SEBEJISTÁ STOOSMIČKA

Podle našich lokajských médií si doktor Nutella zajel do Washingtonu pro upevnění spojenectví myšky s mamutem. Nýmandu Petru Fialovi se splnil jeho životní sen, švitoří závistivci. Alternativci se předhánějí v tom, kdo vyjádří naše poklonkování supermocnosti v krutějších barvách. Podívejme se proto napřed na fakta. Premiér vazalského státu jel do sídla svého pána i se všemi řediteli zpravodajských služeb. Na své „služební cestě“ proto napřed navštívili právě sídlo CIA. Předseda vlády s Bidenem sice hovořil hodinu a půl, ale ani náhodou jsme se nedověděli o čem. Že se neoznámilo, proč byli u loutkovodičů nejen naší vlády, ale i Bílého domu, je samozřejmé. Takže proč tam vlastně jeli? Toť otázka. Zaspekulujme si. Kvůli pár dělostřeleckým granátům určitě ne. Ke generalitě CIA jeli určitě pro notičky dalších úkolů, ne-li dokonce na kobereček za nesplnění nějakých starých rozkazů. Jaké asi byly a jsou. Dvě horké války to nebudou, taková pidizemička přece nic neovlivní. Ovšem letošní rok je volební. A zatím je to jeden průšvih za druhým. Putin se usadil v sedla víc jak pevně. Na Slovensku se to doslova pokakalo. Ve volbách do Evropského parlamentu proto nelze nic nechat náhodě. A ani volby v ČR nelze nechat bez manipulací. Takže s vysokou pravděpodobností naši poskokové dostali školení, jak zajistit, třeba i různými podvodnými machinacemi aby volby dopadly tak, jak si Deep State USA přeje. Zájem pána je sice pro vazala rozkazem, ale je vždycky podpořen dostatečnou silou, zkušenostmi a přeseděvším penězi. S takovou oporou za zády se nelze divit, že vláda pětikoalice je pořád tak sebejistá. A propos, když jsme u těch peněz. Pročpak asi utichla aféra prvního z ministrů kolem pozapomenutí na jakýsi miliónek?! Není to proto, že přes onu podivnou kampeličku se praly peníze na zbraně pro Ukrajinu, možná právě ve spolupráci s nejmenovanými institucemi USA. Což by byl důvod k onomu pokárání od CIA. Je všeobecně známé, že z peněz určených pro pomoc Ukrajině se tři čtvrtiny vrací oklikou přes účty zbrojařů do pokladen politických subjektů podporujících válku. A nelze dopustit, aby se ten tok propíral u nějakého soudního řízení kolem nepřiznaného milionu peněz, navíc jenom českých. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je standa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *