. Ty jednoznačně deklarují, že každý ozbrojený konflikt mají státníci světa řešit tím, že donutí obě strany k přerušení bojů a vyjednávání svého sporu. Jiné chování je nejtěžším zločinem, zločinem proti životu v míru. Západ svá vlastní pravidla opustil a začal prosazovat nová. Čímž se zákonitě dostal do sporu se zbytkem světa. Západ povýšil regionální konflikt na svůj doslova existenční boj. Co chtěl, to nyní má. USA to pochopila jako první a protože Ukrajina není vůbec jejím zájmem, nechává její osud v rukách Evropy. Evropy za dva roky Covidu a další dva roky válčení dokonale zdecimované a navíc v situaci, kdy nastoupila na svou sebevražednou vývojovou dráhu. Pokud ji v boji na Ukrajině USA definitivně opustí, Rusko může svou SVO povýšit na protiteroristickou operaci a Ukrajinu úplně zničit. V mých očích je to totiž jediná cesta, jak se tohoto vředu může zbavit. Pokud zbude z Ukrajiny alespoň částečka hraničící s EU, nebude mít Rusko klidu. Je proto podle mě nutné obsadit celou Ukrajinu, nechat jí území, které zaujímala kdysi v osmnáctém století, a nyní by tak tvořila pouhou vnitřní enklávu ve velkém Rusku. Utopie? Asi ano, ale víc než potřebná. Rusko se v současné situaci musí snažit ukončit válku co nejrychleji, úplně deklasovat Ukrajinu i eventuální sporadickou účast Západu. Ukrajina totiž už připouští jednání. Ovšem Rusové ho nyní nemohou přijmout, jelikož by tím ještě nenaplnili své plány vítězství. Pokud svět začne volat po míru, bude Rusko jediným, kdo ho bude odmítat a to není příliš dobrá pozice pro jeho vládce. Ve světě, ale i doma. Nyní je nutné Ukry i Západ rychle dorazit a řekl bych dokonce všemi možnými prostředky. Dokud bude trvat genocida Gazy, nějaké to zabíjení navíc na Ukrajině nebude tak řvát. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

POLSKÝ FANATIK V TOM SAMOZŘEJMĚ NENÍ SÁM

Bidenova vládní mafie dělá vše co umí, aby protlačila zákonodárným sborem další pomoc Ukrajině ve výši 60 miliard „doláčů“, těch šedozelených papírků, které už nemají žádnou faktickou hodnotu vyjma důvěry naivních lidiček, protože si jich FED pořád ještě může vytiskne kolik se mu zlíbí. Přesto ale tvrdě nesouhlasí s Macronovým nápadem vyslat vojáky NATO ze spolku „zemí ochotných“ na Ukrajinu. Demokraté totiž dobře ví, že Republikáni by ihned nastolili problém vystoupení USA z NATO, protože američtí hoši nemají potřebu umírat pro nějaký evropský lidský odpad. Ani Obergruppenführer Stoltenberg netvrdí, že by vojáci NATO měli být vysání na Ukrajinu. Naopak ještě 3. dubna se nechal slyšet, že, cituji: “Nemáme v plánu mít vojáky NATO na území Ukrajiny, neobjevily se žádné žádosti v tomto směru.“ Konec citace. Leč přesto v USA existují vlivní lidé, kteří jsou nyní, kdy Ukronacisté děsivě prohrávají, už opačného názoru. Kupříkladu konzultant amerického ministerstva zahraničí Edward Luttwak o den později říká, cituji: „Je čas poslat jednotky NATO na Ukrajinu. Kyjev padne ne kvůli nedostatku zbraní, ale kvůli nedostatku vojáků – Evropané mu musí pomoci“. Konec citace dokazující mimochodem, že pro Amíky nejsou Evropané nic víc jak potrava pro raketomety. Pro samotného NATO bosse Stoltenberga zase nejsou Ukrajinci nic víc, jak potrava pro molocha války. Při návštěvě Kyjeva na tiskovce za přítomnosti ministra zahraničí Dmytro Kuleby řekl doslova, cituji: „Dodávky zbraní do Kyjeva jsou investicí do naší vlastní bezpečnosti.“ To je úlet horší projevů bakaláře Lipavského. Šéf Aliance už nemohl Ukrajince víc urazit. Stejně bezohledně vůči umírajícím Ukrajincům se projevil i nejvyšší diplomat EU Borrell, cituji: „Nemůžeme si dovolit nechat Rusko vyhrát válku, jinak by byly poškozeny americké a evropské zájmy. Podporovat Ukrajinu není otázkou velkorysosti, protože máme Ukrajince rádi. Je to otázka našich vlastních zájmů“. Takže původně všichni ti zlosynové Západu pomáhali Ukrajině aby se ubránila a byla svrchovaným státem, leč najednou se ukazuje, o co jim všem ve skutečnosti opravdu šlo. Porazit Rusko, nebo ho alespoň znicotnit. Poslední prohlášení Stoltenberga je už doslova bláznivé, cituji: „Čím dříve přesvědčíme Moskvu, že na bojišti nevyhraje, tím dříve dosáhneme mírové dohody, v níž Rusko pochopí, že válku nemůže vyhrát, ale musí si sednout a vyjednat dohodu, v níž se periferie stane suverénním, nezávislým státem“ Konec citace. Je příznačné, leč pro všechny Evropany přízračné, že ti nejvyšší potentáti Západu žijí v bublině svého přesvědčení a dokonce už jenom zbožných přání ani zdánlivě se nepodobajících realitě. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

S POLSKÝM HAZARDÉREM HURÁ DO NICOTY

Papaláši, nevím proč se všeobecně mluví o politické elitě, zemí EU hodlají jakýmkoliv způsobem v příštích pěti letech podpořit Ukrajinu částkou sto miliard „penízů“. Jsou si totiž jisti, že Ukrajina bude nejen existovat, ale bude nadále protiruskou pevností, vzorovou demokracií a…bla, bla, bla. Za všechny ministry zahraničí EU to 4.4.24 nejpregnantněji vyjádřil Polák Sikorski, cituji: „Putin není schopen vyhrát tuto válku během několika měsíců nebo dokonce během jednoho či dvou let…Jako Severoatlantická aliance jsme dvacetkrát bohatší než on, můžeme si dovolit delší konflikt, bude-li to nutné…Musíme zajistit spolehlivou a předvídatelnou bezpečnostní pomoc Ukrajině v dlouhodobém horizontu, abychom se méně spoléhali na dobrovolné příspěvky a více na závazky NATO – méně na krátkodobé nabídky a více na víceleté závazky.“ Konec citace. Upřímně řečeno, nevím, proč se nejdivočejší válečný štváč Evropy zmiňuje o spolku jménem NATO. To je přece především, ne-li dokonce pouze USArmy a její velitelství s pseudonymem Deep State USA. Pro ně je v současnosti mnohem důležitější podpora Izraele, jako hlídacího psa celé Západní Asie a v dlouhodobé perspektivě jen a jenom soupeření s ČLR. Jakousi Ukrajinu už přenechali přitroublým, nekonkurenčně oslabeným Evropanům a především bývalým vazalům SSSR, kteří mají ještě mezi sebou obrovskou zásobu nenávisti k Rusku. Bohužel v takových postavách jakou reprezentuje Sikorsky natolik fanatickou, že je až islamisticky sebevražedná. Jestli si totiž někdo v Evropě myslí, že Amíci půjdou do jaderného konfliktu s Ruskem, a navíc kvůli nějakým Východoevropanům, tak asi nejméně posledních třicet let spal a nesledoval mezinárodní cvrkot. USA totiž umí velice spolehlivě rozpoutávat jakýkoliv konflikt až po regionální války, ale ani jeden neumí vyhrát. Neumí? Nebo prostě nepotřebují. Jim totiž v žádném z nich nebyl zkřiven ani vlásek. Rusko použije v krajním případě proti Evropě „slabší“ jaderné komplexy. A s velkou pravděpodobností ne proti členům NATO z dob studené války. Američané budou sice křičet, dokonce dají Evropanům i podobně nízko účinné jaderné zbraně, ale konfliktu s Ruskem se vyhnou, protože tady by jednoznačné zatím tahali i za kratší konec provazu.

Chybí na tomto místě už jen uvést, proč Sikorského považuji již delší čas za největší nebezpečí Evropy, alespoň té bývalé prosovětské. Byl to totiž on, kdo jako poslanec Evropského parlamentu v roce 2022 v ukrajinské televizi vyzval USA a Velkou Británii, aby Ukrajině předaly jaderné hlavice na obranu před Ruskem. Moskva podle něj porušila podmínky Budapešťského memoranda, když odmítla respektovat územní celistvost a svrchovanost Ukrajiny, takže jaderné zbraně by podle něj měly být Kyjevu vráceny, i když se jich Ukrajinci zbavili dobrovolně. Byl v mých očích prvním, kdo z Evropanů navrhoval učinit z konfliktu Ruska s Ukrajinou konečnou likvidaci minimálně Východní Evropy. Asi spoléhal na to, že když má za manželku Američanku, tak by se té spouště uchránil. Nebezpečný to tvor, nebezpečnější než světoví sionisté. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

O POVINNÉ ZÁKLADNÍ VOJENSKÉ SLUŽBĚ

Nějak příliš často se hovoří o obnovení základní vojenské služby. Jsem všemi deseti pro. Ovšem za několika podmínek. Byla by povinnou pro všechny obyvatele as nejen občany země, bez rozdílu pohlaví, náboženství či jiných vyčuraností. V armádě dneška se púřece mohou uplatnit i invalidní jedinci. Prvotní otázkou je minimální věk pro absolvování základní vojenské služby, a její délka. Podle mě rok nejméně. Ženy, které by do té doby už měly dítě, by mohly být od ní osvobozeny, ale musely by být nejpozději v určitém věku příslušnicemi domobrany a tam vyškoleny v zacházení s vojenskou technikou. Z takto pojaté povinné vojenské služby by pak jasně vyplýval i mobilizační řád. První by mobilizaci podléhali všichni, kdo nebudou mít děti. Povinně pak rodinní příslušníci politiků a dalších veřejných aktivistů. Tak by alespoň něco brzdilo, ty kancelářské válečníky. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

NATO MÁ DNES PŮLKULATINY

Pře třemi čtvrtinami století byla založena vojenská instituce která měla zajistit společnou obranu zemí kolem Atlantiku. Za celou svou existenci nikdy se nemusela bránit. O to víc útočila a to zdaleka ne jenom kolem Atlantického oceánu. Nehodlám se o tom rozepisovat. Byla by to zbytečná ztráta času. Kdo se přece jenom chce dovědět víc, má možnost kliknout na web https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/ladislav-petras-dve-vyroci/ , který poskytuje velice přesvědčivý text o realitě této nejagresivnější „hordě“ současnosti. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

NEVÍDANÝ BOJKOT

Asi měsíc před prezidentskými valbami v Rusku jeho ministr zahraničí pozval velvyslance zemí Západu ke konzultaci, na níž je hodlal požádat, ať jejich země nezasahují do předvolební kampaně. Velvyslanecké panstvo EU se dohodlo, že setkání budou bojkotovat. Nic proti ničemu, ovšem měli by počítat s reakcí. Rusové jsou, jako vždycky, velice jemní diplomaté. Velvyslanectvím bylo pouze oznámeno, že si od této chvíle ministerstvo vyhrazuje právo každou žádost velvyslance o setkání s ministrem konkrétně posoudit. Můj postoj je už dávno jasný. Už po Maastrichtu mělo Rusko požádat EU o sdělení, ve kterém městě má zřídit své velvyslanectví u EU. Při tom všem členským zemím oznámit, ať sdělí, zda si hodlají ve své zemi zachovat konzuláty RF, nebo nějaká obchodní, či jiná zastupitelství, protože velvyslanectví RF bude v jejich zemi zrušen. Podle mého názoru teď má Rusko k takovému kroku další důvod. Když bojkot, tak proč ne trvalé znicotnění bezvýznamných aktérů světové politiky. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.