Je logické, že Rusko nemá sil, ani prostředků, aby celou svou hranici opevnilo natolik, aby na jeho území nemohl nepřítel při soustředění svých sil proniknout. Je docela správné, že se o to ani nesnaží. Stačí, že má dostatek sil k tomu, aby každý vpád zastavilo a vyřešilo. Jak? Podle hesla, „kdo nezván přišel na naše území, ten se z něj už nesmí vrátit živý.“ A podle mých informací zálohy, které byly vyslány „na vstrječu“ s Ukry, mají jediný rozkaz; Nebrat Zajatce! alias, všechny pozabíjet. Vždyť Zelenskyj na Kursk poslal podmínečně propuštěné vězně, jimž velí a technicky je podporují zahraniční žoldáci. Takže jenom ať si to safari užijí. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
Archiv rubriky: Blog
MÍSTO GENERÁLEM TZLD
Faktickou nejvyšší vojenskou hodností je plukovník. Generálské hvězdičky, to jsou čistě politické tituly. Nadarmo je nemusí přidělovat sám „pánko“ prezident. V současných armádách světa navíc plukovník musí být absolventem vysoké vojenské školy. Takže kdo jím není, může dosáhnout maximálně hodnosti majora, což byla obvyklá výsluhová hodnost všech celoživotních „vojáků“, kteří si hodnostní postupy vyseděli v kancelářích, nebo v různých zásobovacích institucích. Jeden takový člobrdík v hodnosti plukovníka dostal od vlády pětikoaliční mafie příležitost získat titul generála. Jeho jméno mi připomnělo nedokončený román Karla Čapka „Život a dílo skladatele Foltýna“. Takže dosud nedokončený život plukovníka Foltýna mohl mít epitaf; Život a dílo generále Foltýna. Leč nebude. I když u mafie je nakonec všechno možné. Plukovník foltn, Otakar totiž svou novou funkci pojal příliš po vojensky, takže si proti sobě poštval nejen část rozumných lidí, ale i některé vládní politiky, a to je už co říct. Bloger Vidlák, který se stává již nějakou dobu „hlasem Lidu“, mu napsal, že tupý, zelený, lampasácký debil a že mu to dává v iniciálách TZLD před jméno jako oficiální titul. Jak se zdá, asi mu to zůstane místo toho generála. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
NEJZAJÍMAVĚJŠÍ TEXT TOHOTO TÝDNE
Byl vyvěšen na webu https://www.pokec24.cz/blog/jedno-gesto-ruskeho-lidra-nasmerovalo-vyvoj-planety-zeme-jinou-cestou-tohle-je-pravda-ne-humor-dokazujeme/ s datem 2.8.24. Nic víc o něm nenapíšu, neboť z vlastní zkušenosti vím, že skutečně mnohdy i ty největší události mají až proklatě banální začátek. Viz rozhod SSSR a ČLR za Chruščova. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
O TAK ZVANÝCH OLYMPIJSKÝCH HRÁCH
Od dětských let jsem považoval olympijské hry za největší svátek sportu. Ovšem jen do dobynež v nich začala dominovat politika, konkrétně byly demonstrativně bojkotovány. Což je už víc jak čtyřicet let. Konkrétně Moskva 1980. První politický protest vyjádřený neúčastí sice proběhl už v roce 1956, ale ten jsem fakticky ani nezaznamenal. Měl jsem jiné starosti, než sledovat všechny nuance světové politiky, takže neúčast Egypta, Libanonu a Iráku v australském Melbournu jsem ani nepostřehl. Z napsaného plyne, že jsem neviděl už mnohokrát ani zahajovací ceremoniál, tedy ani ten z minulého týdne v Paříži. Ovšem na síti jsem se o něm dověděl tolik úděsností, že se přece jenom k tomu problému vyjádřím. Už dávno jsem přesvědčen, že zahájení OH nemá být jakousi show. MOV přece jasně definoval celý ceremoniál a všechno ostatní je v mých očích pouze prezentace národní pýchy. A letos dokonce jakési psychodrama jednoho duševně postiženého tvůrce, který si tou tragikomedií léčí svůj mindrák, předvádí své nemocné ego a zakomplexované libido. To opravdu na největší svátek sportu nepatří. Být členem MOV, navrhl bych zákaz všech „produkcí“ na zahájení her, takže by měl vystačit jen průvod sportovců jako jejich prezentace a pak MOVem předepsaný ceremoniál. A ani o chlup víc. Tečka. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
NEJVÝSTIŽNĚJŠÍ TITULEK DNEŠNÍHO TISKU
USA je impériem lži a Západ je impériem dekadence. Komentář netřeba. Komentář je ale zapotřebí k celé dnešní produkce e-magazinu https://t.me/s/cz24news . V jednom článku píší o Íránu, ale titulek hovoří o Irsku. V druhém pak o Mali a titulek tvrdí, že jde o Malajsii. To už nejsou chyby, to je důkaz nevzdělanosti. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
VYTVOŘENÍ MONOPOLU NA VLÁDNUTÍ
Po zániku SSSR se začal na Západě z bývalého, pro občana přívětivého demokratického kapitalismu, vytvářet nový společensko-politický režim. Jeho základním znakem je, že z předešlých soupeřících systémů převzal to negativní z obou. V oblasti politiky tak dospěl až do stavu monopolizace vládnutí. Více o tom na webu https://casopisargument.cz/58495 , který tímto doporučuji k přečtení. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
KDO TO VŮBEC JE TEN AFROAMERIČAN?
Nevím, kdo vymyslel pro Araby pojem Afroasiat, zda nějaký křížovkář, jazykovědec, či jiný chytrolín. Ovšem celkem jsem srozuměn, že za taková etnika jsou považování Arabové. Ovšem naprosto nechápu pojem Afroameričan. Copak Egypťan, Berber, či Maročan jsou Afroameričané?! V té souvislosti považuji za jediný srozumitelný pojem slovo Negr, a žádné jiné. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
NEJODPORNĚJŠÍ STÁTNÍK TOHOTO STOLETÍ – ZATÍM
Pokud by se někdo snažil vést žebříček nejodpudivějších státníků Západu za toto století, tak by podle mého soudu jasně vedl Boris Johnson. Hekatomby mrtvol Ukrajinců jsou toho nejsilnějším důkazem, ale nikoliv jediným. Podraz vůči Tereze Mayové, jednom z nejslušnějších premiérů Británie s celým tím divadlem kolem brexitu je příkladem dalším. A ta drzá obluda se opět pomalu snaží převrátit kabát a dokonce začíná veřejně hovořit o míru na Ukrajině. Míru který skoro před třemi lety znemožnil, svině. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
TAK, A MŮŽE TO KONEČNĚ ZAČÍT. VŠE UŽ JE PŘIPRAVENO.
ČLR, KLDR a Írán veřejně prohlásily, že v případě konfliktu se vojensky postaví na stranu Ruska. Tyto země nesporně tvoří na současné planetě nejsilnější vojenské uskupení. Takže silácké bušení do hrudí gaučových válečníků NATO na nedávném jubilejním potlachu dostalo až příliš jasnou odpověď. Takže… Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.
VZPOMÍNKA NA JEDEN HNUS
Po tak zvané druhé světové válce se do ČS dostával s humanitární pomocí podivný prášek, který po rozpuštění ve vodě vytvořil světle fialový šumivý nápoj nevalné chuti. Ten dostal od lidu pojmenování „fialový hnus“. Ovšem nebyl zase tak příšerný a už vůbec ne odpudivý, jako je vládnutí viceprezidenta Ukrajiny Petra Fialy. Takže si myslím, že když už, tak říkejme „Fialovský hnus“ a ne fialový hnus, protože tím ten dávný prášek příliš urážíme. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.