Napřed mediální zpráva. Pod titulkem Česká republika oficiálně zakázala komunismus, následoval text. Cituji: „Český prezident Petr Pavel, alias komunistický agent Pávek, podepsal zákon, který formálně kriminalizuje propagaci komunistické ideologie, přičemž ji v extrémnosti staví na úroveň nacismu. Nový zákon také kriminalizuje vytváření nebo podporu hnutí založených na komunistické ideologii. Trest za porušení nového zákona může být až 5 let vězení. Nový zákon také zakazuje veřejnou propagandu, symboly a výzvy spojené s komunistickými režimy.“ Konec citace. Nejidiotičtější komentář k tomuto zákonu napsal nějaký poskok P.P.P.P. ve smyslu, že tím tento „kam vítr tam plášť“ prý odčinil svou komunistickou minulost. Blbství této zákonné iniciativy je historicky prověřené. Za prvé. Co je zakázáno, to láká. Za druhé. Žádnou ideologii nejde zakázat. Za třetí. Vládnoucí vrstva tím dokazuje, že vytvořila situaci, kdy ideje Marxe, Lenina a celého období SSSR budou stále více populární. Za čtvrté KLDR a Kuba jsou prokazatelně komunistické, jak se bude ze zákona hodnotit šíření informací o těchto zemích. Za páté. Super mocnost ČLR se prohlašuje za komunistickou. Jak se vládci naší zbytnělé vesnice budou nyní k ní chovat? Zakáží s ní obchodování, nebo dokonce na ni zaútočí? Za šesté tím „Fialenko a SPOLU“ deklarují, že komunistické ideje jsou jejich politice vražedně nepřátelské. A na závěr jen připomínka. Takto zahájil Hitler svůj nezvratný osud, který stál Němce údajně skoro sedm milionů mrtvých. Ostatně tvrdím že platí „Sieg oder Zionismus“.