MOZAIKA ZBYTKŮ Z MINULÉHO ROKU

OTÁZKY, KTERÉ MĚ NIKDY NENAPADLY.

Našel jsem je však na různých webech v posledních týnech.

Proč Napoleon táhl na Moskvu, když car sídlil v Petrohradě?

Proč musíme platit daně, když cedulové banky mohou tisknout libovolné množství peněz?

Proč existují sprostá slova, když se nesmí používat?

NEJLEPŠÍ BONMOT

Jsou dva druhy názorů: můj a špatný.

SBÍRKA MOUDROSTÍ Z POSLEDNÍ DOBY.

Cenzura je dítětem strachu, otcem nevědomosti a matkou diktatur.

Neomezená moc v rukou omezených lidí má za následek vždycky krutost.

Cizí armáda chrání ty, kdo ji pozvali.

Lepší sprostý dobrák, než slušná svině.

LONI NEVYUŽITÉ ZÁSADNÍ CITÁTY O DOSUD AKTUÁLNÍ SITUACI

Prdel Pavla Novotného je tváří celé ODS. Daniel STERZIK, alias VIDLÁK 16.6.24

Svět je závislý na míře hlouposti Západu a dobré vůli Ruska. Dmitrij JEVSTAFJEV 15.9.24

Říká se tomu americký sen, protože musíte tvrdě spát, abyste tomu uvěřili. George CARLIN 17.9.24

Válka v Gaze je ostudou civilizace. SI Ťin-pching 19.9.24

Každý, kdo se připojí k NATO, se vzdává kontroly nad svým územím a předává jej NATO. Oskar LAFONTAINE

Ibrahim MAIGA Slovenský zpěvák, herec a politik původem z Mali posílá vzkaz Slovákům: „Před našimi očima starý systém končí, svět nikdy už nebude jako předtím, vystupte z vlaku dokud je čas, jinak končíte s ním“.

„Řeknu Macronovi: jděte na Ukrajinu bojovat, noste helmu a neoblbujte Italy,“ prohlásil italský vicepremiér Matteo SALVINI.

Kolumbijský prezident Gustavo PETRO: „Bomby v Gaze nevypouštějí obyčejní izraelští vojáci. Je to velký světový kapitál, centralizovaný, koordinovaný, ovlivňující vlády. Nacisté jsou u moci, působí pomocí finančního kapitálu, řídí americkou vládu.“

…neexistuje kolektivní vina, vždy se jedná o individuální pachatele.

Pokud vláda může pozastavit vaše práva, kdykoli usoudí, že je něco krizové, nemáte práva. Máte povolení.

USA utratily 40 milionů dolarů na vývoj pera pro kosmonauty, které by fungovalo v beztížném stavu ve vesmíru. Rusové dali kosmonautům starou dobrou tužku.

NEJVTIPNĚJŠÍ CHARAKTERISTIKA VLÁDY NAŠÍ ZEMĚ

Po obyvateli blázince přece také nechcete důkaz, že právě on je Napoleon.

A NAKONEC BOHUŽEL NEJPŘESNĚJŠÍ CHARAKTERISTIKA NAŠEHO PREZIDENTA.

Bezcharakterní, bezpáteřní, ne moc inteligentní. Vykoná jakýkoliv rozkaz bez odporu, udělá cokoliv, co mu bude prospěšné. Perfektní materiál pro jakoukoliv armádu, či státní službu. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

O JEDNÉ DĚJINNÉ ETAPĚ

Je poslední den v roce, kdy se dělají bilance a vyhlašují předsevzetí až plány na další rok. Dávno již nemám co bilancovat a předsevzetí jsem si nikdy nedával. Ale dneska podléhám nutkání připomenout jednu událost historie, která ještě neskončila. 31. 12. 1999 je tomu přesně dvacet pět let, co Boris Nikolajevič Jelcin odstoupil z funkce prezidenta Ruské federace (RF) a jmenoval Vladimira Vladimiroviče Putina, tehdejšího předsedu vlády RF úřadujícím prezidentem prý se slovy „Vladimire Vladimiroviči zachraňte Rusko“. Tak začala v Rusku Putinova éra, která ukončila poslední období „Smuty“ v Rusku. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

KOLEDUJÍ SI O PŘESHUBNÉ

Mezi českými proukrajinskými fanatiky se zorganizovala grupka, která sbírá peníze na sto tun Semtexu za účelem diverzní činnosti Ukrajiny na území Ruska. Ti hlupáci se nedávno nechali vyfotografovat se svým organizátorem, politickým zločincem Otakarem Foltýnem, a s pýchou sobě vlastní tu fotku dali na internet. Editovali tak něco jako své parte. Za současné atmosféry v Rusku jenom chybí, aby fotku doplnili o své adresy, volové. Podporování teroru je jistým kreditem stát se objektem teroru, oslové. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

PROGLAS K BRICS

Kdysi jsem už tady napsal, že seskupení BRICS nefandím. A jeho tempo rozšiřování považuji za úplnou hloupost. Napřed se mají pokusit ujednotit alespoň ti zakládající a pak by se teprve měli ohlížet po opravdových přínosných zemích a ne nějaké Kubě, či Venezuele. Za jádro bylo možné považovat duo ČLR a Rusko, jejichž spojenectví je skutečně pro oba státy naprosto existenční. Pokud by se jim povedlo k sobě připoutat indii, tak by to bylo pro současnost až moc. I tak rozpory mezi Ruskem a ČLR jsou dost velké a místo aby se mírnily, tak se prohlubují. Pospolu je už drží opravdu jenom to, že pod tlakem Západu jim nic jiného před totálním prohrou nezbývá. Nejlíp se to ukazuje v hodnocení úlohy dolaru. Pokud si BRICS neuvědomí, že dolar jako jediná účtovací měna mezinárodního obchodu celého světa nebude zničena, tak není schopen nad Západem nejen zvítězit, jak se prsatí, ale nebude mu žádným soupeřem, ba dokonce si bude platit sám na sebe bič. Přesněji bude dotovat rozpočet USArmy. Celý svět by si už mohl konečně přiznat, že je v otroctví USA, které je udržováno právě dolarem a USArmy. Ovšem tu si díky dolaru vlastně doslova vydržuje celý svět. Dokud bude dolar celosvětovou měnou, bude svět otrokem USA a dokonce si bude platit knutu, která he drží v područí agresivního usurpátora. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

S VYSOKOU PRAVDĚPODOBNOSTÍ ŠLO O PUTINOVU HRU

Vůdce povstalců Janin vedl zajímavé řeči. Něco jako že dali Rusku příležitost, aby jeho vojáci poznali skutečný syrský lid. Dodal, že sice mohli napadnout vojenské základny Ruska, ale neudělali to, aby dali Rusku právě zmíněnou příležitost. Za druhé Erdogan prohlásil, že Aleppo, Idlib a Homs budou provinciemi Turecka. Šmitec. Takže chybí už jenom ten podraz na dočasného krále sionistů. Zvláště když v Sýrii ničí veškerou válečnou techniku syrské, kdysi vládní armády. Prý aby ji nemohli používat „teroristé“. Jen na okraj poznamenávám, že si při tom si dávají dobrý pozor, aby nezasáhli tu Ruskou. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

JEDINÁ POZNÁMEČKA K SÝRII

Ale napřed jedna neověřená zpráva z kremelského podsvětí. Putin jako křesťan je „židofil“ a tak se staví spíše na jejich stranu. I tentokrát se postavil za Izrael proti Hizballáhu, Íránu a Sýrii. Údajně čtrnáct dní před povstáním v Aleppu se dohodl s Izraelem a hlavně Tureckem na tom, že nebude bránit Sýrii před jejich útokem. Generální štáb Ruska s tím nesouhlasil, ale nakonec toho využil a prosadil si ostřejší kurs vůči Ukrům, jemuž Putin neustále odolával. Tolik klepy z Kremlu. A nyní ta poznámečka. Zatím se situace v Sýrii vyvíjí pro Rusko uspokojivě. Teď to jenom potřebuje, aby se Erdogan pomaličku, potichoučku spolčil s Putinem proti Netanjahuově genocidné agresi, která nasvědčuje, že expolský nýmand už pýchou zešílel. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

JEDNOU VĚTOU ŘEČENO VŠE

„Izraelská okupace Sýrie je ´bezpečnost´, ruské kroky na Ukrajině jsou ´agresí´“, konstatuje jedna politoložka. Já k tomu jenom dodávám, že to není dvojí metr, to je údajný „světový řád podle pravidel“, hegemonie USA. Jsem opravdu zvědavý, jak dlouho ještě bude mít ten dosavadní globální rozměr, proti němuž si tak zvaná demokratická část světa nedovolí ani pípnout. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

PODIVNÁ RYCHLOST V SÝRII, JEJÍMŽ MOTOREM BYLA MNOHOSTRANNÁ ZRADA

Pokud padne hlavní město bez boje, tak jde vždycky o zradu armády. A že jde o zradu vládní ozbrojené moci se spekulovalo od samého počátku rebelie, když povstalci ovládli Aleppo za dva dny. Jasné to pak bylo v dalších dnech, kdy armáda už nekladla odpor a bývalí teroristé doslova slavnostně pochodovali na Damašek. Dokonce ze dvou stran. Ovšem zrada byla dominantním jevem událostí v Sýrii již dlouho před jejím předvčerejším pádem. A zahájili ji samotní příslušníci vládní moci, zpravodajci a další vládní úředníci za zády Asáda. Ti totiž tajně jednali s USA a Izraelem o změně politického spojenectví aby získali pro Sýrii ekonomickou pomoc. To neušlo pozornosti špionáži Ruské, ale především Turecké, které zajistily, že obě země ve větší, či menší míře začaly vyjednávat s protivládními silami, kterých je v Sýrii tradičně bezpočet. Rusko tím zradilo Asáda a Turecko fakticky nejen jeho, ale i samotné Rusko. Proto je současná situace nejasná a teprve další dny ukážou, kdo fakticky tuto fázi mocenské hry získal ve svůj prospěch. Ovšem zbytečně se určitě těší Izrael a s vysokou pravděpodobností i USA a celý ten práchnivějící Západ. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

KE KALENDÁŘI VÁLKY NATO S RUSKEM

20241117 Biden dává „povolení užít rakety dlouhého doletu, čti rozkaz USArmy ke střelbě raketami do hloubi Ruska.

20241119 Šest operačně-taktických raket ATACMS americké výroby odpáleno na Brjanskou oblast.  

20241120 Útok britských systémů STORM SHADOW a HIMARS americké výroby na Kurskou oblast.

20241121 Rusko balistickou raketou Orešnik zasahuje šesti hlavicemi zbrojovku v městě Dnipro.

20241122 Ukrové zaútočili na Ktasnodar.

20241123 Útok na protiraketový komplex S-400 v Kurském regionu.

20241125 Útok na letiště v Kursku.

20241127 Ruský generál Gerasimov telefonuje americkému generálu Charlesi Brownovi, že mu raketami potopí jeho loď s 2200 námořními pěšáky u Izraele, jestli si Zelenskyj nedá pokoj s americkými raketami.

20241128 Putin pronese projev o Orešníku.

20241205 Ukrajina útočí drony bez ATACMS

20241206 Opět útok do hloubky Ruska, ale jen drony

20241208 Od telefonátu žádná americká raketa vystřelená „Ukrajinci“, čti USArmy zatím do Ruska neletěla. A to bude zítra už čtrnáct dnů. Že by ten Orešnik vzali papaláši NATO vážně, nebo chystají nějaký nový podraz.?!! Ukronacisté totiž ohlásili test rakety vlastní výroby, která má dolet kolem 900 kilometrů a letí rychlostí 700 km/hod. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.