Každý proškolený zdravotník ví, že po mozkových příhodách a také ve stáří se začíná ukazovat skutečný charakter každého člověka. Takže se i o tom nejslušnějším gentlemanu kupříkladu provalí, že je to „od přírody“ hulvát. Takový exemplář homo sapiens totiž již nemá dostatek duchovních sil, aby se přetvařoval, čti, a uhlídal svou letoru. Biden po pádu Avdijivky o Putinovi řekl, že je to „šílený zkurvysyn“. Vladimir Putin označil Bidenův drsný výraz na jeho adresu za „adekvátní reakci“. Jenom prostě nedokázal říct „Voloďo, výborně, děkuji, moc jsi mi pomohl.“ V mém způsobu vnímání tím jasně naznačil, že Biden už nedokáže ovládat ani sebe. Senilní stařec, který už neovládá ani své emoce je rizikem. V tomto konkrétním případě pro celý svět. To znamená, že jeho loutkovodiči jsou největšími zločinci současného světa. Ostatně soudím, že sionistický Izrael musí být zničen.