ZPOZDILÉ „HRDINSTVÍ“ PŘÍLIŠ POZDNÍHO ANTIKOMUNISMU V ČR

Nevzpomínám si již, kdy přesně jsem dospěl k rozhodnutí, že pokud bude zakázána komunistická strana, tak se stanu zakládajícím členem nové, ilegální komunistické strany. Určitě to ale bylo už v době, kdy jsem byl poslancem FS, z jehož tribuny jsem mimo jiné vyhlásil, že pokud bude uzákoněn třetí odboj, budu zvažovat potřebnost vyhlásit čtvrtý odboj. Nebudu chodit kolem horké kaše. Teprve dneska jsem se dověděl, že paní Baborová, radní z jihočeského kraje, pověřená vedením rezortu školství a členka KSČM, neunesla šikanu pubertálně zdivočelých „blaufšistů“, živenou zvrhle tendenčními médii, se vzdala svého postu a skončila s psychickými problémy v nemocničním ošetření. To je poslední kapka do poháru mé tolerance. Pro všechny ty, kteří rádi zapomínají, na tomto místě připomínám sled poněkud podivných událostí a ještě podivnějšího chování orgánů v trestním řízení. Poměrně brzy po převratu byl v zahradě svého domku bodnut do hrudi předseda komunistické strany Jiří Svoboda, při čemž viník nebyl vypátrán. Později byl pořezán v obličeji nejpopulárnější sociálně demokratický poslanec Pavel Dostál, při čemž viník nebyl vypátrán. O něco později pak nejmladší komunistický poslanec Jiří Dolejš byl napaden a zbit, při čemž viník nebyl vypátrán. Dovolím si přeskočit od zmíněných událostí až po příhody posledních dnů. „Superdemokrat“ Stránský vyhrožuje herci Dejdarovi za to, že agitoval pro Zemana. Zfanatizovaní političtí nedospělci uštvou komunistickou zastupitelku. Umělecko-mediální zvlčilci demonstrativně vzkazují zvolenému prezidentovi, že není jejich prezidentem. To všechno má jediný zdroj. Masivní, víc jak dvacet let trvající, goebbelsovky antikomunistickou propagandu tvůrců a slouhů současného režimu, která staví demokracii do antagonistického rozporu s komunismem. Je to plod antikomunismu, který již není přesvědčením, ale duševní poruchou. Pomýlenou vírou kopírující Hitlerův frenetický výkřik: „Sieg oder Bolschewismus“. Na to je jenom jediná možná odpověď – vstup do KSČM pod heslem: Komunismus, nebo zánik lidstva!!! „.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je standa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „ZPOZDILÉ „HRDINSTVÍ“ PŘÍLIŠ POZDNÍHO ANTIKOMUNISMU V ČR

  1. Jsem stejného názoru a podepisuji každé slovo, jakkoliv jsem nikdy nebyl členem KSČ. Vina je ovšem především ideologie vypjatého individualismu, privatizace veřejných služeb zaměřených na děti a mládež a neschopné vedení ministerstva školství. Ostatní je od toho odvozeno. Ještě slovo k tak zvaným právům dětí: Právo je bonus povinností. Bez povinností nemohou existovat práva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *