HOCHLAND

V debatě hledající jednoslovný název pro naši zem, jsem v dobách iritující atmosféry války s terorismem navrhoval, aby se Česká republika již preventivně začala jmenovat Čechostán, protože historie učí, že při střetu kultur vždycky vítězí ta jednodušší, primitivnější a tím odolnější, čili celkově životaschopnější. Tímto názvem jsem ale bohužel neodstranil zásadní námitky Moravanů a Slezanů, kteří v názvu Česko neslyšeli nic ze své etnicity. Minulý týden jsem se ale dověděl, že největším vlastníkem majetku na našem území jsou Nizozemci. Považuji to od nich za velice prozíravé. Až totiž hladiny světových oceánů stoupnou nad míru zvladatelnou jejich staletými zkušenostmi, tak se prostě nastěhují do míst svého vlastnictví. Ironicky jenom k tomu poznamenávám, pokud je sem Vietnamci v té době ještě pustí. Z faktu současného většinového vlastnictví majetku na území České republiky mne alespoň napadl její nový název – Hochland. Protože již dneska jsme fakticky jakousi provincií Niderlandu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Blog a jeho autorem je standa. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „HOCHLAND

  1. Přečetl jsi si i pe1r komente1řů pod viedem a to je fakt sedla např. Mnozed z ne1s si ani neuvědomujed že jsou chuded a bude hůř. Je1 bych jen dodal mnozed z ne1s si ani neuvědomujed jak stašně jsou bohated

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *