ZÁPAD JE PŘECE JENOM PRO RUSKO NEZDOLNÝM SOUPEŘEM

Když Západ začal Rusku vyhrožovat, že dá Ukrajině k dispozici zbraně, které budou moci dosáhnout do hloubky Ruska, vymysleli Rusové fintu, že by šlo o přímou účast armád NATO v boj ve válce s Ukrajinou. Důvodem bylo, že software a celé navádění raket by museli řídit vojenští odborníci Západu. Rusku jeho finta vydržela necelého čtvrt roku. Dneska už dává Ukrajině k dispozici rakety, které nepotřebují obsluhu jeho vojáků, takže podle ruské doktríny, eventuální zbraně dosahující až na Ural bude vypouštět pouze Ukrajina. Šmytec. Docela mě zajímá, co si teď Rusové vymyslí, aby nemuseli napadnout země Západu, čili začít onu skutečnou třetí světovou. Domluvil jsem. A čekám, vzhledem ke svému věku celkem s úsměvem. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

ZA TŘICET PĚT LET UŽ JE JASNÉ, ŽE:

–  Jsme se tehdy vydali špatným směrem.

–  Zničení socialistického tábora bylo návratem do minulosti.

–  Zánik Sovětského svazu byla špatná varianta dějin.

–  Se lidstvo zvýšenou rychlostí vydalo na cestu svého zániku.

–  A pokud ne, tak se jeho vývoj zpomalil alespoň o století.

Změna socialismu byla nutná, proto jsem ji přivítal. Ovšem v březnu 1990 jsem se dostal do Prahy a především do středu dějů, a už na přelomu května a června toho roku jsem věděl že je zle. Koncem roku 1991 jsem pak pochopil, že je všechno špatně, a že skončil „můj svět“. Éra, se kterou jsem souzněl, i když jsem její protagonisty kritizoval. A vím, že oprávněně.

Potvrzuje se, jak velkou roli má jedinec v dějinách autoritativních režimů. Dva lidé doslova vydupali SSSR z ničeho a zase jenom dva lidé jej pak zahnali do nicoty. První dva jsou jasní, a aby nebylo pochyb o druhé dvojici, tak ji vyjmenuji. Chruščov a Gorbačov. Pro první ať pravoslavní ve své litanii recitují „věčnaja pamjať“ a pro ty druhé „buď prakljat“, a to na věky věků až do skonání lidstva. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

K REÁLNÝM ŠANCÍM TRUMPVY REBELIE

Prezidentská administrativa, tedy exekutiva v USA obnáší kolem čtyř tisíc pozic, které jsou politické, čili by se měly měnit vždycky po nástupu nově politicky orientovaném vítězi voleb. Při tom kolem tisíce a dvou stovek z nich musí dokonce schválit Senát, aby měl jakous takous kontrolu nad mocí výkonnou. Žádný člověk není schopen znát dopodrobna 4 000 osob, ba ani těch 1 200. Trump je navíc typický politický sólista, vždyť i velká část republikánských ústavních činitelů a guvernérů s ním nikdy nesouhlasili. Je už jenom z toho důvodu vyloučené, aby nějak zásadně mohl odpovědně vybrat příslušníky své administrativy. Budou mu proto „doporučováni“ různými vlivy, lobbisty a dalšími kreaturami. Především pak samotnými vedoucími osobnostmi stávajícího establishmentu. Sám sebe se proto ptám, dovede vůbec Trump ve svém narcismu, sebevědomí a dalších charakterových rysech vybrat alespoň sto až dvě stovky person z oněch tisíce dvou set, které budou oddaně bojovat za jeho snažení?!! Sám si odpovídám, že asi těžko. Takže to je v mých očích konec snu MAGA, čti Make America Great Again. A především všech očekávání voličů, obdivovatelů a sympatizantů rebela. Nadtož všech plků o jakési Trumpově revoluci. Vždyť ani tu rebelii nebude schopen uskutečňovat. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

ZBROJENÍ VE VZESTUPNÉ SPIRÁLE

„Kdo touží po míru, ať připravuje válku.“ Je známý citát připisovaný Flaviu Renatu Vegetiu. Ten se stal mantrou všech vládců Západu. Podle ní zbrojil skoro každý stát Evropy po celá dvě tisíciletí. Po první světové válce ovšem došlo k nové situaci. Vznikl Sovětský svaz, v jehož ideologii bylo zničení kapitalismu, tedy politického systému, který pod komandem Západu ovládal celý tehdejší svět. To byla pro něj výzva, která po druhé světové válce dostala konkrétní projev v institucích NATO (4. 4.  1949) a následně Varšavské smlouvy (14. 5. 1955), základních to kamenů tak zvané Studené války. V té době byl Sovětský svaz evidentně slabším pólem této duality a tak začal zbrojit do takové výše, aby se ubránil agresi. Toho Západ propagačně využil vůči své veřejnosti a obvinil SSSR, díky jeho ideologii to bylo snadné, že chce napadnout Západ, takže ten musí stále více zbrojit, aby vyrovnal sílu Sovětů. A tak vznikly tak zvané závody ve zbrojení. Jeden zbrojil proto, že zbrojil ten druhý a druhý zbrojil proto, že zbrojil ten první. Nekonečná to spirála, v níž to šlo stále výš a výš, k lepším a účinnějším zbraním, až to skončilo ve stavu, který by při konfliktu znamenal konec lidstva na planetě, dokonce pro vše živé katastrofu podobnou událostem oddělujícím geologické éry. Po rozpadu SSSR svět zdědil tento obrovský sebezničující arzenál a vládce několika zemí nenapadlo nic lepšího, než ve spirále zbrojení pokračovat. V současnosti je ale úplně nová situace. Na jedné straně sporu je mocnost, která za celou svou historii od. 4. 7. 1776 neválčila pouhých šestnáct let. Na druhé straně Rusko a především Čína, země které se po celé své tisícileté dějiny především jenom bránili. Tedy jakýsi světový Kain a Abel. Podaří se i tentokrát naplnit biblický příběh?!! Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

PŘÍKLAD KOREKTNÍ MLUVY, ČTI, NEHORÁZNÉ LŽI

Válkychtiví a jejich poskoci pořád dokola volají až horují pro to, aby USA „povolila Ukrajině použít rakety dlouhého doletu k útokům do hloubi Ruska“. Formulace „aby Biden povolil“ je lživá. Biden nemůže nic povolovat. Musel by dát armádě USA rozkaz zmíněný útok provést. Je přece nad slunce jasnější, že velení USArmy nikdy nedá kódy a další software svých moderních zbraní nikomu k dispozici. Takže by útok do hloubi Ruska museli provést důstojníci USArmy. Tečka. A to už by byl bez diskuse akt války USA s Ruskem. Vykřičník. Takže taková je realita a ne ty novinářské tanečky kolem možného začátku jaderné války. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

TRUMP

Podle převládajících „sdělovadel“ má Trump pověst, ba dokonce jakousi aureolu rebela jdoucího proti všem mocným. To je samozřejmě nesmysl. Nikdy by člověk se skutečně takovým charakterem nevyhrál v USA prezidentské volby. V Unii za ta dlouhá léta se vládnoucí vrstva vypracovala do takové pozice, že by to nedovolila. Politická třída, nebo chceme-li ten skrytý Deep State USA je tvořen poměrně širokou vrstvou lidí propojených mezi sebou celou sítí vztahů podle zájmů, podnikatelských aktivit, přesvědčení, ba dokonce u některých i ideologií. Není to monolit stejných záměrů a z toho plynoucího jednání. Trump patří do jedné části této sítě, která jej vehementně podporovala a které se povedlo ve veřejném mínění pro něj vytvořit podmínky k popularitě. Trump je pevnou součástí politické třídy USA a nyní se stal významným činitelem té části spletité sítě, která rozhoduje o kráčení celé Unie. Jeho zdánlivá nevyzpytatelnost spočívá pouze v tom, že nejsou známé dokonce ani hlavní jeho vazby na nejmocnější osobnosti USA. Podle zatím projevených názorů a počátečních aktivit je pouze zřejmí, že Trump je pod vlivem, nebo lépe řečeno jeho naturel nejlíp souzní se sionistickou loby, jednou z nejvlivnějších struktur hlubokého státu Unie. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

K ŘEČEM O EVENTUÁLNÍM ZABYTÍ TRUMPA

Teď, tedy po volbách, už to má jenom malý smysl. Snad jenom fanaticky dokázat, že Trump just vládnout nebude. Pro libtardy naopak je to už nevýhodné. Prezidentem by se stal Trumpův viceprezident a ten je naprosto nečitelný, ovšem mnohem ostřejší, zásadovější a systematičtější. Mě osobně se zdá, že má jasnou ideologii, zatímco Trump je jen a jenom patriot a podnikatel. A přehnaně živelný a narcistický, čili s dominancí emocí nad rozumem., alespoň v krizových situacích. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

HOLT NEVYŠLO MĚ TO

Mým přáním bylo vítězství „Kamilky Chechtavé“, což bylo reálné. Následovat měly nepokoje, což bylo v tom případě pravděpodobné. Ty měly přerůst v občanskou válku, což už bylo ůchylné, a ta měla skončit rozpadem USA, což už bylo mou magorií, kterou jsem ale Trumpovi nepřál. Občanstvo USA se ukázalo odpovědnější, i když si myslím, že Donaldovi hodně pomohl jeho výběr „vice“., mladého, energického a viditelně schopného. Trump má dobrou výchozí situaci, Republikáni totiž ovládli senát i sněmovnu, ovšem bude to mít těžké. Jednak situace v USA je mizerná a celého světa příliš chaotická. No a on toho navíc tolik nažvanil, že doma i ve světě vzbudil příliš mnoho očekávání. Jeho zásadní slib, že skončí všechny války je sice lákavou fantazií, leč Deep State ho z ní rychle vyléčí. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

CITÁTY TÝDNE

Premiér Maďarska 28.10.24. o Ursule von der „Trusové“ prý řekl, cituji: „EU měla být ekonomickým společenstvím a vyvinula se ve zkorumpovanou vládu EU s nejhorší a nejzločinnější osobou v jejím čele, ale doufejme, že ne na dlouho.“. Konec citace. Já jsem jenom zvědavý, jak dopadnou všechny ty soudy kolem smluv EK s firmou Pficer v době koronaviru. Pokud to nezlomí té politické kreatuře vaz, tak potom už Západ před naprostým zánikem nezachrání ani tak intenzivní prvý jaderný úder, který nedovolí soupeřům odpovědět.

     Scott Ritter: „Amerika je Izraelova děvka“, dočetl jsem se dne 30.10. Trochu bych to opravil, je děvkou sionistů, myslím si.

„Americké prezidentské volby jsou jako kasino – majitel nakonec vždy vyhraje“, našel jsem v dnešních zprávách v textu Rusa Vladimira Malyševa. Opravdu vždycky vyhrají majitelé tohoto světa. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

NEZBYTNÁ POZNÁMKA K BRICS

Od samého počátku vzniku tohoto uskupení mě tam dvě země nějak neseděly. Byly to státy prvního a posledního písmene pojmenování tohoto mezinárodního uskupení. U obou mi vadilo, že jde o země, které jsou v každých volbách ohroženy základní změnou své politiky, především její mezinárodní orientace. Navíc ve mě nevzbuzoval nikdy důvěru politik jménem Luiz Inácio Lula da silva, současný prezident Brazílie. V mých očích na jedné straně populista, na druhé diktátor, kterému procházely věci, které by Američané nesnesli, kdyby to nebyl člověk plnící jejich zájmy. S konečnou platností se v mých očích zkompromitoval kličkováním kolem summitu G7 v Rio de Janeiru a výročního setkání BRICS v Kazani. Původně jsem o tom chtěl, psát podrobněji, ale včera jsem našel text, který to udělal za mě a mnohem zasvěceněji. Lze ho najít na webu https://cz24.news/zakladajici-clen-brics-coby-zastupce-us-deep-state-uvnitr-uskupeni-zablokoval-vstup-dvema-zemim/ . K němuž dokonce nemám co faktického dodávat. Jenom soudím, že Brazílie a JAR jsou pro uskupení BRICS rizikové a osobnost Lulu doslova „veš v kožichu“. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.